Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Ženy získaly na ligovém turnaji v Jeseníku jeden bod, což je žalostně málo!!!

12.12.2023 | Jiří Štěrba

Až ve třetím kole, které se hrálo v sobotu ve sportovním centru v Praze-Řepích a o den později pak v Jeseníku, kde nastoupilo ke dvěma zápasům i hodonínské TANGO, se děvčata z jihu Moravy mohla těšit z prvního ligového bodíku v této zatím hodně nevydařené sezoně. Stalo se tak v souboji s pražskými Bohemians, kde TANGO kralovalo (vedlo 2:0 a 3:1), nakonec se ale oba týmy o body podělily.

ZÁPASY TÝMU FC TANGO HODONÍN - 3. KOLO:

1. UTKÁNÍ

AC GAMASPOL JESENÍK - FC TANGO HODONÍN 3:1 (1:1)

Gól TANGA: 15:06 Miroslava Chrenková (Kubicová),

žluté karty: Malčíková - Klára Horáčková,

řídili: Tomáš Slanina a Patrik Smetana,

delegátem byl Zdeněk Hulcký,

158 diváků.

Poražené měly za stavu 0:0 tutovku, ale samostatný nájezd Kubicové gólem bohužel neskončil. Platilo i tady v Jeseníku staré a otřepané rčení - NEDÁŠ, DOSTANEŠ! V 8. minutě zahrávaly domácí přímý kop, ze kterého dala úvodní branku zápasu Honková - 1:0. Na začátku 16. minuty srovnala Chrenková (podíl Kubicová), to však byl jediný brankový zápis TANGA z tohoto duelu. TANGO přijelo na tento půldenní turnaj se 7 hráčkami (6+1), domácí měly naopak plnou lavičku!  

"Domácí hráčky byly aktivnějším týmem. Škoda, že za stavu 0:0 nedala branku po samostatném úniku naše Terka Kubicová, zápas mohl dostat jiný náboj. Po přestávce za stavu 2:1 pro Jeseník nechápu, proč rozhodčí nepískli po jasném faulu na Mirku Chrenkovou penaltu. Za mě byly stěžejní v tomto utkání tedy dvě situace - ta první, z první půle, kdy se neprosadila Kubicová a pak jasná penalta v náš prospěch, ale arbitři byli bohužel jiného názoru," řekl den po turnaji zklamaný předseda TANGA Hodonín JIŘÍ "JURA" ŠTĚRBA.


2. UTKÁNÍ
 
DFK BOHEMIANS PRAHA 1905 - FC TANGO HODONÍN 3:3 (1:2)  
 
Branky Hodonína: 5:15 Zdeňka Novotná (Chrenková), 8:00 Klára Horáčková (Kubicová), 23:00 z penalty Tereza Kubicová,
 
bez ŽK,
 
200 fanoušků.

TANGO dokonale ukázalo, jak se dá neskutečně ztratit vítězný duel! V zápase vedlo v pohodě 2:0 a od 23. minuty 3:1, ale body si oba týmy nakonec svorně podělily. Hodonín trefil dvakrát brankovou konstrukci týmu z Prahy, neuspěl v několika přečísleních, kdy tuto výhodu ani jednou nevyužil a aby toho nebylo málo v jesenické sportovní hale, tak ve 37. minutě vyrobila zkušená Sabina Pavková kiks, po kterém lehce soupeř srovnal na konečných 3:3! 

"V tomto utkání jsme si nechali výhru utéct doslova mezi prsty! Přiznám se, že tolik šancí, co jsme si v tomto souboji vypracovali, jsem v ženském futsalu dlouho neviděl, a že jsem jich už nějakou řádku viděl. Nám na výhru bohužel nestačilo ani dvoubrankové vedení, protože my jsme Bohemce tento ligový bod nabídli v podstatě sami. To mě moc mrzí, protože zápas jsme za normálních okolností měli dovést do jasné výhry," ani teď neměl nejvyšší muž hodonínského TANGA, předseda JIŘÍ "JURA" ŠTĚRBA, důvod k větší radosti.

POZVÁNKA:

V dalším ligovém kole, s pořadovým číslem 4, si holky z klubu FC TANGO Hodonín zkusí vylepšit dosavadní méně lichotivou bilanci, neboť v NEDĚLI 17. PROSINCE přivítají ve své hale TEZA v Hodoníně Plzeň (začátek je v 10:50) a krátce po poledni od 12:10 tým FC Praha. Jinak toto kolo ale startuje již v 10 hodin zápasem brněnských Nástěnek a celku FC Praha, turnaj zakončí mač Nástěnek proti Plzni, který má výkop ve 13 hodin. Přijďte v předvánočním shonu prosím povzbudit naše ligové futsalistky!

(red).

 
Aktuální články
FESTIVAL ZAHOZENÝCH TUTOVEK NA STRANĚ TANGA, RADOST Z POSTUPU NAKONEC V DOMÁCÍM TÁBOŘE!

MĚNÍN – Sportovní hala v Měníně u Brna patřila v pondělí večer futsalu, neboť se zde sehrálo semifinále krajského poháru,...

 
DRUHÁ FUTSALOVÁ LIGA MÁ ZA SEBOU SVÉ PRAVIDELNÉ GRÉMIUM. TANGO HODONÍN CESTUJE V PONDĚLÍ 10. ČERVNA DO MĚNÍNA K SEMIFINÁLE POHÁRU PROTI BRNĚNSKÉMU ATRAPSU

HODONÍN – Funkcionáři 2. futsalové ligy (skupiny Západ a Východ) se v úterý sešli napravidelném Grémiu v hotelu Tři věžičky ve...

 
HODONÍNSKÉ TANGO POSTUPUJE DO REGIONÁLNÍHO SEMIFINÁLE V POHÁRU FUTSALU V ČESKU!

HODONÍN – Po více jak měsíci se opět představili svým věrným příznivcům futsalisté z klubu FC TANGO Hodonín (2. liga – skupina...

 
SKVĚLÝ ZÁVĚR SEZONY V PODÁNÍ HODONÍNSKÉHO TANGA, KTERÉ NAKONEC SKONČILO NA DRUHÉM MÍSTĚ!
 
NE SEDM, ALE JEN ŠEST STATEČNÝCH FUTSALISTŮ TANGA HODONÍN NAPLNO U SOUPEŘE BODOVALO!
 
TOMÁŠ ŤOK SE MOHL STÁT HRDINOU SOBOTNÍHO KLÁNÍ VE FUTSALE, TUTO ROLI ALE V POSLEDNÍ SEKUNDĚ ODMÍTL!
 
HODONÍNSKÉ TANGO NAKONEC PŘESKOČILO V TABULCE OSTRAVSKÝ BANÍK A PO ZÁKLADNÍ ČÁSTI 1. LIGY MU PATŘÍ OSMÉ MÍSTO!
 
TANGO ŠOKOVALO ZÁPADOČEŠKY, KTERÝM UŠTĚDŘILO NEČEKANOU PORÁŽKU NA JEJICH PALUBOVCE!
 
DALŠÍ „GALA“ PŘEDSTAVENÍ ROZHODČÍCH VE 2. FUTSALOVÉ LIZE! TANGO ZÍSKALO PO ZÁSLUZE TŘI BODY!
 
HODONÍNSKÝ FUTSALOVÝ MARATON V LIZE ŽEN PŘINESL KONEČNĚ HERNÍ POSUN U DĚVČAT Z KLUBU FC TANGO HODONÍN!
 
Utkání
Muži A | sobota 10.02.2024, 19:00
15. kolo
2:4
Amor-Kloboučky - FC Tango "A"
 
Muži A | sobota 17.02.2024, 20:30
16. kolo
4:4
FC Tango "A" - Jeseník
 
Muži A | sobota 24.02.2024, 20:00
17. kolo
2:3
H.Brod - FC Tango "A"
 
Muži A | pátek 01.03.2024, 20:30
18. kolo
FC Tango "A" - FC ATRAPS
 
 

© eSports s.r.o. & FC Tango Hodonín - kontakt: tangohodonin@gmail.com RSS