Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

A tým

HODONÍNSKÉ TANGO SAHALO VE FINÁLE KRAJSKÉHO POHÁRU PO VÝHŘE, NAKONEC ALE NEZVLÁDLO PENALTOVÝ ROZSTŘEL!

15.06.2022 | Jiří Štěrba

HODONÍN - V pondělí navečer patřila hodonínská víceúčelová sportovní hala TEZA futsalovému Krajskému poháru, kterého se zúčastnili čtyři týmy z jihu Moravy: druholigové FC TANGO Hodonín, SK Amor Kloboučky Vyškov a v minulé sezoně ještě ligoví Žabinští Vlci Brno a prvoligový Helas Brno.

Hrálo se 2x25 minut, přičemž poslední minuta byla vždy v čistém čase, prvních 24 minut každého poločasu bylo v hrubém čase.

Celý článek

 
 

SKVĚLÉ PŘEDSTAVENÍ FUTSALISTŮ TANGA HODONÍN NA SEVERU MORAVY POTVRDIL ČTYŘGÓLOVÝ STŘELEC ROMAN WEIGL!

15.03.2022 | Jiří Štěrba

Hodonínští futsalisté cestovali o druhém březnovém pátku do krajského města severní Moravy, kde na ně čekal přímý souboj o konečné třetí místo ve druholigové tabulce. Hrálo se ve Sportovním centru v Ostravě-Dubině a stovka přítomných diváků byla v šoku ze skvělé hry Jihomoravanů. Ti ve druhé půli začali znovu hrát svoji oblíbenou hru bez gólmana, kterou mají naprosto dokonale secvičenou, a tak není divu, že často prosila ostravská lavička svého soka, aby je TANGO taktéž nechalo chvíli hrát!

Celý článek

 
 

ZBYTEČNÁ BODOVÁ ZTRÁTA V DOMÁCÍM UTKÁNÍ S VYŠKOVEM!

08.03.2022 | Jiří Štěrba

Futsalisté z týmu FC TANGO HODONÍN ukázali, jak se dá prohrát vyhraný souboj. V posledním domácím vystoupení v tomto ročníku druhé ligy (skupina Východ) vedli nad soupeřem 2:0, do kolen je ale dostala hluchá dvouminutovka na konci prvního dějství, kdy hosté dokázali dostat míč hned třikrát za záda gólmana Aleše Parobka!

Celý článek

 
 

FUTSALISTÉ TANGA HODONÍN ZVLÁDLI LEHCE DOMÁCÍ KLÁNÍ S VYSOKÝM MÝTEM!

28.02.2022 | Jiří Štěrba

Do skončení základní části chybí odehrát ve 2. futsalové lize (skupina Východ) jen dvě utkání, ale už nyní je jasné, že postup do 1. ligy (určitě zasloužený!) si v předstihu vybojovali vysokoškoláci z klubu SK UP OLOMOUC, kterému k tomuto úspěchu takhle na dálku blahopřejeme!

 Naši borci v pátečním duelu hostili tým ze šestého největšího města Pardubického kraje (počet obyvatel něco málo přes 12 000), který má v názvu Nejzbach podle místního potoka.

Celý článek

 
 

STATEČNÝ BOJ TANGA NA HANÉ S TORZEM MUŽSTVA!

21.02.2022 | Jiří Štěrba

V 17. kole 2. ligy (skupina Východ) cestovali muži z týmu FC TANGO HODONÍN do Olomouce v hodně improvizované sestavě, když chybělo z různých důvodů hned šest hráčů ze základní sestavy, a to: Tomáš Ťok, Petr Bohun, Filip Vanda, Vojtěch Čech, Tomáš Varmuža a Richard Michalec.

Celý článek

 
 
 
 
 

Archiv článků

Utkání
Muži A | Pondělí 13.06.2022, 18:00
1. kolo
4:2
FC Tango "A" - Amor-Kloboučky
 
Muži A | Pondělí 13.06.2022, 20:00
1. kolo
1:1
FC Tango "A" - Ž. Vlci
 
Muži A | Pátek 07.10.2022, 20:00
1. kolo
VS.
Baník - FC Tango "A"
 
Muži A | Pátek 14.10.2022, 20:30
2. kolo
VS.
FC Tango "A" - Amor-Kloboučky
 
 
FC Tango Hodonín - kontakt: tangohodonin@gmail.com RSS