Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Ženy

DVĚ LEKCE FUTSALU OD VELKÝCH ČESKÝCH TÝMŮ!

28.11.2022 | Jiří Štěrba

Ve druhém kole 1. ligy futsalu žen cestovalo v nedělních ranních hodinách hodonínské TANGO do pražské čtvrti Řepy v Praze 17, kde nedaleko letiště v novější hale narazilo na zřejmě dva momentálně nejlepší futsalové ženské celky v Česku!

Celý článek

 
 

NA ÚVOD VÝHRA A PORÁŽKA! V DALŠÍM KOLE SE ŽENY TANGA PŘEDSTAVÍ O NÁSLEDUJÍCÍ NEDĚLI V PRAZE-ŘEPÍCH

24.11.2022 | Jiří Štěrba

Po letní přestávce odstartovala o minulém víkendu 1. liga žen ve futsalu, kde startuje celkem osm týmů z Čech, Moravy a Slezska. Jih Moravy je zastoupený dvěma celky, a to Nástěnkami Brno a z Hodonína družstvo FC TANGO.

To cestovalo o třetí listopadové neděli do obce Spořice vedle okresního města Chomutova, kde si to holky z jižní Moravy rozdaly dopoledne od 10 hodin nejprve s nováčkem soutěže, celkem FK Baník Most-Souš, krátce po obědě pak čekal na Jihomoravanky tým z hlavního města (Technika Praha), který přijel sice jen s pěticí futsalistek (!), ale i tak po třech odehraných zápasech vede právě ligovou tabulku jasně Technika, která má plný bodový zisk (9 bodů) a vysoce aktivní skóre 15:6!

V dalším kole se TANGO HODONÍN představí v neděli 27. listopadu ve Sportovní hale v Praze-Řepích, kde dopoledne od 10:50 hodin nastoupí proti celku SK Interobal Plzeň, v pravé poledne pak čeká na TANGO domácí AC Sparta Praha.

Celý článek

 
 

ŽENY Z TÝMU FC TANGO HODONÍN SEHRÁLY S REPREZENTACÍ ŽEN ČESKA VYROVNANOU PARTII!

25.04.2022 | Jiří Štěrba

Dobrá spolupráce mezi Svazem futsalu u nás a klubem FC TANGO Hodonín je patrná již několik roků, a proto ani nepřekvapilo, že vedení futsalového svazu v Česku se rozhodlo pro menší soustředění ženské reprezentace právě ve městě jihu Moravy na řece Moravě.

Kromě moderní haly je důvodem i velmi solidní spolupráce s místním futsalovým klubem, a tak došlo přirozeně i k dohodě o sehrání modelového zápasu.

Celý článek

 
 

ŽENY Z KLUBU FC TANGO HODONÍN UŽ MAJÍ DOBOJOVÁNO!

21.02.2022 | Jiří Štěrba

Ve Sportovní hale v Rousínově se v neděli 20. února 2022 představily ligové futsalistky na posledním turnaji této sezony, kterou bude později více hodnotit kouč Michal Brovják v samostatném rozhovoru!

Celý článek

 
 

ŽENY KLUBU FC TANGO HODONÍN VE STOVĚŽATÉ PRAZE ZVLÁDLY JEDNO UTKÁNÍ, NESTAČILY PAK ALE NA ZÁPADOČEŠKY Z PLZNĚ!

15.02.2022 | Jiří Štěrba

Sportovní hala ČVUT v Praze hostila o druhé únorové neděli další ligové kolo ŽEN v rámci této sezony. Jihomoravanky nejprve nastoupily proti jasně poslednímu týmu (Technika Praha, která zatím nemá na svém kontě ani jeden bodík, ale „pyšní“ se vysoce pasivním skóre 6:45!), o dvě hodiny později pak čekal na TANGO tým z Plzně, který potvrdil mírnou roli favorita a po výsledku 3:0 potvrdil třetí pozici v ligové tabulce.

Celý článek

 
 
 
 
 

Archiv článků

Aktuální články
DVĚ LEKCE FUTSALU OD VELKÝCH ČESKÝCH TÝMŮ!

Ve druhém kole 1. ligy futsalu žen cestovalo v nedělních ranních hodinách hodonínské TANGO do pražské čtvrti Řepy v Praze 17,...

 
ŠPIČKOVÁ FUTSALOVÁ PODÍVANÁ S LEPŠÍM KONCEM PRO TANGO!

Přiznám se, že již dlouho jsem neviděl takovou kvalitní sportovní podívanou, kterou nabídl fanouškům futsalu jeden ze zápasů 8....

 
NA ÚVOD VÝHRA A PORÁŽKA! V DALŠÍM KOLE SE ŽENY TANGA PŘEDSTAVÍ O NÁSLEDUJÍCÍ NEDĚLI V PRAZE-ŘEPÍCH

Po letní přestávce odstartovala o minulém víkendu 1. liga žen ve futsalu, kde startuje celkem osm týmů z Čech, Moravy a Slezska. Jih Moravy...

 
HODNĚ TVRDÉ K.O. PRO HODONÍNSKÉ TANGO!
 
SKVĚLÝ VÝKON HODONÍNSKÉHO TANGA V KRAJI VYSOČINA NA ŘECE SÁZAVĚ V HAVLBRODĚ!
 
PO JASNÉ PŘEVAZE NAKONEC CHUDOBNÁ VÝHRA HODONÍNSKÉHO TANGA!
 
DRAMA AŽ DO POSLEDNÍ SEKUNDY. PRVNÍ BOD MODŘIC V TOMTO ROČNÍKU!
 
SKVĚLÉ FUTSALOVÉ PŘEDSTAVENÍ HODONÍNSKÉHO TANGA NA SEVERU MORAVY!
 
U VÍTĚZŮ KRALOVAL STŘELEC PĚTI PŘESNÝCH ZÁSAHŮ!
 
TANGO ZTRATILO ZCELA ZBYTEČNĚ TŘI DRUHOLIGOVÉ BODY!
 
Utkání
Muži A | pátek 18.11.2022, 20:30
7. kolo
1:8
FC Tango "A" - Ž. Vlci
 
Muži A | pátek 25.11.2022, 20:30
8. kolo
7:5
FC Tango "A" - Baník
 
Muži A | sobota 03.12.2022, 19:00
9. kolo
VS.
Amor-Kloboučky - FC Tango "A"
 
Muži A | pátek 09.12.2022, 20:30
10. kolo
VS.
FC Tango "A" - Jeseník
 
 
© eSports s.r.o. & FC Tango Hodonín - kontakt: tangohodonin@gmail.com RSS