Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Ženy

ŽENY Z TÝMU FC TANGO HODONÍN SEHRÁLY S REPREZENTACÍ ŽEN ČESKA VYROVNANOU PARTII!

25.04.2022 | Jiří Štěrba

Dobrá spolupráce mezi Svazem futsalu u nás a klubem FC TANGO Hodonín je patrná již několik roků, a proto ani nepřekvapilo, že vedení futsalového svazu v Česku se rozhodlo pro menší soustředění ženské reprezentace právě ve městě jihu Moravy na řece Moravě.

Kromě moderní haly je důvodem i velmi solidní spolupráce s místním futsalovým klubem, a tak došlo přirozeně i k dohodě o sehrání modelového zápasu.

Celý článek

 
 

ŽENY Z KLUBU FC TANGO HODONÍN UŽ MAJÍ DOBOJOVÁNO!

21.02.2022 | Jiří Štěrba

Ve Sportovní hale v Rousínově se v neděli 20. února 2022 představily ligové futsalistky na posledním turnaji této sezony, kterou bude později více hodnotit kouč Michal Brovják v samostatném rozhovoru!

Celý článek

 
 

ŽENY KLUBU FC TANGO HODONÍN VE STOVĚŽATÉ PRAZE ZVLÁDLY JEDNO UTKÁNÍ, NESTAČILY PAK ALE NA ZÁPADOČEŠKY Z PLZNĚ!

15.02.2022 | Jiří Štěrba

Sportovní hala ČVUT v Praze hostila o druhé únorové neděli další ligové kolo ŽEN v rámci této sezony. Jihomoravanky nejprve nastoupily proti jasně poslednímu týmu (Technika Praha, která zatím nemá na svém kontě ani jeden bodík, ale „pyšní“ se vysoce pasivním skóre 6:45!), o dvě hodiny později pak čekal na TANGO tým z Plzně, který potvrdil mírnou roli favorita a po výsledku 3:0 potvrdil třetí pozici v ligové tabulce.

Celý článek

 
 

TRAPNÉ AŽ NEDŮSTOJNÉ VYSTOUPENÍ ŽEN TANGA HODONÍN PROTI PRAŽSKÉ SLAVII!

08.02.2022 | Jiří Štěrba

V dalších zápasech 1. ligy ŽEN nastoupila děvčata z klubu FC TANGO HODONÍN v neděli odpoledne v domácí hale TEZA Hodonín proti pražským „S.“ Ten první duel ženy z jihu Moravy zvládly výborně, ovšem ve druhém vystoupení to byl ze strany TANGA hodně nepovedený futsalový paskvil, na který je potřeba co nejdříve zapomenout!

Celý článek

 
 

ŽENY SEHRÁLY V PRAZE JEN JEDNO UTKÁNÍ, VE KTERÉM NESTAČILY NA PRAŽSKOU SPARTU!

31.01.2022 | Jiří Štěrba

V neděli cestovaly futsalistky z klubu FC TANGO HODONÍN na ligový zápas do Sportovního centra v Praze-Řepích, kde na ně čekal tým AC SPARTA PRAHA. Jihomoravanky sice bojovaly, střelecky se ale soužily a tak nakonec všechny body zůstaly v hlavním městě. 

Podle plánu rozpisu Soutěže ŽENY – 1. LIGA se mělo hrát i utkání se Slavií Praha, ale v týmu Slavie se objevil COVID-19, takže pražský klub musel jít do povinné karantény a TANGO tak získalo zadarmo tři body po kontumační výhře 5:0.

Celý článek

 
 
 
 
 

Archiv článků

Utkání
Muži A | Sobota 04.12.2021, 19:00
9. kolo
Amor-Kloboučky - FC Tango "A"
 
Muži A | Pátek 10.12.2021, 20:00
10. kolo
7:3
Baník - FC Tango "A"
 
Muži A | Pátek 07.01.2022, 20:30
11. kolo
FC ATRAPS - FC Tango "A"
 
Muži A | Pátek 14.01.2022, 20:30
12. kolo
3:3
FC Tango "A" - SKUP Olomouc
 
 
FC Tango Hodonín - kontakt: tangohodonin@gmail.com RSS