Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

SKVĚLÝ ZÁVĚR SEZONY V PODÁNÍ HODONÍNSKÉHO TANGA, KTERÉ NAKONEC SKONČILO NA DRUHÉM MÍSTĚ!

10.03.2024 | Jiří Štěrba

V minulé sezoně skončili futsalisté z klubu FC TANGO Hodonín na druhé pozici, stejné místo jim patří i po právě skončené sezoně 2023-2024. Znovu tedy borci z jihu Moravy zůstali těsně před branami nejvyšší futsalové soutěže, když loni byl úspěšnější vysokoškolský tým z Olomouce, letos dosáhl na první pozici Nejzbach Vysoké Mýto.

Na hledání příčin, proč pro TANGO nakonec zbylo opakovaně jen druhé místo, je dost času a prostoru, určitě se k tomuto tématu během krátké doby dostaneme a pokusíme se najít hlavní příčiny, proč hodonínský klub je pouze a znovu jen stříbrný! Připomínám, že ve městě na řece Moravě se hrála 1. futsalová liga naposledy v roce 2020 a pak předtím ještě v roce 2017.

Teď ale již pojďme k pátečnímu duelu posledního kola, ve kterém přijel do Hodonína oslabený tým z krajského města, kterému chyběli dva špičkoví Brazilci – Gustavo Azevedo Dias a vykartovaný Luiz Manoel Junior Da Silva. Ovšem ani TANGO nehlásilo kompletní složení svého kádru, neboť chyběli Milan Nedvědík, Tomáš Janulík, dále vykartovaný Tomáš Buršík, nemocný Tomáš Varmuža a zranění Vojtěch Čech a David Beneš.

Domácí se od první sekundy futsalem skvěle bavili, jakoby z nich spadla ta deka z odpovědnosti za výsledek, neboť se dalo předpokládat, že první tým tabulky si svůj domácí duel s Hlinskem „pohlídá,“ což se nakonec i stalo: Nejzbach Vysoké Mýto porazil Hlinsko 5:2 po poločase 3:0, takže na východě Čech již můžou začít uvažovat, s jakým kádrem jejich tým vstoupí od nastávající sezony do prvoligové společnosti. Druholigovou skupinu ZÁPAD vyhrál v sezoně 2023-2024 tým Absolut Černý Dub se sídlem v Českých Budějovicích.

V posledním souboji této sezony se v domácím dresu střelecky prezentoval čtyřgólový Tomáš Ťok a první hattrick za TANGO si připsal Slovák Krištof Krchňavý, který se v utkání cítil jako ryba ve vodě, přičemž své brankové konto mohl ale klidně o další gólové přírustky rozšířit, ale ne vždy a všechno vyjde ve sportu podle představ.

Nejedná se až tak úplně o poslední mač této sezony, neboť v rámci čtvrtfinálového losu podle jednotlivých regionů se TANGO Hodonín dostalo do Regionální skupiny 5 a los mu nahrál v domácím prostředí tým ze stejné druholigové soutěže, a to SK Amor Kloboučky Vyškov. Přesný termín zatím neznáme, ví se pouze, že utkání musí být sehráno do konce dubna 2024! Sledujte proto sociální sítě (facebook klubu FC TANGO Hodonín), kde se dozvíte více.

2. FUTSALOVÁ LIGA – SKUPINA VÝCHOD, 18. KOLO (POSLEDNÍ V TÉTO SEZONĚ)

* FC TANGO HODONÍN – FC ATRAPS BRNO 11:3 (5:1)

Góly a nahrávky: 4. Tomáš Ťok, 5. Pavel Krajča (Ťok), 12. Tomáš Ťok (Sopůšek), 12. Krištof Krchňavý, 20. Krištof Krchňavý (Lamáček), 26. František Lamáček (Ťok), 27. Roman Sopůšek (Krajča), 34. Krištof Krchňavý (Ťok), 36. Tomáš Ťok (Vanda), 37. Tomáš Ťok, 40. Filip Vanda – 20. Maksym Klympush (Campos), 22. František Žáček (Havlín), 40. Kelvin Almeida Campos (Žáček),

žlutá karta: Martin Bělák (ATRAPS),

řídili: Petr Šenkýř a Luboš Rygl,

delegátem na utkání byl Kamil Bednář,

120 fanoušků.

„Šli jsme do zápasu s tím, že chceme vyhrát, nic jiného nás ani nezajímalo. ATRAPS přijel bez dvou Brazilců a Petra Slováčka, ale ani my jsme nebyli kompletní. Hráčům jsem před zápasem říkal – Běžte a užijte si to!, a oni to do puntíku splnili! Tohle mužstvo má obrovskou sílu a charakter. Dnes to byla z naší strany velká kvalita. Tomáš Ťok se gólově prosadil čtyřikrát, Slovák Krištof Krchňavý dal tři branky, kluci mu to tam parádně připravovali a v brance zářil opět skvělý Matěj Kůřil. Měl jsem z našeho výkonu radost a těšilo mě, že kluci z toho neudělali holomajznu. Dali jsme 11 gólů, což je nádhera, všichni museli být spokojeni. Na závěr sezony bych chtěl poděkovat prezidentovi klubu Jirkovi Štěrbovi a místopředsedovi TANGA Mirovi Bartyzalovi, je tady rodinná atmosféra, všichni to vidí a ví se to,“ hlásil webu vítězného týmu kouč Hodonína STEFANOS CHADZIDIS.

„Dneska jsme hráli svoji hru, ta se mi líbila, vyhráli jsme o osm gólů! Chvilku jsme hráli i power-play, při ni ze srandy šel do branky Ťoky (Tomáš Ťok), který sice dostal gól, ale soupeři to vrátil, když zaznamenal čtyři přesné zásahy. Osobně jsem se snažil hrát na sto procent, mohl jsem dát i více gólů, lépe jsem mohl bránit, ale potřebuji nabrat jen zkušenosti. A co bude stát můj první hattrick v dresu TANGA? Ťoky (pokladník) už říkal, ať si nachystám litr (1 000 Kč), takže uvidím co z toho nakonec bude,“ řekl po souboji spokojený domácí střelec, třígólový KRIŠTOF KRCHŇAVÝ.      

(red.)

 
Aktuální články
CHCEME SE POSOUVAT HERNĚ VÝŠ A VÝŠ, A UKÁZAT, ŽE V HODONÍNĚ JE ŽENSKÝ FUTSAL NA DOBRÉ ÚROVNI, ŘÍKÁ V ROZHOVORU KAPITÁNKA HODONÍNSKÉHO TANGA SABINA PAVKOVÁ!

HODONÍN – Po návratu z dovolené si kapitánka futsalistek hodonínského TANGASABINA PAVKOVÁ sedla k počítači, aby webu ligového týmu FC...

 
FESTIVAL ZAHOZENÝCH TUTOVEK NA STRANĚ TANGA, RADOST Z POSTUPU NAKONEC V DOMÁCÍM TÁBOŘE!

MĚNÍN – Sportovní hala v Měníně u Brna patřila v pondělí večer futsalu, neboť se zde sehrálo semifinále krajského poháru,...

 
DRUHÁ FUTSALOVÁ LIGA MÁ ZA SEBOU SVÉ PRAVIDELNÉ GRÉMIUM. TANGO HODONÍN CESTUJE V PONDĚLÍ 10. ČERVNA DO MĚNÍNA K SEMIFINÁLE POHÁRU PROTI BRNĚNSKÉMU ATRAPSU

HODONÍN – Funkcionáři 2. futsalové ligy (skupiny Západ a Východ) se v úterý sešli napravidelném Grémiu v hotelu Tři věžičky ve...

 
HODONÍNSKÉ TANGO POSTUPUJE DO REGIONÁLNÍHO SEMIFINÁLE V POHÁRU FUTSALU V ČESKU!
 
NE SEDM, ALE JEN ŠEST STATEČNÝCH FUTSALISTŮ TANGA HODONÍN NAPLNO U SOUPEŘE BODOVALO!
 
TOMÁŠ ŤOK SE MOHL STÁT HRDINOU SOBOTNÍHO KLÁNÍ VE FUTSALE, TUTO ROLI ALE V POSLEDNÍ SEKUNDĚ ODMÍTL!
 
HODONÍNSKÉ TANGO NAKONEC PŘESKOČILO V TABULCE OSTRAVSKÝ BANÍK A PO ZÁKLADNÍ ČÁSTI 1. LIGY MU PATŘÍ OSMÉ MÍSTO!
 
TANGO ŠOKOVALO ZÁPADOČEŠKY, KTERÝM UŠTĚDŘILO NEČEKANOU PORÁŽKU NA JEJICH PALUBOVCE!
 
DALŠÍ „GALA“ PŘEDSTAVENÍ ROZHODČÍCH VE 2. FUTSALOVÉ LIZE! TANGO ZÍSKALO PO ZÁSLUZE TŘI BODY!
 
HODONÍNSKÝ FUTSALOVÝ MARATON V LIZE ŽEN PŘINESL KONEČNĚ HERNÍ POSUN U DĚVČAT Z KLUBU FC TANGO HODONÍN!
 
Utkání
Muži A | sobota 10.02.2024, 19:00
15. kolo
2:4
Amor-Kloboučky - FC Tango "A"
 
Muži A | sobota 17.02.2024, 20:30
16. kolo
4:4
FC Tango "A" - Jeseník
 
Muži A | sobota 24.02.2024, 20:00
17. kolo
2:3
H.Brod - FC Tango "A"
 
Muži A | pátek 01.03.2024, 20:30
18. kolo
FC Tango "A" - FC ATRAPS
 
 

© eSports s.r.o. & FC Tango Hodonín - kontakt: tangohodonin@gmail.com RSS