Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Ženy

NAKONEC DVĚ PLICHTY A OSMÉ MÍSTO V LIGOVÉ TABULCE V TÉTO FUTSALOVÉ SEZONĚ!

21.02.2023 | Jiří Štěrba

Titulek mluví jasně: ženy z klubu FC TANGO HODONÍN se v sobotu v rámci posledního kola (10.) představily na palubovce Sportovní haly SPŠ v Ostravě, kde uhrály dvě remízy, takže nakonec jim v ligové tabulce futsalu patří po skončení této části sezony osmá pozice z deseti účastníků Česka! 

Zda to je úspěch či propadák, si ale řekneme až v pozdějším hodnocení sezony 2022-2023 v kategorii žen, které připravíme pro čtenáře webu klubu FC TANGO HODONÍN!

 

Celý článek

 
 

ZATÍM NEJLEPŠÍ FUTSALOVÉ PŘEDSTAVENÍ ŽEN TANGA HODONÍN V TÉTO LIGOVÉ SEZONĚ. - POKOŘILY TŘETÍ JESENÍK, ALE I VEDOUCÍ CHLEBIČOV!

06.02.2023 | Jiří Štěrba

Sportovní hala Jeseník viděla o první únorové sobotě dvě velké výsledkové „bomby“, o které se bohudík zasloužily hráčky z klubu FC TANGO HODONÍN! Jednalo se o osmé ligové kolo, a pro ty z vás, co ženský futsal tolik nesledují, připomínám, že se hraje vždy turnajovým způsobem.

Celý článek

 
 

MINULE KRITIKA NA HRU ŽEN TANGA HODONÍN, NYNÍ DALEKO LEPŠÍ HERNÍ PROJEV V DOMÁCÍM PROSTŘEDÍ!

25.01.2023 | Jiří Štěrba

V rámci 7. kola první futsalové ligy se ženy z družstva FC TANGO Hodonín představily před svými fanoušky v hodonínské hale TEZA,  kde se o čtvrté lednové neděli hrály čtyři zápasy formou turnaje, ve kterých ve dvou startoval i domácí celek!

Celý článek

 
 

ZKLAMÁNÍ V DALŠÍM KOLE 1. LIGY ŽEN Z POHLEDU HODONÍNSKÉHO TANGA PO TURNAJI V MODŘICÍCH!

18.01.2023 | Jiří Štěrba

V rámci sedmého kola futsalové ligy žen se družstvo FC TANGO Hodonín představilo o víkendu ve Sportovní hale v Modřicích, kde zrovna velký dojem nezanechalo. První a třetí duel prohrály hodonínské futsalistky vždy o branku, v zápase číslo 2 nestačily na tým z hlavního města (Technika Praha), kterému výrazně podlehly 1:4!

V týmu TANGA citelně chyběly zkušené hráčky Sabina Pavková a Zdenka Skupinová, navíc kvůli lékařskému zákroku chyběla i nová posila Martina Pitáková.

Celý článek

 
 

ŽENY TANGA HODONÍN BRALY V 5. TURNAJOVÉM KOLE NA DOMÁCÍ PALUBOVCE TŘI BODY ZA JEDNU VÝHRU!

11.01.2023 | Jiří Štěrba

První liga futsalu žen v Česku se hraje opět turnajovým způsobem. Dějištěm pátého kola byla v neděli hodonínská hala TEZA, kde kromě domácího TANGA zavítaly i hráčky z týmu Nástěnky Brno, FC Baník Ostrava a Slavia Praha.

Pražská Slavia měla před cestou na jih Moravy z pěti dosavadních zápasů pouze jediný bod, ale v Hodoníně poprvé v této sezoně se mohla radovat z vítězství. Naopak se tabulkou propadají brněnské Nástěnky, které obě utkání nezvládly, když vždy padly po stejném výsledku 1:2!

Celý článek

 
 
 
 
 

Archiv článků

Aktuální články
KVALITNÍ FUTSAL, ALE ZBYTEČNÁ ZTRÁTA BODŮ

V posledním souboji potřebovali futsalisté z TANGA Hodonín bodovat, neboť v boji o druhou příčku hrozilo, že Baník Ostrava může...

 
DIVÁCI SE V NEDĚLI V HALE TEZA HODONÍN PARÁDNĚ BAVILI – VIDĚLI 18 BRANEK A JASNOU VÝHRU DOMÁCÍHO TANGA!

V neděli se hrál pro přítomné diváky hodně výživný druholigový futsal v hodonínské hale TEZA, ve které se představilo domácí...

 
ANI TŘÍGÓLOVÉ VEDENÍ NESTAČILO TANGU NA PLNÝ BODOVÝ ZISK!

V rámci čtvrtého kola nadstavby ve 2. lize futsalu, skupina Východ, přijel na jih Moravy v neděli navečer ostravský Baník, který ztrácel...

 
NAKONEC DVĚ PLICHTY A OSMÉ MÍSTO V LIGOVÉ TABULCE V TÉTO FUTSALOVÉ SEZONĚ!
 
VÝBORNÝ DRUHOLIGOVÝ FUTSAL, ZNOVU STŘELECKÝ KOLAPS TANGA A NÁVRAT VLKŮ Z BRNA DO LIGY PO ROCE!
 
HODONÍNSKÉ TANGO POTVRDILO PO VÝBORNÉM VÝKONU V BRNĚ DRUHÉ MÍSTO V NADSTAVBOVÉ ČÁSTI 2. FUTSALOVÉ LIGY. STŘELECKÝ DEN MĚL ŠESTI GÓLOVÝ DAVID ŠEBESTA!
 
ZATÍM NEJLEPŠÍ FUTSALOVÉ PŘEDSTAVENÍ ŽEN TANGA HODONÍN V TÉTO LIGOVÉ SEZONĚ. - POKOŘILY TŘETÍ JESENÍK, ALE I VEDOUCÍ CHLEBIČOV!
 
HODONÍNSKÉ TANGO NEUDRŽELO NADĚJNÉ VEDENÍ A NAKONEC V OSTRAVĚ ODEVZDALO VŠECHNY BODY!
 
MINULE KRITIKA NA HRU ŽEN TANGA HODONÍN, NYNÍ DALEKO LEPŠÍ HERNÍ PROJEV V DOMÁCÍM PROSTŘEDÍ!
 
TANGO ZAKONČILO ZÁKLADNÍ ČÁST 2. FUTSALOVÉ LIGY VELMI DOBRÝM VÝKONEM NA PALUBOVCE LÍDRA DRUHÉ LIGY!
 
Utkání
Muži A | neděle 12.02.2023, 19:00
17. kolo
4:5
FC Tango "A" - Ž. Vlci
 
Muži A | neděle 19.02.2023, 19:00
18. kolo
3:3
FC Tango "A" - Baník
 
Muži A | neděle 26.02.2023, 19:00
19. kolo
FC Tango "A" - Helas
 
Muži A | pátek 03.03.2023, 20:00
20. kolo
8:7
Ž. Vlci - FC Tango "A"
 
 

© eSports s.r.o. & FC Tango Hodonín - kontakt: tangohodonin@gmail.com RSS