Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

POSLEDNÍ KOLO LIGY ŽEN PŘINESLO JEDNU VÝHRU A DVĚ VYSOKÉ PORÁŽKY!

25.02.2020 | Jiří Štěrba

Hodonínské futsalistky sehrály v neděli tři zápasy posledního kola této sezony ve sportovní hale v Rousínově, kde nejprve příjemně překvapily, když porazily nečekaně Západočešky z Plzně, ale v dalších dvou zápasech tahaly bohužel za kratší konec provazu a odešly s vykokými porážkami. Nicméně nakonec obsadily v devítičlenné společnosti nejlepších českých družstev konečnou osmou pozici, když mistryněmi České republiky se staly hráčky z klubu Tequilky Chlebičov.

VÝSLEDKY TÝMU FC TANGO HODONÍN:

 

1. UTKÁNÍ:

FC TANGO HODONÍN – SK INTEROBAL PLZEŇ 4:3 (4:1)

Toto utkání nezačaly vítězky dobře, když hned v první minutě inkasovaly – 0:1. V 5. minutě ale Horáčková srovnala (1:1), rozhodnutí přišlo na rousínovskou palubovku mezi 13. - 17. minutou, kdy Tango třikrát pokořilo plzeňskou obranu. Hodonínu chyběla dvojice dovolenkujících (Ilona Podrazilová a Alexandra Blahová) a dvě zraněné – Kristýna Lokajová s Hanou Svobodovou.

Góly za Tango Hodonín:

Klára Horáčková 2, Michaela Čožíková 1 a Tereza Tichá 1.

 

„Za stavu 4:1 jsme měli ve druhém poločase tři tutovky, ovšem branku jsme již nepřidali. Soupeřky se rozhodly hrát od 27. minuty power-play a při této hře nám daly dva góly, takže nakonec z jasného zápasu bylo nečekané drama. Jsem rád, že nám ochotně pomohli na výpomoc dvě hráčky z Vlkoše (Michaela Čožíková a Michaela Konečná). Oběma jsem dal nabídku i na další sezonu, takže pokud bude z jejich strany zájem, budu rád,“ řekl k prvnímu nedělnímu duelu kouč žen FC TANGO HODONÍN ANTONÍN JÁNOŠ.

 

2. UTKÁNÍ:

FC TANGO HODONÍN – BLACK BRIDGE PRAHA 0:6 (0:4)

S posledním týmem ligové tabulky to neměl být teoreticky větší problém, ovšem skutečnost byla bohužel zcela jiná. Vítězky zatížily konto brankářky Silvie Aujeské šesti góly, přitom tato patřila k oporám Tanga, když další jasné tutovky soupeřek dokázala vychytat.

 

„V tomto utkání jsme odešli hlavně fyzicky, když jsme nastoupili k zápasu hned po prvním duelu s Plzní bez jakékoliv přestávky, ale to nás samozřejmě vůbec neomlouvá. V utkání jsme vyrobili množství neskutečných chyb, které vítězky dokázaly náležitě využít. Pro mě samotného byl tento zápas z lavičky obrovským zklamáním, náš výkon byl naprosto neomluvitelný,“ zhodnotil nevydařené vystoupení svých svěřenkyň zklamaný hodonínský lodivod ANTONÍN JÁNOŠ.

 

3. UTKÁNÍ:

FC TANGO HODONÍN – NÁSTĚNKY BRNO 0:9 (0:3)

Hodně odevzdaným výkonem se prezentovaly hodonínské futsalistky v posledním utkání této sezony. Za celých 40 minut nebyl ani náznak jediného kloudného útoku ze strany Tanga, a to je co říct!

 

„Přiznám se, že jsem rád za konec této sezony. Jinak se už těším na nový ročník, pokud u toho zůstanu i já, tak věřím, že když bude tento kádr pohromadě a ještě se nám ho podaří posílit, tak se v tabulce posuneme směrem nahoru. Závěrem bych chtěl za právě skončenou sezonu poděkovat celému družstvu a taktéž nemůžu opomenout ani svého asistenta, bratra Marka a Aleše Parobka, který mi pomáhal s tréninky brankářek,“ řekl kouč FC TANGO HODONÍN ANTONÍN JÁNOŠ.

 

 
Aktuální články
TOMÁŠ ŤOK SE MOHL STÁT HRDINOU SOBOTNÍHO KLÁNÍ VE FUTSALE, TUTO ROLI ALE V POSLEDNÍ SEKUNDĚ ODMÍTL!

Domácí futsalisté potřebovali nutně naplno bodovat, ale tento záměr jim bohužel ve druholigovém domácím duelu v souboji s Jeseníkem...

 
HODONÍNSKÉ TANGO NAKONEC PŘESKOČILO V TABULCE OSTRAVSKÝ BANÍK A PO ZÁKLADNÍ ČÁSTI 1. LIGY MU PATŘÍ OSMÉ MÍSTO!

Ženy futsalového klubu FC TANGO Hodonín sehrály v sobotu ve své hale TEZA v Hodoníně 10. kolo 1. ligy a zejména poslední duel tohoto turnaje...

 
TANGO ŠOKOVALO ZÁPADOČEŠKY, KTERÝM UŠTĚDŘILO NEČEKANOU PORÁŽKU NA JEJICH PALUBOVCE!

HODONÍN – V neděli brzy ráno výprava hodonínských futsalistek nabrala směr Plzeň, kde ji čekaly dvazápasy 9. kola 1. ligy, která se...

 
DALŠÍ „GALA“ PŘEDSTAVENÍ ROZHODČÍCH VE 2. FUTSALOVÉ LIZE! TANGO ZÍSKALO PO ZÁSLUZE TŘI BODY!
 
HODONÍNSKÝ FUTSALOVÝ MARATON V LIZE ŽEN PŘINESL KONEČNĚ HERNÍ POSUN U DĚVČAT Z KLUBU FC TANGO HODONÍN!
 
POVINNÁ VÝHRA TANGA NA DOMÁCÍ PALUBOVCE.
 
PO JASNÉ VÝHŘE V SENICI DOMA V HODONÍNĚ ČESKÉ FUTSALISTKY HODNĚ ZKLAMALY!
 
DALŠÍ TVRDÉ K.O. PRO FUTSALISTY TANGA HODONÍN, KTEŘÍ NEZVLÁDLI PÁTEČNÍ DUEL NA SEVERU MORAVY!
 
KOUČ ČESKÉHO VÝBĚRU TOMÁŠ ŠTVERÁK SE TĚŠÍ NA PRVNÍ KONFRONTACI SVÝCH HRÁČEK VE DVOU SOUBOJÍCH SE SLOVENKAMI!
 
DALŠÍ BODOVÝ ZISK NA STRANĚ TANGA HODONÍN POSUNUL TÝM Z JIŽNÍ MORAVY NA OSMOU POZICI V SOUČASNÉ LIGOVÉ TABULCE!
 
Utkání
Muži A | sobota 10.02.2024, 19:00
15. kolo
2:4
Amor-Kloboučky - FC Tango "A"
 
Muži A | sobota 17.02.2024, 20:30
16. kolo
4:4
FC Tango "A" - Jeseník
 
Muži A | sobota 24.02.2024, 20:00
17. kolo
2:3
H.Brod - FC Tango "A"
 
Muži A | pátek 01.03.2024, 20:30
18. kolo
VS.
FC Tango "A" - FC ATRAPS
 
 

© eSports s.r.o. & FC Tango Hodonín - kontakt: tangohodonin@gmail.com RSS