Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

PORÁŽKA FC TANGO U17 S VEDOUCÍM LIBERCEM A JASNÁ VÝHRA NAD ČESKOU LÍPOU!

20.01.2020 | Jiří Štěrba
U17

U 17 – 6. KOLO:

U 17 z Hodonína nestačila na vedoucí Liberec, ktertý zatím 11x naplno bodoval a jenom v jednom souboji uhrál „pouze“ remízu. To druhý nedělní soupeř (Démoni z České Lípy) byl jen dobrým tréninkovým partnerem pro naše futsalové naděje a prokazoval i v tomto duelu, proč je na dně ligové tabulky.

Tango z Hodonína má nyní 21 bodů a tak ztrácí na čtvrtou pozici (zde je se ziskem 23 bodů Ústí nad Labem) pouhé dva bodíky.

Platí to samé, co u výběru U 19: vše rozhodne již TATO NEDĚLE a dva duely ve Sportovní hale v Chrudimi: nejdříve to bude souboj s Vysokým Mýtem (10:50 hodin), odpoledne ve 14:10 hodin pak utkání s domácí Chrudimí.

 

1. UTKÁNÍ ŠESTÉHO KOLA:

FC TANGO HODONÍN (U 17) – FTZS LIBEREC (U 17) 1:4 (1:1)

Po první půli to vypadalo pro domácí Tango ještě relativně dobře a zároveň i nadějně. Po obrátce ale soupeř ze severu Čech zapnul  vyšší obrátky a po třech brankách si připsal další turnajové vítězství.

 

„V zápase jsme prohrávali 0:1, ale Patrik Šenfelder stačil ještě do konce první půle srovnat. Důležitý moment byl k vidění na konci prvního poločasu, kdy jsme si vypracovali 100% šanci, ovšem únik v přesile tři na jednoho jsme nedokázali brankově zúročit. Následně v úvodu druhé půle dali hosté gól na 2:1 a tím se naše hra rozsypala jak pověstný domeček z karet. Zbytek duelu jsme již odehráli v křeči, soupeř si výhru jenom pohlídal,“ řekl po souboji zklamaný kouč FC  TANGO HODONÍN (U 17) MIROSLAV BARTYZAL.

 

2. UTKÁNÍ ŠESTÉHO KOLA:

FC TANGO HODONÍN (U 17) – FC DÉMONI ČESKÁ LÍPA (U 17) 9:2 (3:1)

Tady není moc co hodnotit, protože předposlední tým tabulky má jen 3 body za jedinou výhru a vysoce pasívní skóre – nyní 24:87! Hodonín si otevřel střelnice, ale až po přestávce, když poločas skončil z pohledu protivníka „jen“ 1:3.

 

„Byl to jednoznačný zápas nedělního odpoledne. Soupeř vůbec nestíhal a hrál s námi vyrovnanou partii jen do naší vedoucí branky, pak už odpadl a  soustředil se jen na úporné bránění, přesto nakonec utrpěl další velkou porážku. Myslím si, že oba nedělní zápasy nám v podstatě až tak nevyšly, jak bychom si všichni představovali. Nedařila se nám naše kombinační hra a tak chválím z celku pouze trio Adam Šťastný, který dal v utkání s Českou Lípou čtyři branky, Hynek Christopher a Václav Rajsigl,“ hodnotil nedělní šesté kolo kouč FC TANGO HODONÍN (U 17) MIROSLAV BARTYZAL.

 

 

 
Aktuální články
DVĚ LEKCE FUTSALU OD VELKÝCH ČESKÝCH TÝMŮ!

Ve druhém kole 1. ligy futsalu žen cestovalo v nedělních ranních hodinách hodonínské TANGO do pražské čtvrti Řepy v Praze 17,...

 
ŠPIČKOVÁ FUTSALOVÁ PODÍVANÁ S LEPŠÍM KONCEM PRO TANGO!

Přiznám se, že již dlouho jsem neviděl takovou kvalitní sportovní podívanou, kterou nabídl fanouškům futsalu jeden ze zápasů 8....

 
NA ÚVOD VÝHRA A PORÁŽKA! V DALŠÍM KOLE SE ŽENY TANGA PŘEDSTAVÍ O NÁSLEDUJÍCÍ NEDĚLI V PRAZE-ŘEPÍCH

Po letní přestávce odstartovala o minulém víkendu 1. liga žen ve futsalu, kde startuje celkem osm týmů z Čech, Moravy a Slezska. Jih Moravy...

 
HODNĚ TVRDÉ K.O. PRO HODONÍNSKÉ TANGO!
 
SKVĚLÝ VÝKON HODONÍNSKÉHO TANGA V KRAJI VYSOČINA NA ŘECE SÁZAVĚ V HAVLBRODĚ!
 
PO JASNÉ PŘEVAZE NAKONEC CHUDOBNÁ VÝHRA HODONÍNSKÉHO TANGA!
 
DRAMA AŽ DO POSLEDNÍ SEKUNDY. PRVNÍ BOD MODŘIC V TOMTO ROČNÍKU!
 
SKVĚLÉ FUTSALOVÉ PŘEDSTAVENÍ HODONÍNSKÉHO TANGA NA SEVERU MORAVY!
 
U VÍTĚZŮ KRALOVAL STŘELEC PĚTI PŘESNÝCH ZÁSAHŮ!
 
TANGO ZTRATILO ZCELA ZBYTEČNĚ TŘI DRUHOLIGOVÉ BODY!
 
Utkání
Muži A | pátek 18.11.2022, 20:30
7. kolo
1:8
FC Tango "A" - Ž. Vlci
 
Muži A | pátek 25.11.2022, 20:30
8. kolo
7:5
FC Tango "A" - Baník
 
Muži A | sobota 03.12.2022, 19:00
9. kolo
VS.
Amor-Kloboučky - FC Tango "A"
 
Muži A | pátek 09.12.2022, 20:30
10. kolo
VS.
FC Tango "A" - Jeseník
 
 
© eSports s.r.o. & FC Tango Hodonín - kontakt: tangohodonin@gmail.com RSS