Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

SKVĚLÝ VÝKON HODONÍNSKÉHO TANGA V KRAJI VYSOČINA NA ŘECE SÁZAVĚ V HAVLBRODĚ!

15.11.2022 | Jiří Štěrba

V dalším kole 2. futsalové ligy cestovalo hodonínské TANGO do kraje Vysočina do města Havlíčkův Brod (lidově Havlbrod), kde žije cca 23 000 obyvatel, jen ze šesticí hráčů do pole (k tomu brankáři Milan Nedvědík a Aleš Parobek) a když dostal již v 10. minutě ČK hostující Christopher Hynek po faulu na útočícího hráče domácích, který postupoval sám k prázdné brance hostů (v tom čase už hrálo totiž TANGO power-play), bylo jasné, že pětice hráčů z jihu Moravy musí předvést nadstandardní výkon, aby naplno bodovali.

Že se tak nakonec i stalo, je dílem toho, že hosté se v tomto složení neskutečně semkli, znovu vévodili hře bez gólmana, na kterou domácí futsalisté nenašli žádný recept, i když domácí kapitán Jakub Henek se nechal před samotným duelem slyšet, že „Obzvlášť pozor si musíme dát na hodonínskou hru bez brankáře!“ Zůstalo však ze strany domácích jen u zbožného přání, neboť power-play TANGA je v této soutěži naprosto vymakaná a jen velmi těžko se dá bránit! 

TANGO prohrávalo v průběhu zápasu 0:1 a 1:2, nakonec si ale po zásluze zaknihovalo třetí výhru v tomto ročníku a v tabulce se posunulo již na druhou pozici se ziskem 10 bodů, přičemž na první tým (Žabinští Vlci Brno) ztrácí nyní osm bodů. 

2. FUTSALOVÁ LIGA – SKUPINA VÝCHOD, 6. KOLO 

FC PRAMEN HAVLÍČKŮV BROD – FC TANGO HODONÍN 3:6 (2:3) 

Góly a nahrávky: 7. Petr Karlík, 12. Jakub Henek, 40. Jiří Pabousek – 9. Roman Sopůšek (Michalec), 15. Radim Kleiber (Sopůšek), 16. Roman Sopůšek, 27. Radim Kleiber (Sopůšek), 35. Roman Sopůšek (Varmuža), 40. Tomáš Varmuža (Michalec), 

žluté karty: Jakub Coufal, Petr Karlík – Roman Sopůšek, Tomáš Varmuža, 

ČK: 10. minuta Christopher Hynek (HO), 

řídili:Věra Soukupová a Radim Čep, 

delegátem byl Vladislav Tanáč,

 

sledovalo 90 diváků.

 

„Nic horšího nás asi nemohlo potkat, když jsme hráli jen v šesti lidech do pole, k tomu již v desáté minutě ČK pro Hynka, ovšem kluci se neskutečně semkli, a nakonec po brilantním výkonu si vezeme domů tři druholigové body. Všem, co dnes nastoupili, musím poděkovat, podali totiž doslova heroický výkon! A co předváděl 33letý Roman Sopůšek, jenž si dovolil často souboj jeden na jednoho a dokonce i jeden na dva, tak to byla za mě obrovská kvalita a neskutečný výkon tohoto hráče! Je škoda, že z rodinných důvodů s námi necestoval Tomáš Ťok, to by byla naše hra ještě někde jinde, ale tak to někdy bývá. Myslím si, že touto hrou a výkonem TANGA jsme udělali špičkovou POZVÁNKU NA 7. KOLO 2. FUTSALOVÉ LIGY, ve kterém doma hostíme vedoucí Vlky z Brna – hraje se v PÁTEK 18. LISTOPADU OD 20:30 HODIN V HALE TEZA v Hodoníně,“ řekl pro web hodonínského TANGA kouč hostů STEFANOS CHADZIDIS.

(red.)

 
Aktuální články
Utkání
Muži A | sobota 10.02.2024, 19:00
15. kolo
2:4
Amor-Kloboučky - FC Tango "A"
 
Muži A | sobota 17.02.2024, 20:30
16. kolo
4:4
FC Tango "A" - Jeseník
 
Muži A | sobota 24.02.2024, 20:00
17. kolo
2:3
H.Brod - FC Tango "A"
 
Muži A | pátek 01.03.2024, 20:30
18. kolo
FC Tango "A" - FC ATRAPS
 
 

© eSports s.r.o. & FC Tango Hodonín - kontakt: tangohodonin@gmail.com RSS