Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

ŽENY Z TÝMU FC TANGO HODONÍN SEHRÁLY S REPREZENTACÍ ŽEN ČESKA VYROVNANOU PARTII!

25.04.2022 | Jiří Štěrba

Dobrá spolupráce mezi Svazem futsalu u nás a klubem FC TANGO Hodonín je patrná již několik roků, a proto ani nepřekvapilo, že vedení futsalového svazu v Česku se rozhodlo pro menší soustředění ženské reprezentace právě ve městě jihu Moravy na řece Moravě.

Kromě moderní haly je důvodem i velmi solidní spolupráce s místním futsalovým klubem, a tak došlo přirozeně i k dohodě o sehrání modelového zápasu.

PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ ŽEN:

FC TANGO HODONÍN – REPREZENTACE ČESKA 1:3 (0:2, 1:0, 0:1)

 

STATISTIKA UTKÁNÍ:

Branky: 38. Hana Svobodová – 2. Tereza Honková, 9. Pavlína Hrobská, 43. Clara Saqueska,

řídili: Radim Čep a Lukáš Jurča,

110 diváků.

Utkání se po vzájemné dohodě hrálo 3x20 minut na tři třetiny a přineslo oběma týmům hodně poznatků do nejbližší přítomnosti.

Reprezentace se ujala do deváté minuty vedení 2:0, ale po snižující brance ze sálovky domácí Hany Svobodové, kdy tato utekla s míčem z vlastní poloviny a využila okamžik, ve kterém se hostující lavička rozhodla pro hru bez brankářky a kulatý nesmysl poslala jistě do prázdné branky (1:2), se utkání rázem hodně vyrovnalo.

České reprezentantky sice dokázaly své vedení navýšit a odskočit znovu na rozdíl dvou branek, ovšem i za tohoto stavu domácí bojovnice ukázaly odhodlání a kdoví jak by nakonec tento duel skončil, kdyby svůj únik a střelecký pokus do prázdné branky přesně zakončila domácí Zdena Skupinová. Ale dobře víme, že ve sportu se na žádné kdyby nehraje, takže musíme brát v potaz realitu, která byla k vidění na samotné palubovce haly TEZA v Hodoníně. 

Vyhrála nakonec zaslouženě česká reprezentace, ale je třeba uznat i kvalitu žen z domácího TANGA, kde se výborným výkonem prezentovala především gólmanka Silvie Aujeská, která zabránila dalším jasným tutovkám soupeřek! TANGO si tak dokázalo, že se dá hrát v podstatě s každým, a to je dobré zjištění.

 

OHLASY PO ZÁPASE:

„Hráčky české reprezentace byly na tom technicky lepší, ale my jsme dokázali s nimi držet krok po celých šedesát minut. Nechtěli jsme především udělat žádnou ostudu, což se nakonec i povedlo. Proto jsme hráli více ze zabezpečené obrany a podařilo se nám nakonec uhrát solidní výsledek. Je ale třeba přiznat, že stále je na čem pracovat a naši hru zlepšovat. Dnes to byl dobrý kolektivní výkon, vynikala naše brankářka. Byly tam menší taktické chybičky, kdy jsme třeba nestíhali přebírat hráčky reprezentace, ale jinak musím být s předvedenou hrou svých svěřenkyň spokojený,“ hlásil po souboji kouč TANGA MICHAL BROVJÁK.

 

„V Hodoníně jsme na soustředění od středy do sobotního rána (zápas s TANGEM se hrál ve čtvrtek večer – pozn. red.), stihli jsme absolvovat zatím šest tréninkových jednotek. Dnes to bylo modelové utkání s domácím TANGEM, které dobře známe z ligy. Z naší strany to nebylo úplně zdařilé, spíš to bylo o zkoušení standardních situací a různých kombinací, takže v podstatě takový pokusný nácvikový zápas. Musíme si to celé vyhodnotit a já věřím, že do kvalifikace to bude již dobré. Jinak tady v Hodoníně jsme absolutně spokojeni, nic nám nechybí! Servis, který nám kluci z místního klubu FC TANGO Hodonín nabízí, je dokonalý, je to od nich nadstandard, takže za nás naprostá spokojenost a určitě se budeme rádi i v budoucnu vracet na jižní Moravu,“  řekl po dvoubrankové výhře kouč naší reprezentace MICHAL ODEHNAL.

 
Aktuální články
FESTIVAL ZAHOZENÝCH TUTOVEK NA STRANĚ TANGA, RADOST Z POSTUPU NAKONEC V DOMÁCÍM TÁBOŘE!

MĚNÍN – Sportovní hala v Měníně u Brna patřila v pondělí večer futsalu, neboť se zde sehrálo semifinále krajského poháru,...

 
DRUHÁ FUTSALOVÁ LIGA MÁ ZA SEBOU SVÉ PRAVIDELNÉ GRÉMIUM. TANGO HODONÍN CESTUJE V PONDĚLÍ 10. ČERVNA DO MĚNÍNA K SEMIFINÁLE POHÁRU PROTI BRNĚNSKÉMU ATRAPSU

HODONÍN – Funkcionáři 2. futsalové ligy (skupiny Západ a Východ) se v úterý sešli napravidelném Grémiu v hotelu Tři věžičky ve...

 
HODONÍNSKÉ TANGO POSTUPUJE DO REGIONÁLNÍHO SEMIFINÁLE V POHÁRU FUTSALU V ČESKU!

HODONÍN – Po více jak měsíci se opět představili svým věrným příznivcům futsalisté z klubu FC TANGO Hodonín (2. liga – skupina...

 
SKVĚLÝ ZÁVĚR SEZONY V PODÁNÍ HODONÍNSKÉHO TANGA, KTERÉ NAKONEC SKONČILO NA DRUHÉM MÍSTĚ!
 
NE SEDM, ALE JEN ŠEST STATEČNÝCH FUTSALISTŮ TANGA HODONÍN NAPLNO U SOUPEŘE BODOVALO!
 
TOMÁŠ ŤOK SE MOHL STÁT HRDINOU SOBOTNÍHO KLÁNÍ VE FUTSALE, TUTO ROLI ALE V POSLEDNÍ SEKUNDĚ ODMÍTL!
 
HODONÍNSKÉ TANGO NAKONEC PŘESKOČILO V TABULCE OSTRAVSKÝ BANÍK A PO ZÁKLADNÍ ČÁSTI 1. LIGY MU PATŘÍ OSMÉ MÍSTO!
 
TANGO ŠOKOVALO ZÁPADOČEŠKY, KTERÝM UŠTĚDŘILO NEČEKANOU PORÁŽKU NA JEJICH PALUBOVCE!
 
DALŠÍ „GALA“ PŘEDSTAVENÍ ROZHODČÍCH VE 2. FUTSALOVÉ LIZE! TANGO ZÍSKALO PO ZÁSLUZE TŘI BODY!
 
HODONÍNSKÝ FUTSALOVÝ MARATON V LIZE ŽEN PŘINESL KONEČNĚ HERNÍ POSUN U DĚVČAT Z KLUBU FC TANGO HODONÍN!
 
Utkání
Muži A | sobota 10.02.2024, 19:00
15. kolo
2:4
Amor-Kloboučky - FC Tango "A"
 
Muži A | sobota 17.02.2024, 20:30
16. kolo
4:4
FC Tango "A" - Jeseník
 
Muži A | sobota 24.02.2024, 20:00
17. kolo
2:3
H.Brod - FC Tango "A"
 
Muži A | pátek 01.03.2024, 20:30
18. kolo
FC Tango "A" - FC ATRAPS
 
 

© eSports s.r.o. & FC Tango Hodonín - kontakt: tangohodonin@gmail.com RSS