Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

TANGO ZAKONČILO ZÁKLADNÍ ČÁST 2. FUTSALOVÉ LIGY VELMI DOBRÝM VÝKONEM NA PALUBOVCE LÍDRA DRUHÉ LIGY!

25.01.2023 | Jiří Štěrba

V posledním kole základní části 2. ligy ve futsalu cestovali muži z týmu FC TANGO Hodonín na palubovku vedoucího celku do Modřic, kde diváci viděli na druhou nejvyšší soutěž u nás až neuvěřitelně kvalitní podívanou, ve které se nakonec asi po zásluze body dělily!

Hosté z Hodonína prohrávali po první půli 0:3 a v průběhu druhého poločasu dokonce o čtyři branky (1:5). TANGO ale opět prokázalo neuvěřitelné nasazení a víru ve vlastní schopnosti, když nakonec současně s klaksonem poslal míč do brněnské svatyně ve 40. minutě hostující David Šebesta – 6:6! 

PIKOŠKA:

V tomto mimořádně dramatickém souboji jsme viděli hned tři hattricky – u domácích se mezi třígólové střelce zapsal Tomáš Chráscina, u hostů to byli David Šebesta a Vojtěch Čech. 

TANGO dalo sice první branku až ve 25. minutě za nepříznivého stavu 0:3, přesto si domů odvezlo hodně cenný bod! 

Jako dobrý tah vedení hodonínského klubu se ukázalo angažování bývalého hráče TANGA, zkušeného Tomáše Buršíka, který týmu výrazně pomohl a prozatím přislíbil účast na zápasech TANGA v následujících duelech v play-off, které se odehrají od 27. ledna (TANGO hraje na palubovce ostravského Baníku) do 3. března, kdy hodonínští fusalisté nastoupí v Modřicích proti lídrovi Žabinští Vlci (ŽV) Brno. 

TANGO hraje první dva zápasy play-off u svých soupeřů (kromě zápasu na Baníku Ostrava se ještě představí na hřišti Helasu Brno B), vidět ale můžete poprvé hodonínský celek doma v play-off v hale TEZA na Lipové aleji proti ŽV Brno. Tento mač se hraje v neděli 12. února 2023 od 19 hodin!

 

FUTSAL – 2. LIGA, SKUPINA VÝCHOD – 14. KOLO, POSLEDNÍ V ZÁKLADNÍ ČÁSTI 

ŽABINŠTÍ VLCI BRNO – FC TANGO HODONÍN 6:6 (3:0)

 

Branky a nahrávky: 15. David Řezník (Chráscina), 16. Tomáš Chráscina (Chroust), 19. Dominik Havlín (Hansl), 26. Tomáš Chráscina (Večeřa), 29. Jakub Koutný (Chráscina), 38. Tomáš Chráscina (Chroust) – 25. David Šebesta (Ťok), 31. Vojtěch Čech (Šebesta), 33. Vojtěch Čech (Ťok), 34. David Šebesta (Čech), 35. Vojtěch Čech (Šebesta), 40. David Šebesta (Čech).

 

SESTAVA TÝMU FC TANGO HODONÍN: 

Milan Nedvědík (Matěj Kůřil) – Tomáš Buršík, Vojtěch Čech, Richard Michalec, Filip Vanda, Nikola Absolon, David Beneš, Roman Sopůšek, David Šebesta, Tomáš Ťok, Tomáš Varmuža.

 

ŘEKLI PO UTKÁNÍ: 

„Po tomto utkání jsme byli všichni náramně spokojeni! Chtěl bych všem hráčům poděkovat za enormní snahu a velké úsilí, a i když jsme prohrávali 0:3 a 1:5, přesto si nakonec odvážíme cenný bod. S lídrem skupiny jsme odehráli na jeho palubovce vyrovnanou partii a určitě jsme si nezasloužili s Vlky prohrát. Věděl jsem, že na ně máme, kvalita na naší straně byla. Podle mě jsme měli vyhrát po 40 minutách, už první poločas měl skončit pro nás 5:3, a nikoliv 0:3, jak bylo ve skutečnosti. Někdy je ale ten jeden bod cennější než výhra a toto určitě z mého pohledu platí i pro zápas v Modřicích. Jsem velmi rád, že se k nám vrátil Tomáš Buršík, který byl 20 let hráčem TANGA a já bych ho chtěl udržet v našem týmu i do dalších let. Mimochodem ve čtvrtek jsem viděl v televizi prvoligové futsalové utkání Plzně s Chrudimí (1:1) a můžu říct, že náš zápas v Modřicích za tímto duelem určitě nezaostal, ba právě naopak! Náš mač nadchl všechny přítomné fandy dynamikou a nasazením, samozřejmě, že to bylo na trochu jiné úrovni než v nejvyšší soutěži v Česku. Tady v TANGU je vidět, že má obrovský smysl a cíl, co se zde několik let poctivě buduje a dělá. Znovu se ukazuje, že jsme prostě tady v Hodoníně jedna velká sportovní rodina, jak říkáme my – PROSTĚ FAMILY TANGO!“ řekl hodně spokojený hodonínský kouč STEFANOS CHADZIDIS. 

 

„Věděli jsme, že jedeme k prvnímu mančaftu 2. futsalové ligy, ale jeli jsme tam bez nějakého stresu a hlavně si samotný zápas užít. Musím říct, že pro diváky to byl určitě atraktivní zápas. V první půli jsme bohužel dostali tři góly, ale přitom jsme spoustu šancí neproměnili, takže pro nás to bylo dost těžké. V kabině jsme si řekli, že nadále budeme pokračovat v naší hře s tím, že nám to tam snad konečně začne padat! Za nepříznivého stavu 1:5 jsme zvolili hru bez brankáře a ta se nám vydařila až nad očekávání. To bylo úžasné a ještě musím vyzvednout, že se k nám vrátil Tomáš Burša (Buršík), který byl svými zkušenostmi našemu týmu na palubovce hodně prospěšný,“ hlásil pro web hodonínského TANGA hráč TANGA TOMÁŠ ŤOK.

(red.)

 
Aktuální články
HODNOCENÍ LIGOVÉ SEZONY 2022-2023 – ŽENY – FC TANGO HODONÍN POHLEDEM VEDOUCÍHO DRUŽSTVA MIROSLAVA „BARY“ BARTYZALA!

Obsáhlejší rozhovor, který jsme slíbili čtenářům webu hodonínského futsalového klubu FC TANGO, je tady. Za skončenou sezonou se dívá...

 
KVALITNÍ FUTSAL, ALE ZBYTEČNÁ ZTRÁTA BODŮ

V posledním souboji potřebovali futsalisté z TANGA Hodonín bodovat, neboť v boji o druhou příčku hrozilo, že Baník Ostrava může...

 
DIVÁCI SE V NEDĚLI V HALE TEZA HODONÍN PARÁDNĚ BAVILI – VIDĚLI 18 BRANEK A JASNOU VÝHRU DOMÁCÍHO TANGA!

V neděli se hrál pro přítomné diváky hodně výživný druholigový futsal v hodonínské hale TEZA, ve které se představilo domácí...

 
ANI TŘÍGÓLOVÉ VEDENÍ NESTAČILO TANGU NA PLNÝ BODOVÝ ZISK!
 
NAKONEC DVĚ PLICHTY A OSMÉ MÍSTO V LIGOVÉ TABULCE V TÉTO FUTSALOVÉ SEZONĚ!
 
VÝBORNÝ DRUHOLIGOVÝ FUTSAL, ZNOVU STŘELECKÝ KOLAPS TANGA A NÁVRAT VLKŮ Z BRNA DO LIGY PO ROCE!
 
HODONÍNSKÉ TANGO POTVRDILO PO VÝBORNÉM VÝKONU V BRNĚ DRUHÉ MÍSTO V NADSTAVBOVÉ ČÁSTI 2. FUTSALOVÉ LIGY. STŘELECKÝ DEN MĚL ŠESTI GÓLOVÝ DAVID ŠEBESTA!
 
ZATÍM NEJLEPŠÍ FUTSALOVÉ PŘEDSTAVENÍ ŽEN TANGA HODONÍN V TÉTO LIGOVÉ SEZONĚ. - POKOŘILY TŘETÍ JESENÍK, ALE I VEDOUCÍ CHLEBIČOV!
 
HODONÍNSKÉ TANGO NEUDRŽELO NADĚJNÉ VEDENÍ A NAKONEC V OSTRAVĚ ODEVZDALO VŠECHNY BODY!
 
MINULE KRITIKA NA HRU ŽEN TANGA HODONÍN, NYNÍ DALEKO LEPŠÍ HERNÍ PROJEV V DOMÁCÍM PROSTŘEDÍ!
 
Utkání
Muži A | neděle 26.02.2023, 19:00
19. kolo
FC Tango "A" - Helas
 
Muži A | pátek 03.03.2023, 20:00
20. kolo
8:7
Ž. Vlci - FC Tango "A"
 
Muži A | pondělí 29.05.2023, 18:30
1. kolo
0:5
Amor-Kloboučky - FC Tango "A"
 
Muži A | pondělí 29.05.2023, 20:30
FC Tango Hodonín - Čížovky Boskovice
9:1 (3:1)
 
 

© eSports s.r.o. & FC Tango Hodonín - kontakt: tangohodonin@gmail.com RSS