Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Ženy

TO JE BOMBA - JSME V POHÁROVÉ REPUBLICE NA DRUHÉM MÍSTĚ!

04.12.2023 | Jiří Štěrba

Titulek je výstižný a hovoří za vše! Nejprve ho ale musím trochu rozvést, aby jste byli v obrazu. Jedná se o velký úspěch futsalistek z klubu FC TANGO Hodonín, které se v neděli zúčastnily jednodenního turnaje, jenž pořádal Svaz futsalu České republiky (SFČR) ve sportovní hale Sareza v Ostravě-Přívozu.

Původně byly týmy rozdělené do dvou skupin (A, B), ale protože se pro nevyhovující počasí nemohly zúčastnit hráčky z týmu AC Gamaspol Jeseník, zbývajících pět týmů sehrálo turnaj systémem každý s každým. Hrací doba byla 2x10 minut čistého času a hned na úvod musím kvitovat skvělé představení týmu z jihu Moravy (FC TANGO HODONÍN), který zanechal v krajském městě severní Moravy velmi dobrý dojem.
Celý článek

 
 

VELKÉ ZKLAMÁNÍ V DOMÁCÍM TÁBOŘE HNED V PRVNÍM LIGOVÉM KOLE V ŽENSKÉM FUTSALU!

22.11.2023 | Jiří Štěrba

Nová sezona 2023-2024 nezačala pro ligové ženy z klubu FC TANGO HODONÍN zrovna nejlépe, i když v prvním kole se představily svým fanouškům v hale TEZA na Lipové aleji. Domácí prostředí ale není zárukou uspokojivých výsledků a dobré hry, což bohužel platilo i v tomto případě.

O to více jsem nabyl přesvědčení, že ze strany TANGA to asi nebude tentokráte žádná futsalová sláva, neboť po interních informací ze samotného klubu jsem dostal zprávu o tom, že v letní přípravě se hráčkám zrovna do trénování moc nechtělo! Já tomu sice jaksi rozumím, ale chci holky z klubu hodonínského TANGA upozornit, že pokud si myslí, že lze tuto soutěž hrát bez TRÉNINKŮ, tak to není v žádném případě reálné a oni to nakonec musí poznat samotné na palubovce. Věřím, že tréninková morálka u žen TANGA půjde jiným směrem a brzy se fanoušek dočká lepší hry a konečně i nějakého toho ligového bodíku.

Celý článek

 
 

HODNOCENÍ LIGOVÉ SEZONY 2022-2023 – ŽENY – FC TANGO HODONÍN POHLEDEM VEDOUCÍHO DRUŽSTVA MIROSLAVA „BARY“ BARTYZALA!

16.04.2023 | Jiří Štěrba

Obsáhlejší rozhovor, který jsme slíbili čtenářům webu hodonínského futsalového klubu FC TANGO, je tady. Za skončenou sezonou se dívá a hodnotí ji z pohledu vedoucího družstva žen, které nakonec v ligové tabulce dosáhly na osmou pozici.

Celý článek

 
 

NAKONEC DVĚ PLICHTY A OSMÉ MÍSTO V LIGOVÉ TABULCE V TÉTO FUTSALOVÉ SEZONĚ!

21.02.2023 | Jiří Štěrba

Titulek mluví jasně: ženy z klubu FC TANGO HODONÍN se v sobotu v rámci posledního kola (10.) představily na palubovce Sportovní haly SPŠ v Ostravě, kde uhrály dvě remízy, takže nakonec jim v ligové tabulce futsalu patří po skončení této části sezony osmá pozice z deseti účastníků Česka! 

Zda to je úspěch či propadák, si ale řekneme až v pozdějším hodnocení sezony 2022-2023 v kategorii žen, které připravíme pro čtenáře webu klubu FC TANGO HODONÍN!

 

Celý článek

 
 

ZATÍM NEJLEPŠÍ FUTSALOVÉ PŘEDSTAVENÍ ŽEN TANGA HODONÍN V TÉTO LIGOVÉ SEZONĚ. - POKOŘILY TŘETÍ JESENÍK, ALE I VEDOUCÍ CHLEBIČOV!

06.02.2023 | Jiří Štěrba

Sportovní hala Jeseník viděla o první únorové sobotě dvě velké výsledkové „bomby“, o které se bohudík zasloužily hráčky z klubu FC TANGO HODONÍN! Jednalo se o osmé ligové kolo, a pro ty z vás, co ženský futsal tolik nesledují, připomínám, že se hraje vždy turnajovým způsobem.

Celý článek

 
 
 
 
 

Archiv článků

Utkání
Muži A | neděle 26.11.2023, 19:00
7. kolo
7:7
Jeseník - FC Tango "A"
 
Muži A | pátek 01.12.2023, 20:30
8. kolo
5:4
FC Tango "A" - H.Brod
 
Muži A | pátek 08.12.2023, 21:00
9. kolo
VS.
FC ATRAPS - FC Tango "A"
 
Muži A | pátek 05.01.2024, 20:15
10. kolo
VS.
AC Hlinsko - FC Tango "A"
 
 

© eSports s.r.o. & FC Tango Hodonín - kontakt: tangohodonin@gmail.com RSS