Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

U19: I PŘES PORÁŽKU VE TŘETÍM KOLE S MĚLNÍKEM SI DRŽÍ HODONÍNSKÉ TANGO VÝTEČNÉ TŘETÍ MÍSTO!

19.12.2019 | Jiří Štěrba
U19

U19 – JUNIORSKÁ LIGA, 3. KOLO:

SVAROG TEPLICE – FC TANGO HODONÍN 3:15 (1:7)

Bylo to naprosto jednoznačně vedené utkání, které se hrálo po celých čtyřicet minut pod kontrolou a taktovkou vítězů z jižní Moravy. Poslední tým juniorské ligy v této kategorii se v podstatě jen bránil, směrem dopředu toho moc nevymyslel a vítěze určitě výrazně herně neprověřil.

 

OLYMPIK MĚLNÍK – FC TANGO HODONÍN 5:2 (3:2)

Bylo to jinak vyrovnané utkání, i když konečný výsledek tomuto faktu zrovna dvakrát nesvědčí.

Ve druhé půli dostal hostující Vojtěch Čech po druhé žluté zbytečně červenou kartu, ale i přes tuto porážku si hodonínské Tango drží stále velkou šanci na to, atakovat první příčku!

 

FC TANGO HODONÍN v této kategorii je zatím na bronzovém (3.) stupínku s bilancí 5-0-1 a při vysoce aktivním skóre 39:13, na prvním místě je Chomutov, který ale sehrál o zápas víc a má nyní 16 bodů při skóre 33:16. Poslední (15.) jsou Severočeši z Teplic, kteří se zatím neradovali z bodového zisku.

 

„Ten první zápas byl pro kluky hodně jednoduchou záležitostí. O výhře určitě nebylo pochyb, bylo jen otázkou, kolik se nám podaří vstřelit branek. Nakonec se náš brankostroj zastavil na čísle 15! Proti domácímu Mělníku šlo podle mě o zbytečně vyhecované klání z obou stran a i když jsme nakonec padli rozdílem tří branek, jednalo se o vyrovnané utkání. Sportovně ale musím přiznat, že hostitelé byli rychlí a agresivní v osobních soubojích a hlavně dokázali své šance proměnit, na rozdíl od nás, kdy jsme si dokázali vytvořit také jasné gólovky, ale míč do domácí svatyně jsme bohužel dostali jen ve dvou případech,“ zhodnotil oba zápasy třetího turnajového kola v Mělníku asistent trenéra FC TANGO HODONÍN (U19) MIROSLAV BARTYZAL.

 

POZVÁNKA:

Hned další, čtvrté, kolo může hodně napovědět o ambicích týmu FC TANGO HODONÍN. Ten se představí 4. LEDNA 2020 v Brně-Králově Poli, a to nejprve v duelu s Rapidem Ústí nad Labem (12:30 hodin), aby v 15 hodin se utkali kluci z Hodonína s vedoucím celkem zatím průběžné tabulky juniorské ligy – BANÍK CHOMUTOV. Bude to boj o první místo, šance jsou vzácně vyrovnané a já pevně věřím, že stateční bojovníci z Hodonína ukážou v tomto důležitém souboji svoji kvalitu!

 
Utkání
Muži A | neděle 26.11.2023, 19:00
7. kolo
7:7
Jeseník - FC Tango "A"
 
Muži A | pátek 01.12.2023, 20:30
8. kolo
5:4
FC Tango "A" - H.Brod
 
Muži A | pátek 08.12.2023, 21:00
9. kolo
VS.
FC ATRAPS - FC Tango "A"
 
Muži A | pátek 05.01.2024, 20:15
10. kolo
VS.
AC Hlinsko - FC Tango "A"
 
 

© eSports s.r.o. & FC Tango Hodonín - kontakt: tangohodonin@gmail.com RSS