Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

SKVĚLÉ FUTSALOVÉ PŘEDSTAVENÍ HODONÍNSKÉHO TANGA NA SEVERU MORAVY!

25.10.2022 | Jiří Štěrba

Na tento zápas se bude určitě dlouho vzpomínat a Hodoňáky může jen mrzet, že se nehrálo v jejich TEZA hale v Hodoníně na Lipové aleji. Říkám to proto, že tento druholigový futsal v podání vítězů se musel líbit, neboť odehráli většinu času v power-play, a při této výhodě pokořili domácí defenzivu hned pěti gólovými trefami!!!

 

Po utkání přiznali i oba arbitři s delegátem zápasu, že už dlouho tak kvalitní futsal na této úrovni neviděli, a to je prosím co říct!

Do tohoto zápasu bylo Tango bez bodu, na straně domácích byla v bodové tabulce 6, takže vše nasvědčovalo tomu, kdo bude v tomto souboji favoritem. Tyto předzápasové prognózy vzaly od počátku za své, neboť hosté z jihu Moravy předvedli maximálně zodpovědný výkon a nezasvěcený fanoušek futsalu se nestačil divit. Kdyby v domácí brance nebyl výtečný Jakub Till, hosté vyhráli určitě daleko vyšším brankovým rozdílem. To byl nejlepší hráč poráženého týmu, který nakonec dostal od hodonínského Tanga řádnou lekci!

 

2. FUTSALOVÁ LIGA – SKUPINA VÝCHOD, 3. KOLO

 

AC GAMASPOL JESENÍK – FC TANGO HODONÍN 4:8 (0:3)

 

Branky vítězů: Roman Sopůšek 3, Tomáš Ťok 2, David Beneš 2 a Vojtěch Čech 1,

 

žluté karty: Josef Žák, Jan Vavrač – David Beneš,

 

rozhodovali: Radim Filipský a Tomáš Markovský,

 

delegátem na utkání byl Jiří Honěk,

 

sledovalo 318 šokovaných diváků.

 

„Do Jeseníku jsme cestovali v okleštěné sestavě, nicméně ale s hráči, kteří byli zárukou kvality. Vzhledem k síle soupeře jsme stanovili taktiku, na kterou vůbec domácí nedokázali zareagovat a tak jsme je v podstatě vůbec „nepustili“ do hry. Řekli jsme si, že když to půjde, budeme hrát bez brankáře, nakonec jsme power-play hráli takřka celý zápas! Domácí nebyli vůbec na tuto variantu připraveni, z naší strany to byl jeden z nejlepších výkonů v poslední době. Pro diváka v Jeseníku tento zápas nebyl určitě zrovna atraktivní, protože domácí nebyli v podstatě vůbec na míči a tak byl domácí celek, stejně jako jeho fanoušci v zaplněné hale, hodně zaskočeni. Někdy mi připadalo, že hrajeme až příliš profesorsky, ale udělali jsme při hře 5 na 4 pouze jedinou chybu, po které jsme inkasovali. Za výkon chválím celý náš tým, všichni hráči hráli tento duel na hranici svých kvalit,“ hlásil po návratu domů náramně spokojený prezident hodonínského klubu JIŘÍ „JURA“ ŠTĚRBA.

 

POZVÁNKA NA NEJBLIŽŠÍ DOMÁCÍ ZÁPAS TÝMU FC TANGO HODONÍN:

 

TEN SEHRAJE TANGO JIŽ TENTO PÁTEK (STÁTNÍ SVÁTEK) , 28. ŘÍJNA, PROTI ZATÍM POSLEDNÍMU CELKU DRUHOLIGOVÉ TABULKY – FC ATRAPS MODŘICE.

ZAČÁTEK V HALE TEZA HODONÍN JE TRADIČNÍ, TEDY VE 20:30 HODIN:

PŘIJĎTE PROSÍM SVÉ FUTSALISTY V TOMTO MAČI POVZBUDIT!

 
Aktuální články
Utkání
Muži A | sobota 10.02.2024, 19:00
15. kolo
2:4
Amor-Kloboučky - FC Tango "A"
 
Muži A | sobota 17.02.2024, 20:30
16. kolo
4:4
FC Tango "A" - Jeseník
 
Muži A | sobota 24.02.2024, 20:00
17. kolo
2:3
H.Brod - FC Tango "A"
 
Muži A | pátek 01.03.2024, 20:30
18. kolo
FC Tango "A" - FC ATRAPS
 
 

© eSports s.r.o. & FC Tango Hodonín - kontakt: tangohodonin@gmail.com RSS