Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

BUĎ ODVÁŽNÝ, BUDE TI PŘÁNO. TOTO RČENÍ ZŘEJMĚ PROVÁZELO FUTSALISTY HODONÍNA V JESENÍKU!

29.11.2023 | Jiří Štěrba

Neskutečně dramatický duel se hrál v neděli večer v Jeseníku, který leží 71 kilometrů severně od Olomouce. Už před samotným futsalovým klání řekl šéf hodonínského klubu Jiří „JURA“ Štěrba webu českého futsalu – Ať tento zápas skončí jakkoliv, tak to nebude výsledkové překvapení!“ Nakonec z toho bylo nečekané futsalové gala-představení až do poslední sekundy.

Bývalé okresní město, dnes je to jen obec s rozšířenou působností, kde žije 10 665 obyvatel, viděla nakonec v místní hale dlouho nevídané futsalové drama, ve kterém hostující TANGO jen dotahovalo.

Přitom hodonínští borci cestovali za svým sokem jen v sedmi lidech, navíc ve druhé půli si znovu obnovil zranění kolena tvůrce hry Roman Sopůšek. Citelně chyběli Filip Vanda, Vojtěch Čech a František Lamáček, s nimi by síla týmu z jihu Moravy byla ještě výraznější. Cesta do Jeseníku probíhala slušně, borci dojeli včas a stejně si pochvalovali i zpáteční cestu zpět, kdy nebyl v podstatě žádný silniční zádrhel, což v tomto regionu a v listopadovém čase není zrovna obvyklé.

Hodonín prohrával 0:2 a hned na tuto situaci zareagovala lavička hrou bez gólmana. Podařilo se hostům snížit na rozdíl branky, ale pak se dvakrát prosadili domácí hráči - 4:1. Ještě do přestávky TANGO dalo dva banány a dotáhlo se na svého soupeře pouze na jediný gól!

Ve 29. minutě Tomáš Janulík dokonce vyrovnal na 4:4 a hala v Jeseníku nevěřila vlastním očím. Pak se utrhli domácí a znovu utekli na tři branky - 7:4. Velkou část druhé půle hráli hosté hru bez gólmana, neboť to je jejich mimořádně silná stránka, což potvrzovali i v neděli na severu Moravy. Ve 35. minutě se trefil Tomáš Ťok (7:5) a tato branka TANGO neskutečně nakopla. Gól s pořadovým číslem šest dal znovu Ťok, aby vyrovnání zajistil prudkou ranou do šibenice při hře bez gólmana Pavel Krajča, tedy tak trochu kopie první branky z předchozí domácí bitvy s Vyškovem (konečný výsledek 2:0).

POZVÁNKA:

V PÁTEK 1. PROSINCE PŘIVÍTÁ TANGO (v tabulce zatím 1. místo za 14 bodů) DOMA V OSMÉM KOLE 2. LIGY DRUHÝ CELEK TABULKY – PRAMEN HAVLÍČKŮV BROD.

TEN MÁ O DVA BODY MÉNĚ, TAKŽE TO BUDE V PODSTATĚ PŘÍMÝ BOJ O PRVENSTVÍ VE SKUPINĚ VÝCHOD.

 ZAČÁTEK ZÁPASU JE VEČER VE 20:30 HODIN.

PŘIJĎTE POVZBUDIT NAŠE BOJOVNÍKY, BUDOU TO MOC POTŘEBOVAT!

2. FUTSALOVÁ LIGA, SKUPINA VÝCHOD - 7. KOLO

* AC GAMASPOL JESENÍK - FC TANGO HODONÍN 7:7 (4:3)

Branky a nahrávky: 9. Jan Kadlec (Plhák), 14. Jan Kadlec (Vavrač), 16. Patrik Plhák, 17. Patrik Plhák (Till), 29. Patrik Kmínek (Plhák), 32. Jan Kadlec (Jati), 35. Patrik Plhák - 15. Tomáš Janulík (Krajča), 19. Roman Sopůšek (Ťok), 20. Tomáš Janulík (Sopůšek), 29. Tomáš Janulík, 35. Tomáš Ťok (Janulík), 36. Tomáš Ťok (Buršík), 38. Pavel Krajča,

žluté karty: Pavel Krajča, Stefanos Chadzidis (kouč) - oba HO,

rozhodovali: Lukáš Jurča (Podolí u Brna) a Tomáš Slanina (Velešovice),

delegátem utkání byl Ondřej Šišma z Vyškova, 

400 diváků - největší návštěva kola!

 

„Je to na dlouho, takže nebudu zbytečně čtenáře webu unavovat a zkusím mač zhodnotit v několika větách! Za stavu 0:2 jsme začali hrát power-play. Domácí nastoupili proti nám se 12 hráči, mají fakt dobrý tým. My jsme přijeli na jesenickou palubovku jen v sedmi lidech, o to více si musím cenit obrovské bojovnosti a nasazení našeho týmu. Každý tým hraje proti nám na více než 100%, chtějí se prostě vždy vytáhnout, ale to trvá již delší dobu, takže nějak jsme si na to museli zvyknout. Týmy z naší hry bez gólmana mají strach, údajně se ale na ni všichni připravují a znovu i v Jeseníku se ukázalo, že tato disciplína nám prostě sedí. Podle mě sudí Tomáš Slanina nesprávně pískl faul proti nám ve druhé půli z nebezpečné vzdálenosti a domácí dali z toho pátou branku. Tento moment dost zápas ovlivnil, neboť nažhavený Jeseník přidal další dva góly a zdálo se, že je rozhodnuto. Kluci ale neskutečně zabojovali a dokázali z tohoto duelu získat alespoň jeden bod. Výsledek 7:7 beru jako výhru, neboť jsme v utkání prohrávali 1:4 a 4:7. V kabině jsem klukům za malé hrdinství poděkoval, neboť jsme v podstatě dohrávali v pěti lidech. Po brance na 7:7 tam byla přirozeně z naší strany velká euforie a já jsem obdržel žlutý kartonek od pana sudího Lukáše Jurči za to, že jsem vstoupil půlkou sálovky při radosti ze vstřeleného gólu do ohraničeného pásma palubovky! Všichni jsme měli velkou radost, v pořádku jsme dojeli domů na jih Moravy a už teď se těšíme na páteční duel v naší hale TEZA v Hodoníně, kde přivítáme Havlíčkův Brod," řekl den po utkání do telefonu webu hodonínského klubu kouč TANGA HODONÍN STEFANOS CHADZIDIS.

(red.)

 
Aktuální články
CHCEME SE POSOUVAT HERNĚ VÝŠ A VÝŠ, A UKÁZAT, ŽE V HODONÍNĚ JE ŽENSKÝ FUTSAL NA DOBRÉ ÚROVNI, ŘÍKÁ V ROZHOVORU KAPITÁNKA HODONÍNSKÉHO TANGA SABINA PAVKOVÁ!

HODONÍN – Po návratu z dovolené si kapitánka futsalistek hodonínského TANGASABINA PAVKOVÁ sedla k počítači, aby webu ligového týmu FC...

 
FESTIVAL ZAHOZENÝCH TUTOVEK NA STRANĚ TANGA, RADOST Z POSTUPU NAKONEC V DOMÁCÍM TÁBOŘE!

MĚNÍN – Sportovní hala v Měníně u Brna patřila v pondělí večer futsalu, neboť se zde sehrálo semifinále krajského poháru,...

 
DRUHÁ FUTSALOVÁ LIGA MÁ ZA SEBOU SVÉ PRAVIDELNÉ GRÉMIUM. TANGO HODONÍN CESTUJE V PONDĚLÍ 10. ČERVNA DO MĚNÍNA K SEMIFINÁLE POHÁRU PROTI BRNĚNSKÉMU ATRAPSU

HODONÍN – Funkcionáři 2. futsalové ligy (skupiny Západ a Východ) se v úterý sešli napravidelném Grémiu v hotelu Tři věžičky ve...

 
HODONÍNSKÉ TANGO POSTUPUJE DO REGIONÁLNÍHO SEMIFINÁLE V POHÁRU FUTSALU V ČESKU!
 
SKVĚLÝ ZÁVĚR SEZONY V PODÁNÍ HODONÍNSKÉHO TANGA, KTERÉ NAKONEC SKONČILO NA DRUHÉM MÍSTĚ!
 
NE SEDM, ALE JEN ŠEST STATEČNÝCH FUTSALISTŮ TANGA HODONÍN NAPLNO U SOUPEŘE BODOVALO!
 
TOMÁŠ ŤOK SE MOHL STÁT HRDINOU SOBOTNÍHO KLÁNÍ VE FUTSALE, TUTO ROLI ALE V POSLEDNÍ SEKUNDĚ ODMÍTL!
 
HODONÍNSKÉ TANGO NAKONEC PŘESKOČILO V TABULCE OSTRAVSKÝ BANÍK A PO ZÁKLADNÍ ČÁSTI 1. LIGY MU PATŘÍ OSMÉ MÍSTO!
 
TANGO ŠOKOVALO ZÁPADOČEŠKY, KTERÝM UŠTĚDŘILO NEČEKANOU PORÁŽKU NA JEJICH PALUBOVCE!
 
DALŠÍ „GALA“ PŘEDSTAVENÍ ROZHODČÍCH VE 2. FUTSALOVÉ LIZE! TANGO ZÍSKALO PO ZÁSLUZE TŘI BODY!
 
Utkání
Muži A | sobota 10.02.2024, 19:00
15. kolo
2:4
Amor-Kloboučky - FC Tango "A"
 
Muži A | sobota 17.02.2024, 20:30
16. kolo
4:4
FC Tango "A" - Jeseník
 
Muži A | sobota 24.02.2024, 20:00
17. kolo
2:3
H.Brod - FC Tango "A"
 
Muži A | pátek 01.03.2024, 20:30
18. kolo
FC Tango "A" - FC ATRAPS
 
 

© eSports s.r.o. & FC Tango Hodonín - kontakt: tangohodonin@gmail.com RSS