Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Rezerva Tanga získala proti ostravskému Baníku bod za remízu 4:4!

29.11.2016 | Ján Lahvička

V neděli se utkal ve 2. lize východ "B" tým Tanga na domácí palubovce proti Baníku Ostrava a i přesto, že to o poločase nevypadalo s našim týmem růžově dokázal nakonec vybojovat bod.

K vidění byl na poměry 2. ligy vcelku pohledný futsal a většinu zápasu se hráči věnovali hře. Tango "B" se snažilo kombinovat a tvořit hru, což sice lehce narušovali nepřesnosti a občasné ztráty míče, ale je vidět, že řada hráčů se v týmu futsalově posouvá. Velmi sympatický projev, byl ovšem několikrát potrestán, kdy nejdřív po chybě obránce Višvádera skóroval Baník a ujal se vedení 1:0. Višváder svou chybu ovšem napravil, když vyrovnával 1:1 po tom, co mu gól jako na podnosu nachystal Rehák. Baník kombinoval sporadicky, spíše se zaměřoval na bránění půlící čáry a tato taktika mu celkem vycházela, když po několika individuálních chybách dokázali do poločasu ještě dvakrát skórovat. Nejdříve nepohrdl tutovkou nabídnutou naším obráncem Manďák, následně skvělý nábeh z vlastní obranné půle nezachytil jeden z nováčků v hodonínském kádru a skvělou rychlou akci zakončil ukázkovou střelou Maleňák. Poločasový výsledek 1:3 ve futsalu až tolik neznamená, ovšem když Ferenc na začátku druhé půle zvýšil na 4:1 z pohledu Baníku, na Hodonín už by si asi vsadil málokdo. Do zápasu se domácí dostali díky několika zbytečným faulům mladých ostravských hráčů a vcelku vydařené powerplay Hodonína. Domácí neměli co ztratit a v powerplay zatlačili soupeře, který se po čtvrtém gólu zatáhl už jen do obrany, ještě hlouběji do defenzivy. Z tlaku a několika střel, které prosvištěly kolem ostravského gólmana vzešel vlastní gól ostravanů a snížení Tanga na 2:4. Následně se dopustili ostravští 6. a 7. akumulovaného faulu, gólman Parobek, který se postavil k oběma však proměnil se štěstím až druhý pokus a tak se skóre přehouplo na 3:4. V závěru už to byl spíš boj o každý metr a šarvátky a nespokojenost s výkonem rozhodčího dávali najevo zejména hosté, což je ale možná stálo dva body, jelikož Hodonín pokračoval v nátlakové hře a soustředil se na jediný cíl. Ten naplnil minutu a půl před koncem mladík Michal Bidmon, který po hezké kombinaci Hodonína na deseti metrech vystřelil domácím bod za remízu 4:4. I když hodonínští před zápasem pošilhávali po 3 bodech, po průběhu zápasu u něhož se fanoušci nenudili musíme brát bod všemi deseti a s remízou být spokojeni. V tabulce jsme se posunuli směrem dolů na 4. místo, což je vzhledem k loňským výsledkům velmi slušné umístění. V příštím kole díky lichému počtu účastníků letošní 2. ligy východ má Tango "B" přestávku.

Aktuální články
MÍSTO PŘEDPOKLÁDANÉ VÝHRY SI TŘI BODY ODVEZL OSLABENÝ PROTIVNÍK Z VYŠKOVA!

Tato ztráta bude ještě dlouho mrzet, protože moc slabších týmů na hodonínské palubovce letos neuvidíme, pokud vůbec nějaký.

NAPROSTO ZBYTEČNÁ ZTRÁTA BODŮ NA PALUBOVCE VEDOUCÍHO TÝMU!

Přes všechna upozornění na současnou kvalitu a formu soupeře, jsme hned od úvodního hvizdu udělali dost chyb na to, aby soupeř tuto...

Jeseník odjel s prázdnou, Tango slaví první výhru!!

Po V.Mýtu další těžký soupeř, který pomýšlí na rychlý návrat do nejvyšší soutěže.Tango však tentokrát svoji palubovku opanovalo a...

Rezerva vydřela v Brně vítězství nad Nasanem!!!

Áčko na úvod sezóny prohrálo doma s Nejzbachem V.Mýto.