Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

TO JE BOMBA - JSME V POHÁROVÉ REPUBLICE NA DRUHÉM MÍSTĚ!

04.12.2023 | Jiří Štěrba

Titulek je výstižný a hovoří za vše! Nejprve ho ale musím trochu rozvést, aby jste byli v obrazu. Jedná se o velký úspěch futsalistek z klubu FC TANGO Hodonín, které se v neděli zúčastnily jednodenního turnaje, jenž pořádal Svaz futsalu České republiky (SFČR) ve sportovní hale Sareza v Ostravě-Přívozu.

Původně byly týmy rozdělené do dvou skupin (A, B), ale protože se pro nevyhovující počasí nemohly zúčastnit hráčky z týmu AC Gamaspol Jeseník, zbývajících pět týmů sehrálo turnaj systémem každý s každým. Hrací doba byla 2x10 minut čistého času a hned na úvod musím kvitovat skvělé představení týmu z jihu Moravy (FC TANGO HODONÍN), který zanechal v krajském městě severní Moravy velmi dobrý dojem.

ZÁPASY FC TANGO HODONÍN:
 
1. UTKÁNÍ
 
FC TANGO HODONÍN - FC Baník Ostrava 1:0 (1:0)
 
Jedinou branku zaznamenala v osmé minutě Klára Horáčková, podíl na gólu má Zdeňka Hladká.
 
"Byli jsme šťastnější v tom, že jsme dokázali v utkání alespoň jednou skórovat. Spolehlivý výkon v našem týmu podala brankářka Silvie Aujeská, která za nulu vzadu zaslouží palec nahoru a přičinila se velkou mírou o náš plný bodový zisk. Vstup do turnaje nám tedy vyšel, což rádi kvitujeme," řekl po turnaji webu hodonínského klubu muž z lavičky TANGA, šéf klubu JIŘÍ "JURA" ŠTĚRBA, který v tomto turnaji vedl ženy z TANGA spolu s Miroslavem "BARY" Bartyzalem, neboť skutečný kouč, Michal Brovják, se musel zhostit jiné funkce, a to hlídače syna Samuela, který byl v podstatě kustodem hodonínského družstva.
 
2. UTKÁNÍ
 
FC TANGO HODONÍN - Nástěnky Brno 1:2 (0:1)
 
Proti nepříjemnému soupeři nezačalo TANGO dobře, když prohrávalo již 0:2. Snižující gól ze sálovky Terezy Kubicové přišel až příliš pozdě, neboť na další branky už prostě nezbýval žádný časový prostor! 
 
"V utkání jsme měli smůlu, když za stavu 0:0 trefila naše Zdeňka Hladká jednou ranou hned obě tyče, aby míč nakonec skončil mimo branku pro Brňačky již v bezpečí! Pro nás neoblíbený soupeř se ujal vedení 1:0 a po pro nás nešťastné teči dokonce zvýšil své vedení na 2:0. My jsme v závěru jen snížili po pěkně zahraném signálu, na víc už čas prostě nezbýval," hlásil k druhému vystoupení TANGA JIŘÍ "JURA" ŠTĚRBA.
 
3. UTKÁNÍ
 
FC TANGO HODONÍN - Technika Praha 2:0 (2:0)
 
TANGO vědělo, že jedině výhra v tomto souboji mu zajistí jakoukoliv medaili. Proti oslabenému týmu z hlavního města (ten přijel do Ostravy jen s kádrem pěti hráček!) se vítězky uklidnily již v první půli, kdy se brankově prosadila Tereza Kubicová (4. minuta) a Zdeňka Hladká, která se trefila v osmé minutě. 
 
"Byla to bezproblémová výhra našich děvčat, která rozhodla o třech bodech již v první půli. Znovu si čisté konto udržela brankářka Silvie Aujeská, která byla nakonec po právu vyhlášena i nejlepší gólmankou tohoto turnaje z pěti zúčastněných celků!", konstatoval JIŘÍ "JURA" ŠTĚRBA.
 
4. UTKÁNÍ
 
FC TANGO HODONÍN - SK Interobal Plzeň 1:1 (0:0)
 
Souboj o prvenství v turnaji byl posledním o první prosincové neděli v hale Sareza v Ostravě. Západočešky přijely se 13 hráčkami (!), nechyběli dva trenéři, kustod a zdravotník, a tak i v tomto souboji byly favoritem. Do vedení šly vítězky, když se prosadila Lucie Štichová (podíl Karasová), o pět minut později hodonínská Tereza Kubicová (podíl Horáčková) srovnala a jen jediný gól dělil tým TANGA od případného velkého vítězství na tomto turnaji. Remíza se psala i po skončení duelu, takže vítězný ryk byl bohužel slyšet na straně týmu z Plzně. Je třeba ale říct, že TANGO po nevýrazném domácím vystoupení v 1. ligovém kole se výrazně zlepšilo v bojovnosti a v nasazení, a dobrý výsledek se dostavil!   
 
"Už před tímto duelem bylo jasné, že z Ostravy neodjedeme domů bez medaile. Plzeň nic nepodcenila, do místa turnaje cestovala přes celou republiku vlakem a možná měla v hlavě jen jednu otázku! Kolik nám nasype gólů, neboť v předchozích zápasech vždy jasně kralovala - ve třech soubojích měla vysoce aktivní skóre 16:0 a plný bodový zisk, tedy 9 bodů. Před utkáním jsem holkám řekl, že je zkusme potrápit a nejlépe zrovna i porazit. V prvním poločase moc šancí Plzeň neměla, spíše nic. Ve druhé půli se Západočešky ujaly vedení 1:0, na to jsme ale stačili ještě odpovědět dorážkou Terezy Kubicové. (byl to jediný gól, který Plzeň na turnaji dostala) Škoda, že jsme nedali tu druhou branku, která by nám vynesla prvenství v turnaji. I přes druhé místo panuje u nás spokojenost, holkám je třeba za bojovnost a futsalové nasazení poděkovat," řekl spokojený šéf hodonínského klubu JIŘÍ "JURA" ŠTĚRBA.
 
TANGU chyběly na tomto jednodenním klání Kristýna Daňková a Kateřina Ivičičová.
 
SESTAVA TÝMU FC TANGO HODONÍN:
 
Silvie Aujeská - Zdeňka Hladká, Monika Strmisková, Sabina Pavková, Tereza Kubicová, Hanka Svobodová, Klára Horáčková, Pavlína Horáková.
 
DALŠÍ TURNAJOVÉ VÝSLEDKY:
 
Nástěnky Brno - Technika Praha 1:0, Plzeň - Baník Ostrava 6:0, Plzeň - Technika Praha 3:0, Baník Ostrava - Nástěnky Brno 2:1, Nástěnky Brno - Plzeň 0:7 a Technika Praha - Baník Ostrava 1:1.
 
Pořadatelé vyhlásili nejlepší hráčkou Karolínu Cardovou (Plzeň), střelkyní Lucii Kotalovou (Baník Ostrava) a brankářkou Silvii Aujeskou z týmu FC TANGO HODONÍN!
 
TABULKA:
 
1. Plzeň  -   skóre 17:1,   10 bodů 
2. TANGO HO   -   5:3,   7 bodů, 
3. Nástěnky Brno   -   4:10,   6 bodů, 
4. Baník Ostrava   -   3:9,   4 body, 
5. Technika Praha   -   1:7,   1 bod.
 
V sobotu 9. prosince hraje TANGO 2. kolo futsalové ligy na palubovce v Jeseníku. V 10:50 hodin nastoupí hodonínská děvčata proti celku DFK Bohemians 1905 a ve 13 hodin si to rozdají s domácím družstvem AC Gamaspol Jeseník. 
(red.)

 
Aktuální články
CHCEME SE POSOUVAT HERNĚ VÝŠ A VÝŠ, A UKÁZAT, ŽE V HODONÍNĚ JE ŽENSKÝ FUTSAL NA DOBRÉ ÚROVNI, ŘÍKÁ V ROZHOVORU KAPITÁNKA HODONÍNSKÉHO TANGA SABINA PAVKOVÁ!

HODONÍN – Po návratu z dovolené si kapitánka futsalistek hodonínského TANGASABINA PAVKOVÁ sedla k počítači, aby webu ligového týmu FC...

 
FESTIVAL ZAHOZENÝCH TUTOVEK NA STRANĚ TANGA, RADOST Z POSTUPU NAKONEC V DOMÁCÍM TÁBOŘE!

MĚNÍN – Sportovní hala v Měníně u Brna patřila v pondělí večer futsalu, neboť se zde sehrálo semifinále krajského poháru,...

 
DRUHÁ FUTSALOVÁ LIGA MÁ ZA SEBOU SVÉ PRAVIDELNÉ GRÉMIUM. TANGO HODONÍN CESTUJE V PONDĚLÍ 10. ČERVNA DO MĚNÍNA K SEMIFINÁLE POHÁRU PROTI BRNĚNSKÉMU ATRAPSU

HODONÍN – Funkcionáři 2. futsalové ligy (skupiny Západ a Východ) se v úterý sešli napravidelném Grémiu v hotelu Tři věžičky ve...

 
HODONÍNSKÉ TANGO POSTUPUJE DO REGIONÁLNÍHO SEMIFINÁLE V POHÁRU FUTSALU V ČESKU!
 
SKVĚLÝ ZÁVĚR SEZONY V PODÁNÍ HODONÍNSKÉHO TANGA, KTERÉ NAKONEC SKONČILO NA DRUHÉM MÍSTĚ!
 
NE SEDM, ALE JEN ŠEST STATEČNÝCH FUTSALISTŮ TANGA HODONÍN NAPLNO U SOUPEŘE BODOVALO!
 
TOMÁŠ ŤOK SE MOHL STÁT HRDINOU SOBOTNÍHO KLÁNÍ VE FUTSALE, TUTO ROLI ALE V POSLEDNÍ SEKUNDĚ ODMÍTL!
 
HODONÍNSKÉ TANGO NAKONEC PŘESKOČILO V TABULCE OSTRAVSKÝ BANÍK A PO ZÁKLADNÍ ČÁSTI 1. LIGY MU PATŘÍ OSMÉ MÍSTO!
 
TANGO ŠOKOVALO ZÁPADOČEŠKY, KTERÝM UŠTĚDŘILO NEČEKANOU PORÁŽKU NA JEJICH PALUBOVCE!
 
DALŠÍ „GALA“ PŘEDSTAVENÍ ROZHODČÍCH VE 2. FUTSALOVÉ LIZE! TANGO ZÍSKALO PO ZÁSLUZE TŘI BODY!
 
Utkání
Muži A | sobota 10.02.2024, 19:00
15. kolo
2:4
Amor-Kloboučky - FC Tango "A"
 
Muži A | sobota 17.02.2024, 20:30
16. kolo
4:4
FC Tango "A" - Jeseník
 
Muži A | sobota 24.02.2024, 20:00
17. kolo
2:3
H.Brod - FC Tango "A"
 
Muži A | pátek 01.03.2024, 20:30
18. kolo
FC Tango "A" - FC ATRAPS
 
 

© eSports s.r.o. & FC Tango Hodonín - kontakt: tangohodonin@gmail.com RSS