Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

VÝBORNÝ DRUHOLIGOVÝ FUTSAL, ZNOVU STŘELECKÝ KOLAPS TANGA A NÁVRAT VLKŮ Z BRNA DO LIGY PO ROCE!

15.02.2023 | Jiří Štěrba

Šlágrem druhé futsalové ligy byl bezesporu nedělní mač v hodonínské hale TEZA, kam zavítal lídr skupiny – Žabinští Vlci Brno. Ti nakonec dokráčeli k výhře, i když objektivně nebyli lepším týmem, ale na to se bohužel ve sportu nehraje!

Do třetí minuty mělo TANGO dvě jasné gólovky, znovu ale borci z Hodonína potvrdili, jakým způsobem se dokážou na branku v síti soupeře nadřít: to vše správně okomentoval vedle sedící kamarád Tomáš z Hodonína, který řekl - „ABY NÁS TO NAKONEC NEMRZELO!“ Jeho slova se nakonec potvrdila naplno, neboť Vlci se poprvé dostali před domácí branku až v páté minutě, a hned z toho byl gól v síti hodonínského Nedvědíka, na jehož vrub jdou dva góly, které inkasoval po přestávce. Po přestávce došlo ve 33. minutě k vyrovnání, aby o tři minuty později zajistil hostům těsnou výhru čtyř brankový Pavel Svoboda. 

Tato výhra tak posílá Vlky po roce zpět do nejvyšší futsalové soutěže mužů v Česku.

 TANGO vedlo v zápase 3:1 a 4:2 a zdálo se, že body po zásluze zůstanou v okresním městě jihu Moravy. Dva velké gólové údery, které TANGO inkasovalo ve 33. minutě během pouhých 27 sekund s domácími ale natolik „zamávali“, že v dalším průběhu i přes power-play už nebyli schopni poslat kulatý nesmysl za záda gólmana Václava Večeři, který má navíc podíl na třetím a pátém gólu týmu z krajského města. 

 

2. FUTSALOVÁ LIGA – SKUPINA VÝCHOD, NADSTAVBA, 3. KOLO 

FC TANGO HODONÍN – ŽABINŠTÍ VLCI BRNO 4:5 (2:1) 

Góly a přihrávky: 9. Vojtěch Čech, 17. Christopher Hynek (Ťok), 26. Tomáš Ťok (Vanda), 32. Tomáš Ťok (Vanda) – 5. Pavel Svoboda (Havlín), 27. Dominik Havlín, 33. Pavel Svoboda (Večeřa), 33. Pavel Svoboda (Kratochvíl), 36. Pavel Svoboda (Večeřa),

žlutá karta: Stefanos Chadzidis (trenér TANGA), 

řídili: Petr Šenkýř a Martin Kabeláč, 

delegát zápasu: Lubomír Rek, 

175 diváků.

 

ŘEKLI PO UTKÁNÍ: 

„Pro diváka to byl dnes atraktivní a fantastický zápas! Jsem stoprocentně přesvědčený, že jsme prohrát neměli, ale na to se nehraje. Co my nedáme za šance a naopak inkasujeme z ničeho, je doopravdy svým způsobem až neuvěřitelné, ale opakuje se to v podstatě každý zápas! Na výsledku se podepsaly obrovské chyby našeho brankáře (Milan Nedvědík – pozn. red.) a ještě bych se vrátil ke třetí brance Vlků, které předcházel jasný faul na soupeřově šestce na našeho Hynka, který se ale nepískal. Já jsem se sudího slušně zeptal, proč se faul nepískal a ihned jsem vyfasoval ŽK! Za mě je to naprostá arogance rozhodčích. Soupeři bych chtěl pogratulovat k postupu do 1. ligy,“ hlásil pro web klubu FC TANGO Hodonín trenér TANGA STEFANOS CHADZIDIS.

 

„Věděli jsme, do čeho jdeme. Stačilo nám uhrát jeden bod a předčasně jsme tak mohli slavit po roce návrat do první ligy! Během zápasu to bylo vidět, že jsme trochu svázaní a určitě to nebyl náš herní výkon, na který jsme zvyklí. Můžu říct, že asi ne úplně zasloužení vítězství, štěstím jsme to nakonec udolali a můžeme slavit. Chtěli jsme se hned po roce vrátit zpět, což se povedlo a teď jen bude záležet na hráčích, které jsme v průběhu sezony oslovili, jak se rozhodnou,“ řekl pro web hodonínského klubu kouč hostů MICHAL ODEHNAL. 

 

POZVÁNKA: 

I v dalším kole nadstavby hraje TANGO HODONÍN znovu v domácím stánku. V neděli 19. února 2023 hostí v hale TEZA od 19 hodin ostravský Baník. Protože ten má 27 bodů (třetí místo) a TANGO  je na druhé pozici se ziskem 30 bodů, bude se hrát v podstatě o druhou tabulkovou pozici a tedy v tomto případě o šest druholigových bodů.

PŘIJĎTE PROTO POVZBUDIT HRÁČE TANGA HODONÍN NA CESTĚ ZA DŮLEŽITÝMI BODÍKY!

(red.)

 
Aktuální články
Utkání
Muži A | sobota 10.02.2024, 19:00
15. kolo
2:4
Amor-Kloboučky - FC Tango "A"
 
Muži A | sobota 17.02.2024, 20:30
16. kolo
4:4
FC Tango "A" - Jeseník
 
Muži A | sobota 24.02.2024, 20:00
17. kolo
2:3
H.Brod - FC Tango "A"
 
Muži A | pátek 01.03.2024, 20:30
18. kolo
FC Tango "A" - FC ATRAPS
 
 

© eSports s.r.o. & FC Tango Hodonín - kontakt: tangohodonin@gmail.com RSS