Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

A tým

ŠPIČKOVÁ FUTSALOVÁ PODÍVANÁ S LEPŠÍM KONCEM PRO TANGO!

28.11.2022 | Jiří Štěrba

Přiznám se, že již dlouho jsem neviděl takovou kvalitní sportovní podívanou, kterou nabídl fanouškům futsalu jeden ze zápasů 8. kola druhé ligy (skupina Východ), který se hrál v okresním městě Hodonín v pátek večer.

Celý článek

 
 

HODNĚ TVRDÉ K.O. PRO HODONÍNSKÉ TANGO!

21.11.2022 | Jiří Štěrba

Hodonínští futsalisté ve šlágru 7. kola 2. ligy, skupina Východ nedokázali navázat na úspěšná víkendová působení dalších týmů z okresního města na řece Moravě (prvoligové házenkářky doma přehrály TJ Sokol Kobylisy II 41:24, druholigoví hokejisté pokořili taktéž doma Nový Jičín po výsledku 5:2 a třetiligoví fotbalisté zakončili podzimní část jasnou výhrou na hřišti ve Frýdlantu nad Ostravicí v poměru 4:0), když vlčí smečka z Brna neskutečně zničila (obavy, že TANGO může dokonce „zardousit", jak předpokládal před samotným špílem šéf domácího klubu Jiří „JURA" Štěrba, se bohužel naplnily) jakékoliv snažení a futsalový elán domácích futsalistů, kteří po minutě a 55 sekundách prohrávali již 0:3!

Celý článek

 
 

SKVĚLÝ VÝKON HODONÍNSKÉHO TANGA V KRAJI VYSOČINA NA ŘECE SÁZAVĚ V HAVLBRODĚ!

15.11.2022 | Jiří Štěrba

V dalším kole 2. futsalové ligy cestovalo hodonínské TANGO do kraje Vysočina do města Havlíčkův Brod (lidově Havlbrod), kde žije cca 23 000 obyvatel, jen ze šesticí hráčů do pole (k tomu brankáři Milan Nedvědík a Aleš Parobek) a když dostal již v 10. minutě ČK hostující Christopher Hynek po faulu na útočícího hráče domácích, který postupoval sám k prázdné brance hostů (v tom čase už hrálo totiž TANGO power-play), bylo jasné, že pětice hráčů z jihu Moravy musí předvést nadstandardní výkon, aby naplno bodovali.

Celý článek

 
 

PO JASNÉ PŘEVAZE NAKONEC CHUDOBNÁ VÝHRA HODONÍNSKÉHO TANGA!

08.11.2022 | Jiří Štěrba

Už před cestou do krajského města se nechali funkcionáři z klubu FC TANGO Hodonín slyšet, že pojedou do Brna skoro v plné palbě, proto budou chtít naplno bodovat a zápas s rezervou brněnského Helasu si jedou vlastně užít!

Celý článek

 
 

DRAMA AŽ DO POSLEDNÍ SEKUNDY. PRVNÍ BOD MODŘIC V TOMTO ROČNÍKU!

30.10.2022 | Jiří Štěrba

HODONÍN - Před zápasem se v hodonínském táboře dobře vědělo, že až těsně před prvním písknutím dvojice rozhodčích bude známo, kdo v týmu TANGO Hodonín vůbec nastoupí, nicméně bylo jasné, že nepřijede Tomáš Ťok, který hrál velký fotbal v rakouském Hohenau a pro zranění Roman Sopůšek, což bylo jednoznačně pro tým z Hodonína velkým oslabením!

Celý článek

 
 
 
 
 

Archiv článků

Aktuální články
DVĚ LEKCE FUTSALU OD VELKÝCH ČESKÝCH TÝMŮ!

Ve druhém kole 1. ligy futsalu žen cestovalo v nedělních ranních hodinách hodonínské TANGO do pražské čtvrti Řepy v Praze 17,...

 
ŠPIČKOVÁ FUTSALOVÁ PODÍVANÁ S LEPŠÍM KONCEM PRO TANGO!

Přiznám se, že již dlouho jsem neviděl takovou kvalitní sportovní podívanou, kterou nabídl fanouškům futsalu jeden ze zápasů 8....

 
NA ÚVOD VÝHRA A PORÁŽKA! V DALŠÍM KOLE SE ŽENY TANGA PŘEDSTAVÍ O NÁSLEDUJÍCÍ NEDĚLI V PRAZE-ŘEPÍCH

Po letní přestávce odstartovala o minulém víkendu 1. liga žen ve futsalu, kde startuje celkem osm týmů z Čech, Moravy a Slezska. Jih Moravy...

 
HODNĚ TVRDÉ K.O. PRO HODONÍNSKÉ TANGO!
 
SKVĚLÝ VÝKON HODONÍNSKÉHO TANGA V KRAJI VYSOČINA NA ŘECE SÁZAVĚ V HAVLBRODĚ!
 
PO JASNÉ PŘEVAZE NAKONEC CHUDOBNÁ VÝHRA HODONÍNSKÉHO TANGA!
 
DRAMA AŽ DO POSLEDNÍ SEKUNDY. PRVNÍ BOD MODŘIC V TOMTO ROČNÍKU!
 
SKVĚLÉ FUTSALOVÉ PŘEDSTAVENÍ HODONÍNSKÉHO TANGA NA SEVERU MORAVY!
 
U VÍTĚZŮ KRALOVAL STŘELEC PĚTI PŘESNÝCH ZÁSAHŮ!
 
TANGO ZTRATILO ZCELA ZBYTEČNĚ TŘI DRUHOLIGOVÉ BODY!
 
Utkání
Muži A | pátek 18.11.2022, 20:30
7. kolo
1:8
FC Tango "A" - Ž. Vlci
 
Muži A | pátek 25.11.2022, 20:30
8. kolo
7:5
FC Tango "A" - Baník
 
Muži A | sobota 03.12.2022, 19:00
9. kolo
VS.
Amor-Kloboučky - FC Tango "A"
 
Muži A | pátek 09.12.2022, 20:30
10. kolo
VS.
FC Tango "A" - Jeseník
 
 
© eSports s.r.o. & FC Tango Hodonín - kontakt: tangohodonin@gmail.com RSS