Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Ženy

HODONÍNSKÉ TANGO NAKONEC PŘESKOČILO V TABULCE OSTRAVSKÝ BANÍK A PO ZÁKLADNÍ ČÁSTI 1. LIGY MU PATŘÍ OSMÉ MÍSTO!

19.02.2024 | Jiří Štěrba

Ženy futsalového klubu FC TANGO Hodonín sehrály v sobotu ve své hale TEZA v Hodoníně 10. kolo 1. ligy a zejména poslední duel tohoto turnaje měl ten správný náboj. Domácí hráčky dobře věděly, že k posunu v ligové tabulce o jeden flek nesmí prohrát s ostravským Baníkem, o to byl tento zápas sledovanější a nadmíru dramatický.

Nakonec to dobře dopadlo z pohledu hodonínského TANGA (spokojenost s konečnou remízou v poměru 3:3!), které bylo z počátku sezony na poslední příčce, pak se prokousalo na devátou pozici, aby v posledním kole udělalo radost svým funkcionářům a taktéž i věrným fanouškům, neboť po bitvě s Baníkem Ostrava mohlo slavit postup na konečné osmé místo (z deseti klubů v rámci celého Česka) v tomto soutěžním ročníku.

Holky z Hodonína se jen pomalu rozehrávaly, ale závěr sezony 2023-2024 je už zastihl v takové herní pohodě, což samotné hráčky dokumentovaly zlepšenou hrou na palubovce, a konečně nezapomněly na to, že k bodovému úspěchu vede především úspěšná střelba!
 
Kromě turnaje v Hodoníně, který začal v sobotu odpoledne v 16 hodin, se hrálo v sobotu dopoledne i ve sportovní hale Štěrboholy (jedna z pražských čtvrtí), takže tyto výsledky najdete na konci tohoto článku.
Celý článek

 
 

TANGO ŠOKOVALO ZÁPADOČEŠKY, KTERÝM UŠTĚDŘILO NEČEKANOU PORÁŽKU NA JEJICH PALUBOVCE!

12.02.2024 | Jiří Štěrba

HODONÍN – V neděli brzy ráno výprava hodonínských futsalistek nabrala směr Plzeň, kde ji čekaly dva
zápasy 9. kola 1. ligy, která se hraje turnajovým způsobem. Dějištěm pětice zápasů byla sportovní
hala místní Lokomotivy, ve které hodonínská děvčata podlehla týmu FC Praha (nástupce pražské
Sparty, který je již jistým vítězem základní části nejvyšší futsalové soutěže žen v Česku), aby poté
šokovala domácí tým Plzně, který utrpěl nečekanou prohru v poměru 0:1!
O den dříve se rozehrálo 9. kolo na palubovce sportovní haly v Ostravě – výsledky hledejte na konci
tohoto článku!
Celý článek

 
 

HODONÍNSKÝ FUTSALOVÝ MARATON V LIZE ŽEN PŘINESL KONEČNĚ HERNÍ POSUN U DĚVČAT Z KLUBU FC TANGO HODONÍN!

07.02.2024 | Jiří Štěrba

Až do osmého ligového kola si musel fanoušek hodonínských futsalistek počkat, aby konečně v této sezoně viděl na straně hráček TANGA herní a střelecké zlepšení. A bylo dobré, že se tak stalo v hale TEZA Hodonín o první únorové sobotě. TANGO sehrálo během odpolední soboty tři zápasy a ve všech příjemně překvapilo. Navíc se holky „probudily" i střelecky, když v předchozích 11 duelech skóroval Hodonín třináctkrát, ale teď ve třech utkáních se trefily hodonínské futsalistky do sítě svých soupeřek hned pětkrát! Celý článek

 
 

PO JASNÉ VÝHŘE V SENICI DOMA V HODONÍNĚ ČESKÉ FUTSALISTKY HODNĚ ZKLAMALY!

29.01.2024 | Jiří Štěrba

V sobotu v hale menších rozměrů v okresním městě našich východních sousedů v Senici se našim reprezentantkám zadařilo, když v jasně vedeném přípravném duelu smetly domácí hráčky po výsledku 6:2 (branky Česka: Denisa Skálová 2, po jedné Adéla Šturmová, Jana Soušková, Clara Soquessa a Jessica Vargová), ovšem doma v Hodoníně o den později za pořadatelství klubu FC TANGO Hodonín (znovu vysoce smekáme a dáváme funkcionářům TANGA VELKÝ PALEC NAHORU!) to již tak dobré ze strany Česka bohužel nebylo. Celý článek

 
 

KOUČ ČESKÉHO VÝBĚRU TOMÁŠ ŠTVERÁK SE TĚŠÍ NA PRVNÍ KONFRONTACI SVÝCH HRÁČEK VE DVOU SOUBOJÍCH SE SLOVENKAMI!

24.01.2024 | Jiří Štěrba

HODONÍN - Futsalová reprezentace žen Česka pod novým trenérem Tomášem Štverákem má za sebou loňské říjnové soustředění na Kladně ve středních Čechách a o čtvrtém lednovém víkendu ji čekají hned dva přátelské zápasy s našimi východními sousedy, tedy týmem ze Slovenska.

V sobotu 27. ledna se oba reprezentační týmy utkají v MŠH v Senici (začátek je v 19 hodin), o den později bude odveta ve víceúčelové sportovní hale TEZA HODONÍN s tím, že v NEDĚLI 28. LEDNA se začíná již v 17 hodin!

Celý článek

 
 
 
 
 

Archiv článků

Utkání
Muži A | sobota 10.02.2024, 19:00
15. kolo
2:4
Amor-Kloboučky - FC Tango "A"
 
Muži A | sobota 17.02.2024, 20:30
16. kolo
4:4
FC Tango "A" - Jeseník
 
Muži A | sobota 24.02.2024, 20:00
17. kolo
2:3
H.Brod - FC Tango "A"
 
Muži A | pátek 01.03.2024, 20:30
18. kolo
FC Tango "A" - FC ATRAPS
 
 

© eSports s.r.o. & FC Tango Hodonín - kontakt: tangohodonin@gmail.com RSS