Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

A tým

HODONÍNSKÉ TANGO PADLO VE FINÁLE POHÁRU PO STATEČNÉM BOJI!

09.08.2023 | Jiří Štěrba

V pondělí večer se hrálo v hodonínské hale TEZA finále mužů v krajském poháru, ve kterém si to rozdali futsalisté z Hodonína a ligista z Brna – tým HELAS Brno. Na vítěze čekal poté velký pohár a zaručený postup mezi posledních šestnáct týmů v rámci Česka.

Celý článek

 
 

HODONÍN UVIDÍ KRAJSKÉ FINÁLE MUŽŮ VE FUTSALU!

04.08.2023 | Jiří Štěrba

V pondělí 7. srpna se může fanoušek hodonínského futsalu těšit na zajímavý duel, neboť ve víceúčelové sportovní hale TEZA se uskuteční krajské finále mužů Poháru FAČR, ze kterého právě vítěz tohoto klání postoupí mezi posledních 16 celků v rámci Česka. Celý článek

 
 

I V SILNĚ OKLEŠTĚNÉ SESTAVĚ SE NAKONEC DOMÁCÍ TANGO RADOVALO Z POHÁRU PRO VÍTĚZNÝ TÝM!

01.08.2023 | Jiří Štěrba

Po dvou letech zavítal znovu do Hodonína populární futsalový turnaj s mezinárodní účastí, který nese název „Turnaj Česko-slovenského přátelství“, jehož 14. ročník se odehrál o páté červencové sobotě v hodonínské víceúčelové hale TEZA Celý článek

 
 

FUTSALOVÝ TURNAJ PŘÁTELSTVÍ V KATEGORII MUŽŮ SE VRACÍ DO HODONÍNA!

13.07.2023 | Jiří Štěrba

Dva roky se hrál po sobě populární futsalový turnaj Česko-slovenského přátelství ve Sportovní hale v Modřicích u Brna, letos jej znovu uvidí fanoušci mužského futsalu v okresním městě jihu Moravy, ležící na řece Moravě.

Hodonín tak bude svědkem jednodenního klání, které se uskuteční v SOBOTU, 29. ČERVENCE 2023 v hale TEZA. Začátek této akce je v 10 hodin, v okresním městě se představí čtyři celky - domácí FC TANGO Hodonín, Žabinští Vlci Brno a dva týmy ze Slovenska - ligový FT Levice 2012 a druholigista Baraberi Bratislava.

„Jsme moc rádi, že se tento turnaj znovu vrací k nám do Hodonína, kde už má nějakou tradici. Pouze mě mrzí menší účast, neboť tady se prezentovalo pravidelně 6 až 8 mužstev, letos se Turnaj přátelství ale odehraje jen ve čtveřici s tím, že bude hrát každý s každým. O tom, jaký časový formát budou mít jednotlivé zápasy, se definitivně rozhodne až v den konání. My se na samotný turnaj moc těšíme a pokud mám tipovat, tak jako vítěze vidím letos FC TANGO Hodonín! Mám navíc pro naše fandy dobrou zprávu - na turnaji chceme představit potenciální posily, se kterými bychom chtěli zaútočit na první místo ve druhé lize a po letech se tak konečně vrátit do 1. futsalové ligy," si přeje šéf hodonínského klubu JIŘÍ „JURA" ŠTĚRBA.

(red.)

Celý článek

 
 

HODONÍNSKÉ TANGO VYHRÁLO VYŠKOVSKÉ SEMIFINÁLE V KRAJSKÉM POHÁRU, V SRPNU SI TO PAK ROZDÁ VE FINÁLE V HODONÍNĚ S BRNĚNSKÝM HELASEM!

01.06.2023 | Jiří Štěrba

VYŠKOV - V pondělí navečer ve vyškovské Sportovní hale na Purkyňově ulici se uskutečnilo semifinále krajského poháru ve futsalu, kam se dostal kromě Žabinských Vlků (ŽV) Brno i domácí celek, SK Amor Kloboučky Vyškov, dále tým z nižší soutěže (Čížovky Boskovice) a hodonínské TANGO, které nakonec po dobrých výkonech postupuje do finále, kde na něj čeká ligista z krajského města - Helas Brno!

Celý článek

 
 
 
 
 

Archiv článků

Utkání
Muži A | pondělí 29.05.2023, 20:30
1. kolo
9:1
FC Tango "A" - Boskovice
 
Muži A | pondělí 07.08.2023, 20:00
2. kolo
3:7
FC Tango "A" - Helas
 
Muži A | neděle 15.10.2023, 19:00
1. kolo
VS.
FC Tango "A" - AC Hlinsko
 
Muži A | pátek 20.10.2023, 20:00
2. kolo
VS.
Mýto - FC Tango "A"
 
 

© eSports s.r.o. & FC Tango Hodonín - kontakt: tangohodonin@gmail.com RSS