Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Turnaj Česko-Slovenského přátelství - výsledky

05.08.2019 | Pavel Halas

Kompletní přehled výsledků.

Skupina A

Rehab-Klinik Baraberi - Amor-Kloboučky Vyškov 5:2 (1:1)
13. POLOVKA (Kozel) 1:1, 16. CIBAK 2:1, 20. POLOVKA (Selecký) 3:1, 25. ČUHÁR 4:1, 27. POLOVKA (Mlynarovič) 5:1. - 5. HANDLÍŘ (Chadima) 0:1, 28. CHADIMA 5:2.

Vienna Walzer - FC Tango Hodonín 0:8 (0:5)
0 - 5. BUC Marek 0:1, 6. BURŠÍK Tomáš (Michalec Richard) 0:2, 10. BURŠÍK Tomáš (Michalec Richard) 0:3, 11. HORVÁTH Tomáš 0:4, 15. JAKUBÍČEK Michal (Fessl David) 0:5, 18. BURŠÍK Tomáš (Michalec Richard) 0:6, 21. SUCHÁNEK Dominik (Fessl David) 0:7, 28. REHÁK Marián 0:8.

Rehab Klinik Baraberi - Vienna Walzer 5:3 (1:2)
5. KAFŮN (Kotek) 1:0, 20. ČUHÁR (Polomský) 2:2, 24. POLOMSKÝ 3:3, 26. MLYNAROVIČ (Selecký) 4:3, 30. ČUHÁR (Polomský) 5:3 - 11. KRIVAQA (Morovati) 1:1, 15. MUJKANOVIČ (Krivaqa) 1:2, 23. KRIVAQA 2:3

ŽK  0 - 24. Jeremič

FC Tango Hodonín - Amor-Kloboučky Vyškov 1:0 (1:0)
5. BUC Marek (Horváth Tomáš) 1:0 – 0

ŽK  12. FESSL David - 20 ROZEHNAL Matěj, 23. NĚMEC Lukáš

FC Tango Hodonín - Rehab Klinik Baraberi 3:4 (0:2)
17. JAKUBÍČEK (Michalec) 1:2, 29. JAKUBÍČEK (Fessl) 2:4, 30. BUC (Fessl) 3:4 - 8. TÖRÖK (Lenceš) 0:1, 9. SIVÍŠEK (Šmahovský) 0:2, 23. TÖRÖK (Kontšek) 1:3, 24. KONTŠEK (TÖRÖK) 1:4

Vienna Walzer - Amor-Kloboučky Vyškov 2:3 (1:1)
5. HROMEK (Jeremič) 1:1, 22. ALI AKBAR 2:2 - 4. NĚMEC 0:1, 20. ŠTRUBLÍK (Němec) 1:2, 30. ŠEVČÍK 2:3

ŽK  30. Fessl - 0

Skupina B

FCK Minimax Bratislava - FC Démoni Česká Lípa 1:3 (0:2)

20. NOVÁK (Janič) 1:2 - 14. FICHTNER (Kubelka) 0:1, 15. KUBELKA (Bažant) 0:2, 25. MIKYSKA (Fichtner) 1:3

Žabinští Vlci Brno - FC Baník Ostrava 5:1 (3:0)
1. HANSL (Svoboda) 1:0, 6. HANSL (Mezník) 2:0, 9. HAVLÍN 3:0, 16. HAVLÍN (Chráscina) 4:0, 18. HANSL (Mezník) 5:0 - 23. FREBORT (Potůček) 5:1

ŽK 28. Hansl - 12. Galus

FCK Minimax Bratislava - Žabinští Vlci Brno 2:13 (0:7)
16. BENEDIKTI (Kabát) 1:7, 21. JAHIČ (Bena) 2:8 - 2. CHRÁSCINA (Kratochvíl) 0:1, 4. KRATOCHVÍL (Chráscina) 0:2, 7. KRATOCHVÍL (Chráscina) 0:3, 11. HAVLÍN 0:4, 12. HAVLÍN (Chroust) 0:5, 13. HAVLÍN (Chráscina) 0:6, 15. CHROUST 0:7, 18. MEZNÍK (Trbušek) 1:8, 22. HAVLÍN 2:9, 25. HAVLÍN (Chroust) 2:10, 27. HAVLÍN (Chráscina) 2:11, 28. HAVLÍN (Mezník) 2:12, 29. HAVLÍN (Chroust) 2:13

Démoni Česká Lípa - FC Baník Ostrava 3:2 (1:1)
10. KUBELKA (Rott) 1:1, 19. HAVRDA (Rott) 2:2, 23. ZAPLETAL (Mikyska) 3:2 - 9. GALUS 0:1, 18. POTŮČEK (Vantuch) 1:2

ŽK  9. Kirov - 11. Dziuba

Démoni Česká Lípa - Žabinští Vlci Brno 1:3 (1:0)
10. BAŽANT (Hanzlík) 1:0 - 28. CHROUST (Svoboda) 1:1 - 30. HAVLÍN (Svoboda) 1:2, 30. HAVLÍN 1:3

ŽK  28. Fichtner – 0

FC Baník Ostrava - FCK Minimax Bratislava 6:0 (2:0)
2. BLAHUTA (Dziuba) 1:0, 13. FREBORT (Vantuch) 2:0, 16. MURÍN F. (Blahuta) 3:0, 17. BLAHUTA (Dziuba) 4:0, 18. MALEŇÁK (Galus) 5:0, 24. MURÍN F. (Potůček) 6:0

ŽK  0 - 12. Bena

Zápasy o umístění

Zápas o 7. místo
Vienna Walzer - FCK Minimax Bratislava 2:4 (0:1)
18. BUC 1:1, 20. JEREMIČ (Chadzidis) 2:2 - 8. ADAMÍK (Kabát) 0:1, 19. KNAPČOK (Martanovič P.) 1:2, 30. NOVÁK (Bena) 2:3, 30. BENA 2:4

Zápas o 5. místo
Amor-Kloboučky Vyškov - FC Baník Ostrava 2:13 (1:4)
2. CHADIMA (Tichý) 1:0, 20. ŠEVČÍK (Němec) 2:7 - 4. BLAHUTA (Frebort) 1:1, 5. BLAHUTA (Potůček) 1:2, 12. FREBORT 1:3, 13. GALUS (Maleňák) 1:4, 17. FREBORT (Válek) 1:5, 17. GALUS (Frebort) 1:6, 18. BLAHUTA (Dziuba) 1:7, 20. VÁLEK 2:8, 21. VÁLEK (Galus) 2:9. 23. DZIUBA (Blahuta) 2:10, 24. FREBORT (Galus) 2:11, 26. GALUS 2:12, 30. VÁLEK (Frebort) 2:13

Zápas o 3. místo
FC Tango Hodonín - FC Démoni Česká Lípa 1:6 (1:2)
12. REHÁK (Jakubíček) 1:2 - 2. HAVRDA (Fichtner) 0:1, 9. vlastní Fessl 0:2, 20. ROTT (Fichtner) 1:3, 28. FICHTNER 1:4, 30. FICHTNER 1:5, 30. FICHTNER 1:6

FINÁLE
Rehab Klinik Baraberi - Žabinští Vlci Brno 0:9 (0:3)
0 - 2. MEZNÍK (Kratochvíl) 0:1, 10. CHROUST 0:2, 15. HAVLÍN (Mezník) 0:3, 20. HANSL (Chráscina) 0:4, 21. SVOBODA (Havlín) 0:5, 21. HAVLÍN (Chráscina) 0:6, 26. CHROUST (Svoboda) 0:7, 29. HAVLÍN (Pšurný) 0:8, 30. HAVLÍN (Mezník) 0:9.

ŽK 21. Šrůtek – 0

Nejlepší střelec turnaje:

Dominik HAVLÍN    16 branek      Žabinští Vlci Brno

Nejlepší brankář turnaje:

Milen KIROV                                   Démoni Česká Lípa

 
Aktuální články
DEBAKL TANGA HODONÍN B PO SLABÉM VÝKONU!

Kouč Marek Jánoš přivezl do krajského města jedenáct bojovníků, kteří ale bojovnost zapomněli někde v brněnské kabině! Ve...

 
S TĚŽKO HRATELNÝM SOUPEŘEM INKASOVALO TANGO NEOBLÍBENOU DESÍTKU!

Do Hodonína přijel v pátek večer 14-ti násobný mistr České republiky, takže dopředu bylo tak trochu jasné, že bitva o potřebné...

 
PRVNÍ BODOVÝ ZISK „B“ TÝMU FC TANGO HODONÍN VE 2. LIZE!

Nedělní duel přinesl pro přítomné diváky zajímavou podívanou, ve které nakonec viděli dvanáct branek a zcela zasloužené vítězství...

 
ANI VE ČTVRTÉM LIGOVÉM MAČI NEDOSÁHLO HODONÍNSKÉ TANGO NA BODY!
 
BÉČKO NA PALUBOVCE FAVORITA 2.LIGY BEZ ŠANCE!
 
HODONÍNSKÉ TANGO STÁLE ČEKÁ NA PRVNÍ LIGOVÉ BODY!
 
Prohra u nováčka byla zbytečná!!!
 
Na úvod VARTA Futsal Ligy debakl od Plzně.
 
PÁTEK 6.9. BUDE V HODONÍNĚ VEČER PATŘIT LIGOVÉMU FUTSALU!
 
POHÁROVÁ PORÁŽKA: TEĎ UŽ JE POTŘEBA SE SOUSTŘEDIT NA VARTA FUTSAL LIGU a 2.CL - východ!
 
Utkání
Muži A | Pátek 04.10.2019, 20:30
4. kolo
Česká Lípa - FC Tango "A"
 
Muži A | Pátek 11.10.2019, 20:30
5. kolo
FC Tango "A" - Chrudim
 
Muži A | Pátek 18.10.2019, 19:30
6. kolo
VS.
Helas - FC Tango "A"
 
Muži A | Pátek 01.11.2019, 20:30
7. kolo
VS.
FC Tango "A" - Olympik Mělník
 
 
FC Tango Hodonín - kontakt: tangohodonin@gmail.com RSS