Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

PO JASNÉ VÝHŘE V SENICI DOMA V HODONÍNĚ ČESKÉ FUTSALISTKY HODNĚ ZKLAMALY!

29.01.2024 | Jiří Štěrba

V sobotu v hale menších rozměrů v okresním městě našich východních sousedů v Senici se našim reprezentantkám zadařilo, když v jasně vedeném přípravném duelu smetly domácí hráčky po výsledku 6:2 (branky Česka: Denisa Skálová 2, po jedné Adéla Šturmová, Jana Soušková, Clara Soquessa a Jessica Vargová), ovšem doma v Hodoníně o den později za pořadatelství klubu FC TANGO Hodonín (znovu vysoce smekáme a dáváme funkcionářům TANGA VELKÝ PALEC NAHORU!) to již tak dobré ze strany Česka bohužel nebylo.

Naše holky prohrávaly již od první minuty 0:1 a na palubovce haly TEZA v Hodoníně tahaly od počátku za kratší konec futsalového provázku. Ve 13. minutě sice po pohledné akci srovnala Karolína Cardová (jinak hráčka vedoucího týmu 1. ligy žen SK Interobal Plzeň) na 1:1, ve zbytku první půle se ale střelecky prosazovaly jen hostující hráčky: ve 14. minutě mířila přesně Janka Majtényiová a pak ještě dvakrát mířila do černého kapitánka Slovenska, Nikola Rybanská, jenž ve druhé půli uzavřela své výtečné střelecké vystoupení na jihu Moravy svojí třetí brankou!

Češky 3,4 sekundy před závěrečnou sirénou dokázaly pouze porážku zmírnit, když po výhozu gólmanky Kateřiny Bubelové (DFK Bohemians Praha 1905) se prosadila hlavou Jana Soušková, která v lize hájí barvy brněnských Nástěnek.

Nový kouč české reprezentace Tomáš Štverák dal šanci i dvěma hráčkám hodonínského TANGA, a to Sabině Pavkové a Terezy Kubicové, ale ani jedna se výrazněji v tomto duelu nedokázala nakonec prosadit. To, že utkání našim hráčkám evidentně nesedlo, svědčí i okamžik ze 38. minuty, kdy po šestém kumulovaném faulu Slovenek kopalo Česko desetimetrový kop, ale exekutorka, Clara Soquessa (jinak polský AZS UJ Kraków) netrefila ani branku vítězek.

PŘÍPRAVNÝ FUTSAL ŽEN - 2. UTKÁNÍ

*ČESKO - SLOVENSKO 2:5 (1:4)

Góly a nahrávky: 13. Karolína Cardová (Špičková), 40. Jana Soušková (Bubelová) - 1. Klaudia Tyčiaková (Macková), 14. Janka Majtényiová (Tyčiaková), 15. Nikola Rybanská, 19. Nikola Rybanská (Tyčiaková), 38. Nikola Rybanská,

žluté karty: 6. Tereza Kubicová - 38. Klaudia Tyčiaková,

rozhodovaly: Alice Vévodová a Věra Soukupová, třetím arbitrem byl Radim Čep,

delegát zápasu Radek Venc,

sledovalo na 250 diváků, z toho téměř domácí prostředí v hale TEZA Hodonín vytvořili svým futsalistkám slovenští fanoušci!

„Zápas se lámal od počátku, kdy jsme zaspali a dostali brzký gól. Udělali jsme pár chyb, po kterých jsme inkasovali. Nejsem trenér, který by hledal výmluvy, ale všechny holky, které jsou v týmu, mají na to, aby hrály. Utkání v Senici bylo den předtím fyzicky hodně náročné, zápas nás stál hodně sil. Chtěli jsme dát od začátku šanci i jiným holkám, prostě vidět jiné varianty hry," řekl webu SFČR trenér českého výběru TOMÁŠ ŠTVERÁK.

(red.)

 
Aktuální články
CHCEME SE POSOUVAT HERNĚ VÝŠ A VÝŠ, A UKÁZAT, ŽE V HODONÍNĚ JE ŽENSKÝ FUTSAL NA DOBRÉ ÚROVNI, ŘÍKÁ V ROZHOVORU KAPITÁNKA HODONÍNSKÉHO TANGA SABINA PAVKOVÁ!

HODONÍN – Po návratu z dovolené si kapitánka futsalistek hodonínského TANGASABINA PAVKOVÁ sedla k počítači, aby webu ligového týmu FC...

 
FESTIVAL ZAHOZENÝCH TUTOVEK NA STRANĚ TANGA, RADOST Z POSTUPU NAKONEC V DOMÁCÍM TÁBOŘE!

MĚNÍN – Sportovní hala v Měníně u Brna patřila v pondělí večer futsalu, neboť se zde sehrálo semifinále krajského poháru,...

 
DRUHÁ FUTSALOVÁ LIGA MÁ ZA SEBOU SVÉ PRAVIDELNÉ GRÉMIUM. TANGO HODONÍN CESTUJE V PONDĚLÍ 10. ČERVNA DO MĚNÍNA K SEMIFINÁLE POHÁRU PROTI BRNĚNSKÉMU ATRAPSU

HODONÍN – Funkcionáři 2. futsalové ligy (skupiny Západ a Východ) se v úterý sešli napravidelném Grémiu v hotelu Tři věžičky ve...

 
HODONÍNSKÉ TANGO POSTUPUJE DO REGIONÁLNÍHO SEMIFINÁLE V POHÁRU FUTSALU V ČESKU!
 
SKVĚLÝ ZÁVĚR SEZONY V PODÁNÍ HODONÍNSKÉHO TANGA, KTERÉ NAKONEC SKONČILO NA DRUHÉM MÍSTĚ!
 
NE SEDM, ALE JEN ŠEST STATEČNÝCH FUTSALISTŮ TANGA HODONÍN NAPLNO U SOUPEŘE BODOVALO!
 
TOMÁŠ ŤOK SE MOHL STÁT HRDINOU SOBOTNÍHO KLÁNÍ VE FUTSALE, TUTO ROLI ALE V POSLEDNÍ SEKUNDĚ ODMÍTL!
 
HODONÍNSKÉ TANGO NAKONEC PŘESKOČILO V TABULCE OSTRAVSKÝ BANÍK A PO ZÁKLADNÍ ČÁSTI 1. LIGY MU PATŘÍ OSMÉ MÍSTO!
 
TANGO ŠOKOVALO ZÁPADOČEŠKY, KTERÝM UŠTĚDŘILO NEČEKANOU PORÁŽKU NA JEJICH PALUBOVCE!
 
DALŠÍ „GALA“ PŘEDSTAVENÍ ROZHODČÍCH VE 2. FUTSALOVÉ LIZE! TANGO ZÍSKALO PO ZÁSLUZE TŘI BODY!
 
Utkání
Muži A | sobota 10.02.2024, 19:00
15. kolo
2:4
Amor-Kloboučky - FC Tango "A"
 
Muži A | sobota 17.02.2024, 20:30
16. kolo
4:4
FC Tango "A" - Jeseník
 
Muži A | sobota 24.02.2024, 20:00
17. kolo
2:3
H.Brod - FC Tango "A"
 
Muži A | pátek 01.03.2024, 20:30
18. kolo
FC Tango "A" - FC ATRAPS
 
 

© eSports s.r.o. & FC Tango Hodonín - kontakt: tangohodonin@gmail.com RSS