Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

TANGO ZAKONČILO ZÁKLADNÍ ČÁST 2. FUTSALOVÉ LIGY VELMI DOBRÝM VÝKONEM NA PALUBOVCE LÍDRA DRUHÉ LIGY!

25.01.2023 | Jiří Štěrba

V posledním kole základní části 2. ligy ve futsalu cestovali muži z týmu FC TANGO Hodonín na palubovku vedoucího celku do Modřic, kde diváci viděli na druhou nejvyšší soutěž u nás až neuvěřitelně kvalitní podívanou, ve které se nakonec asi po zásluze body dělily!

Hosté z Hodonína prohrávali po první půli 0:3 a v průběhu druhého poločasu dokonce o čtyři branky (1:5). TANGO ale opět prokázalo neuvěřitelné nasazení a víru ve vlastní schopnosti, když nakonec současně s klaksonem poslal míč do brněnské svatyně ve 40. minutě hostující David Šebesta – 6:6! 

PIKOŠKA:

V tomto mimořádně dramatickém souboji jsme viděli hned tři hattricky – u domácích se mezi třígólové střelce zapsal Tomáš Chráscina, u hostů to byli David Šebesta a Vojtěch Čech. 

TANGO dalo sice první branku až ve 25. minutě za nepříznivého stavu 0:3, přesto si domů odvezlo hodně cenný bod! 

Jako dobrý tah vedení hodonínského klubu se ukázalo angažování bývalého hráče TANGA, zkušeného Tomáše Buršíka, který týmu výrazně pomohl a prozatím přislíbil účast na zápasech TANGA v následujících duelech v play-off, které se odehrají od 27. ledna (TANGO hraje na palubovce ostravského Baníku) do 3. března, kdy hodonínští fusalisté nastoupí v Modřicích proti lídrovi Žabinští Vlci (ŽV) Brno. 

TANGO hraje první dva zápasy play-off u svých soupeřů (kromě zápasu na Baníku Ostrava se ještě představí na hřišti Helasu Brno B), vidět ale můžete poprvé hodonínský celek doma v play-off v hale TEZA na Lipové aleji proti ŽV Brno. Tento mač se hraje v neděli 12. února 2023 od 19 hodin!

 

FUTSAL – 2. LIGA, SKUPINA VÝCHOD – 14. KOLO, POSLEDNÍ V ZÁKLADNÍ ČÁSTI 

ŽABINŠTÍ VLCI BRNO – FC TANGO HODONÍN 6:6 (3:0)

 

Branky a nahrávky: 15. David Řezník (Chráscina), 16. Tomáš Chráscina (Chroust), 19. Dominik Havlín (Hansl), 26. Tomáš Chráscina (Večeřa), 29. Jakub Koutný (Chráscina), 38. Tomáš Chráscina (Chroust) – 25. David Šebesta (Ťok), 31. Vojtěch Čech (Šebesta), 33. Vojtěch Čech (Ťok), 34. David Šebesta (Čech), 35. Vojtěch Čech (Šebesta), 40. David Šebesta (Čech).

 

SESTAVA TÝMU FC TANGO HODONÍN: 

Milan Nedvědík (Matěj Kůřil) – Tomáš Buršík, Vojtěch Čech, Richard Michalec, Filip Vanda, Nikola Absolon, David Beneš, Roman Sopůšek, David Šebesta, Tomáš Ťok, Tomáš Varmuža.

 

ŘEKLI PO UTKÁNÍ: 

„Po tomto utkání jsme byli všichni náramně spokojeni! Chtěl bych všem hráčům poděkovat za enormní snahu a velké úsilí, a i když jsme prohrávali 0:3 a 1:5, přesto si nakonec odvážíme cenný bod. S lídrem skupiny jsme odehráli na jeho palubovce vyrovnanou partii a určitě jsme si nezasloužili s Vlky prohrát. Věděl jsem, že na ně máme, kvalita na naší straně byla. Podle mě jsme měli vyhrát po 40 minutách, už první poločas měl skončit pro nás 5:3, a nikoliv 0:3, jak bylo ve skutečnosti. Někdy je ale ten jeden bod cennější než výhra a toto určitě z mého pohledu platí i pro zápas v Modřicích. Jsem velmi rád, že se k nám vrátil Tomáš Buršík, který byl 20 let hráčem TANGA a já bych ho chtěl udržet v našem týmu i do dalších let. Mimochodem ve čtvrtek jsem viděl v televizi prvoligové futsalové utkání Plzně s Chrudimí (1:1) a můžu říct, že náš zápas v Modřicích za tímto duelem určitě nezaostal, ba právě naopak! Náš mač nadchl všechny přítomné fandy dynamikou a nasazením, samozřejmě, že to bylo na trochu jiné úrovni než v nejvyšší soutěži v Česku. Tady v TANGU je vidět, že má obrovský smysl a cíl, co se zde několik let poctivě buduje a dělá. Znovu se ukazuje, že jsme prostě tady v Hodoníně jedna velká sportovní rodina, jak říkáme my – PROSTĚ FAMILY TANGO!“ řekl hodně spokojený hodonínský kouč STEFANOS CHADZIDIS. 

 

„Věděli jsme, že jedeme k prvnímu mančaftu 2. futsalové ligy, ale jeli jsme tam bez nějakého stresu a hlavně si samotný zápas užít. Musím říct, že pro diváky to byl určitě atraktivní zápas. V první půli jsme bohužel dostali tři góly, ale přitom jsme spoustu šancí neproměnili, takže pro nás to bylo dost těžké. V kabině jsme si řekli, že nadále budeme pokračovat v naší hře s tím, že nám to tam snad konečně začne padat! Za nepříznivého stavu 1:5 jsme zvolili hru bez brankáře a ta se nám vydařila až nad očekávání. To bylo úžasné a ještě musím vyzvednout, že se k nám vrátil Tomáš Burša (Buršík), který byl svými zkušenostmi našemu týmu na palubovce hodně prospěšný,“ hlásil pro web hodonínského TANGA hráč TANGA TOMÁŠ ŤOK.

(red.)

 
Aktuální články
TOMÁŠ ŤOK SE MOHL STÁT HRDINOU SOBOTNÍHO KLÁNÍ VE FUTSALE, TUTO ROLI ALE V POSLEDNÍ SEKUNDĚ ODMÍTL!

Domácí futsalisté potřebovali nutně naplno bodovat, ale tento záměr jim bohužel ve druholigovém domácím duelu v souboji s Jeseníkem...

 
HODONÍNSKÉ TANGO NAKONEC PŘESKOČILO V TABULCE OSTRAVSKÝ BANÍK A PO ZÁKLADNÍ ČÁSTI 1. LIGY MU PATŘÍ OSMÉ MÍSTO!

Ženy futsalového klubu FC TANGO Hodonín sehrály v sobotu ve své hale TEZA v Hodoníně 10. kolo 1. ligy a zejména poslední duel tohoto turnaje...

 
TANGO ŠOKOVALO ZÁPADOČEŠKY, KTERÝM UŠTĚDŘILO NEČEKANOU PORÁŽKU NA JEJICH PALUBOVCE!

HODONÍN – V neděli brzy ráno výprava hodonínských futsalistek nabrala směr Plzeň, kde ji čekaly dvazápasy 9. kola 1. ligy, která se...

 
DALŠÍ „GALA“ PŘEDSTAVENÍ ROZHODČÍCH VE 2. FUTSALOVÉ LIZE! TANGO ZÍSKALO PO ZÁSLUZE TŘI BODY!
 
HODONÍNSKÝ FUTSALOVÝ MARATON V LIZE ŽEN PŘINESL KONEČNĚ HERNÍ POSUN U DĚVČAT Z KLUBU FC TANGO HODONÍN!
 
POVINNÁ VÝHRA TANGA NA DOMÁCÍ PALUBOVCE.
 
PO JASNÉ VÝHŘE V SENICI DOMA V HODONÍNĚ ČESKÉ FUTSALISTKY HODNĚ ZKLAMALY!
 
DALŠÍ TVRDÉ K.O. PRO FUTSALISTY TANGA HODONÍN, KTEŘÍ NEZVLÁDLI PÁTEČNÍ DUEL NA SEVERU MORAVY!
 
KOUČ ČESKÉHO VÝBĚRU TOMÁŠ ŠTVERÁK SE TĚŠÍ NA PRVNÍ KONFRONTACI SVÝCH HRÁČEK VE DVOU SOUBOJÍCH SE SLOVENKAMI!
 
DALŠÍ BODOVÝ ZISK NA STRANĚ TANGA HODONÍN POSUNUL TÝM Z JIŽNÍ MORAVY NA OSMOU POZICI V SOUČASNÉ LIGOVÉ TABULCE!
 
Utkání
Muži A | sobota 10.02.2024, 19:00
15. kolo
2:4
Amor-Kloboučky - FC Tango "A"
 
Muži A | sobota 17.02.2024, 20:30
16. kolo
4:4
FC Tango "A" - Jeseník
 
Muži A | sobota 24.02.2024, 20:00
17. kolo
2:3
H.Brod - FC Tango "A"
 
Muži A | pátek 01.03.2024, 20:30
18. kolo
VS.
FC Tango "A" - FC ATRAPS
 
 

© eSports s.r.o. & FC Tango Hodonín - kontakt: tangohodonin@gmail.com RSS