Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

VELKÉ ZKLAMÁNÍ V ŘADÁCH FUTSALOVÉHO KLUBU ŽEN FC TANGO HODONÍN Z DALŠÍHO VYSTOUPENÍ V 1. LIZE!

20.12.2023 | Jiří Štěrba

V pátek se konal v prostorách hodonínské samoobslužné jídelny Slávia předvánoční večírek futsalového klubu FC TANGO Hodonín, který měl úroveň a skutečně se po všech stránkách vydařil, aby o dva dny později ligové ženy z TANGA Hodonín připravily svým fanouškům a celému vedení hodonínského klubu nepříjemnou sprchu!

Ve své hale TEZA v Hodoníně totiž nastoupily ke dvěma ligovým soubojům v rámci 4. kola, ale po jejich hře se objevily jen rozpaky a další vrásky na čele klubového vedení, které se začíná bránit tomu, aby nadále podporovalo nějaký zájmový kroužek!

O co se jedná? Všichni dobře vnímají, že o letošní třetí prosincové neděli zavítaly na jih Moravy, proti kterým TANGO sehrálo své duely, jednoznačně dva současně nejlepší futsalové ženské týmy v ČESKU, a to FC Praha a SK Interobal Plzeň, ale způsob, jakým TANGO oba mače sehrálo, byl v označení kvality minimálně OSTUDNÝ! Navíc je zarážející, že své schopnosti nedokázaly více zúročit a prodat tři nové české reprezentantky, které jinak hájí barvy právě celku z okresního města na řece Moravě - Sabina Pavková, Klára Horáčková a Tereza Kubicová. Proto se tak nakonec stalo, že z půl denního futsalového klání z pohledu hodonínského TANGA bylo příjemným překvapením hlavně vystoupení dvou 15letých hráček, a to Julie Novotné a Ivony Aujeské!

ZÁPASY TÝMU FC TANGO HODONÍN

1. UTKÁNÍ:

* FC TANGO HODONÍN - SK INTEROBAL PLZEŇ 1:4 (0:3)

Branky: 38. Tereza Kubicová (Sabina Pavková) - 4. a 7. Karolína Cardová, 9. Eliška Hyťhová, 33. Denisa Kabourková,

řídili: Martin Štipčák a Jaroslav Korčák,

delegátem zápasu byl Oldřich Závojský.

Trápení TANGA pokračuje! Tým, který se zaskvěl ve výtečné formě na nedávném finálovém Pohárovém turnaji v Ostravě, kde získal senzačně druhé místo za první Plzní, se v ligové soutěži stále hledá, což holky bohužel potvrdily i v prvním utkání 4. kola na domácí palubovce. Hloupé chyby v defenzivě a neschopnost řešit lépe gólové situace před brankou soupeřek tým kouče Michala Brovjáka hodně sráží a hráčky jakoby si nevěřily! Přitom právě v Ostravě dokázaly, že FUTSAL PROSTĚ HRÁT UMÍ, ale na ligové úrovni to v této sezoně silně drhne. Jinak v tabulce 1. ligy je TANGO na poslední, desáté, pozici s jediným bodem při vysoce pasivním skóre 9:30, což mluví určitě za všechny komentáře!

2. UTKÁNÍ:

* FC TANGO HODONÍN - FC PRAHA 0:9 (0:6)

Góly: Michaela Beránková 4, Sára Barnet 2, Denisa Fedorková 1, Aneta Tulachová 1, Jessica Vargová 1,

rozhodovali: Michal Gasnárek a Jaroslav Korčák,

delegát: Oldřich Závojský.

Pokud byli přítomní fanoušci TANGA ze hry týmu v prvním souboji proti Západočeškám z Plzně zklamaní, tak to ještě nemohli tušit, co je čeká v duelu s týmem ze stověžaté Prahy. Ten si totiž otevřel na jihu Moravy týden před Štědrým dnem svoji střelnici, když o výhře Pražanek nebyly žádné pochybnosti. Vítězky vedly v pohodě po šesti minutách 3:0, přičemž domácí gólmanka Silvie Aujeská nevěděla často, kde ji hlava stojí. Vystoupení TANGA bylo velkým zklamáním a chce se věřit, že výkony žen půjdou co nejdříve nahoru. Už v sobotu 6. ledna 2024 se můžou ženy z klubu TANGO Hodonín předvést v lepším světle na ligovém turnaji v Ostravě, kde nastoupí proti týmu Tequilky Chlebičov (10:50) a domácímu celku FC Baník Ostrava (13 hodin).

SESTAVA DRUŽSTVA FC TANGO HODONÍN:

Silvie Aujeská - Julie Novotná, Zdenka Hladká, Monika Strmisková, Sabina Pavková, Tereza Kubicová, Kateřina Ivičičová, Ivona Aujeská, Klára Horáčková, Pavlína Horáková.

„Mám hodnotit další ligové kolo, ve kterém se naše děvčata utkala se současnými nejlepšími týmy v Česku. Hodnocení je těžké, protože zklamání je slabé slovo! My nedokážeme těmto týmům v podstatě konkurovat už delší dobu, nic se tady v podstatě výkonnostně na tom bohužel nezměnilo.  Nejprve jsme nastoupili proti Plzni, se kterou jsme nedávno v Ostravě v rámci finále Poháru SFČR (Svazu futsalu ČR) odehráli skvělé utkání, ale dnes jsme to nedokázali zopakovat. Ty důvody jsou různé, já to tady ale nebudu rozpitvávat, protože bych se dostal někam, kam nechci! Musíme si prostě nalít čistého vína, že soupeřky jsou výkonnostně prostě někde jinde než náš celek. To je bohužel tvrdá realita! V plné nahotě se to projevilo ve druhém zápase proti FC Praha (nástupce Sparty), kde jsme nedokázali vůbec nic a osobně si nepamatuji, že by ženy někdy v historii TANGA takovým brankovým rozdílem prohrály. Nenacházím nic pozitivního, mám rád všechny holky v mančaftu, ale musíme si říct na rovinu, že některá děvčata na tu soutěž prostě nemají. Je sice hezké to mít postavené na kamarádství, ale to je tak dobré možná pro rekreační futsal, ne pro českou 1.ligu," řekl hodně zklamaný šéf hodonínského TANGA JIŘÍ JURA ŠTĚRBA.  

DALŠÍ VÝSLEDKY Z HODONÍNSKÉHO TURNAJE:

Nástěnky Brno - FC Praha 2:4 (1:0) a Nástěnky Brno - SK Interobal Plzeň 1:3 (0:0).

O den dříve, v sobotu 16. prosince, se hrál ligový turnaj žen i v Praze-Řepích s těmito výsledky:

SK Slavia Praha - Tequilky SK Viktoria Chlebičov 2:2, Technika Praha - FC Baník Ostrava 1:4, Technika Praka - Chlebičov 0:6 a Slavia Praha - Baník Ostrava 4:1.

(red.)

 
Aktuální články
FESTIVAL ZAHOZENÝCH TUTOVEK NA STRANĚ TANGA, RADOST Z POSTUPU NAKONEC V DOMÁCÍM TÁBOŘE!

MĚNÍN – Sportovní hala v Měníně u Brna patřila v pondělí večer futsalu, neboť se zde sehrálo semifinále krajského poháru,...

 
DRUHÁ FUTSALOVÁ LIGA MÁ ZA SEBOU SVÉ PRAVIDELNÉ GRÉMIUM. TANGO HODONÍN CESTUJE V PONDĚLÍ 10. ČERVNA DO MĚNÍNA K SEMIFINÁLE POHÁRU PROTI BRNĚNSKÉMU ATRAPSU

HODONÍN – Funkcionáři 2. futsalové ligy (skupiny Západ a Východ) se v úterý sešli napravidelném Grémiu v hotelu Tři věžičky ve...

 
HODONÍNSKÉ TANGO POSTUPUJE DO REGIONÁLNÍHO SEMIFINÁLE V POHÁRU FUTSALU V ČESKU!

HODONÍN – Po více jak měsíci se opět představili svým věrným příznivcům futsalisté z klubu FC TANGO Hodonín (2. liga – skupina...

 
SKVĚLÝ ZÁVĚR SEZONY V PODÁNÍ HODONÍNSKÉHO TANGA, KTERÉ NAKONEC SKONČILO NA DRUHÉM MÍSTĚ!
 
NE SEDM, ALE JEN ŠEST STATEČNÝCH FUTSALISTŮ TANGA HODONÍN NAPLNO U SOUPEŘE BODOVALO!
 
TOMÁŠ ŤOK SE MOHL STÁT HRDINOU SOBOTNÍHO KLÁNÍ VE FUTSALE, TUTO ROLI ALE V POSLEDNÍ SEKUNDĚ ODMÍTL!
 
HODONÍNSKÉ TANGO NAKONEC PŘESKOČILO V TABULCE OSTRAVSKÝ BANÍK A PO ZÁKLADNÍ ČÁSTI 1. LIGY MU PATŘÍ OSMÉ MÍSTO!
 
TANGO ŠOKOVALO ZÁPADOČEŠKY, KTERÝM UŠTĚDŘILO NEČEKANOU PORÁŽKU NA JEJICH PALUBOVCE!
 
DALŠÍ „GALA“ PŘEDSTAVENÍ ROZHODČÍCH VE 2. FUTSALOVÉ LIZE! TANGO ZÍSKALO PO ZÁSLUZE TŘI BODY!
 
HODONÍNSKÝ FUTSALOVÝ MARATON V LIZE ŽEN PŘINESL KONEČNĚ HERNÍ POSUN U DĚVČAT Z KLUBU FC TANGO HODONÍN!
 
Utkání
Muži A | sobota 10.02.2024, 19:00
15. kolo
2:4
Amor-Kloboučky - FC Tango "A"
 
Muži A | sobota 17.02.2024, 20:30
16. kolo
4:4
FC Tango "A" - Jeseník
 
Muži A | sobota 24.02.2024, 20:00
17. kolo
2:3
H.Brod - FC Tango "A"
 
Muži A | pátek 01.03.2024, 20:30
18. kolo
FC Tango "A" - FC ATRAPS
 
 

© eSports s.r.o. & FC Tango Hodonín - kontakt: tangohodonin@gmail.com RSS