Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

A tým

VELKÁ BITVA O PRVNÍ MÍSTO NAKONEC VYZNĚLA LÉPE PRO DOMÁCÍ TANGO!

28.11.2021 | Jiří Štěrba

V pátek večer se hrálo ve druhé futsalové lize (skupina Východ) o první flek, a musím konstatovat, že to byl vskutku kvalitní futsalový večer. Je potěšující, že hodonínské TANGO dalo do tohoto duelu více srdíčka, bojovnosti a důrazu, který byl viditelný hlavně u gólu ze sálovky Sopůška ve 38. minutě (na 6:5), kdy šel nebojácně do souboje s gólmanem Liborem Gerčákem a míč silou vůle dotlačil za brankovou čáru!

Celý článek

 
 

NESKUTEČNÉ DRAMA NA PALUBOVCE V OLOMOUCI!

22.11.2021 | Jiří Štěrba

V neděli cestovali futsalisté Hodonína na Hanou, kde na ně čekal velmi nepříjemný soupeř, který podle kouče TANGA Stefanose Chadzidise patří po stránce technické a kondiční k nejlepším týmům v současné druhé lize, skupina Východ.

Celý článek

 
 

V DOHRÁVCE 4. KOLA DŮLEŽITÁ VÝHRA VE VYŠKOVĚ A TÍM I PRVNÍ MÍSTO VE DRUHOLIGOVÉ TABULCE!

18.11.2021 | Jiří Štěrba

Hodonínští futsalisté vycestovali ve středu do Vyškova k dohrávce čtvrtého kola a velmi dobře věděli, že je čeká hodně nepříjemný soupeř. To nakonec potvrdilo i 40 minut, kdy domácí tak trochu zlobili hlavně v prvních minutách druhého dějství, i když v tom čase prohrávali s jedním z favoritů na konečné prvenství již 1:4. Na druhou stranu je třeba ale konstatovat, že Vyškov si nějaké větší šance nevypracoval a pokud se přece jenom dostal do ohrožení branky Karla Hanzlíka, vesměs skončila jeho snaha na pevné zdi s názvem KARLOS!

Celý článek

 
 

DALŠÍ POSUN DRUHOLIGOVOU TABULKOU!

12.11.2021 | Jiří Štěrba

Ve čtvrtek večer přijel do haly TEZA v Hodoníně poslední tým druholigové skupiny VÝCHOD z Brna-Modřic, aby v rámci 6. kola sehrál souboj, jenž rozhodla v podstatě velmi vydařená pasáž ze strany velkého favorita na začátku druhého poločasu.

Před samotným duelem přivítal místní hlasatel (Petr Hruška) velmi srdečně bývalého hráče TANGA, Tomáše Buršíka, který nyní hraje v Modřicích a nastoupil na hodonínské palubovce jako kapitán hostů!


Celý článek

 
 

JASNÁ VÝHRA POSUNULA TANGO NA TŘETÍ MÍSTO V DRUHOLIGOVÉ TABULCE!

07.11.2021 | Jiří Štěrba

TANGO nastoupilo do pátečního duelu bez čtyř hráčů ( ), ale i v improvizované sestavě předvedli zejména po obrátce necelé stovce fanoušků precizní futsalové představení: ze strany domácích to byl prostě koncert na otevřené scéně doprovázený často zaslouženým potleskem domácích příznivců!

Celý článek

 
 
 
 
 

Archiv článků

Aktuální články
VELKÁ BITVA O PRVNÍ MÍSTO NAKONEC VYZNĚLA LÉPE PRO DOMÁCÍ TANGO!

V pátek večer se hrálo ve druhé futsalové lize (skupina Východ) o první flek, a musím konstatovat, že to byl vskutku kvalitní futsalový...

 
NESKUTEČNÉ DRAMA NA PALUBOVCE V OLOMOUCI!

V neděli cestovali futsalisté Hodonína na Hanou, kde na ně čekal velmi nepříjemný soupeř, který podle kouče TANGA Stefanose...

 
ŠKODA BODOVÉ ZTRÁTY V UTKÁNÍ S VÝCHODOČECHY!

Ve druhém kole 1.JUNIORSKÉ LIGY se v sobotu v Brně na Vodově ulici v hale číslo 2 (to je ta menší) utkali mladíci (U19) z klubu FC TANGO...

 
V DOHRÁVCE 4. KOLA DŮLEŽITÁ VÝHRA VE VYŠKOVĚ A TÍM I PRVNÍ MÍSTO VE DRUHOLIGOVÉ TABULCE!
 
POLOVIČNÍ SPOKOJENOST – VÝHRA NAD SLAVIÍ, PORÁŽKA V SOUBOJI SE SPARTOU!
 
DALŠÍ POSUN DRUHOLIGOVOU TABULKOU!
 
JASNÁ VÝHRA POSUNULA TANGO NA TŘETÍ MÍSTO V DRUHOLIGOVÉ TABULCE!
 
Velká BITVA – NAKONEC ALE KRUTÁ PORÁŽKA!
 
STATEČNÝ BOJ SEDMI JIŽANŮ NA PARDUBICKU!
 
PO BOJI NAKONEC DOSÁHLO TANGO JEN NA JEDEN BOD!
 
Utkání
Muži A | Neděle 21.11.2021, 19:00
7. kolo
7:8
SKUP Olomouc - FC Tango "A"
 
Muži A | Pátek 26.11.2021, 20:30
8. kolo
7:5
FC Tango "A" - Mýto
 
Muži A | Sobota 04.12.2021, 19:00
9. kolo
VS.
Amor-Kloboučky - FC Tango "A"
 
Muži A | Pátek 10.12.2021, 20:00
10. kolo
VS.
Baník - FC Tango "A"
 
 
FC Tango Hodonín - kontakt: tangohodonin@gmail.com RSS