Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

HODONÍNSKÉ TANGO VYHRÁLO VYŠKOVSKÉ SEMIFINÁLE V KRAJSKÉM POHÁRU, V SRPNU SI TO PAK ROZDÁ VE FINÁLE V HODONÍNĚ S BRNĚNSKÝM HELASEM!

01.06.2023 | Jiří Štěrba

VYŠKOV - V pondělí navečer ve vyškovské Sportovní hale na Purkyňově ulici se uskutečnilo semifinále krajského poháru ve futsalu, kam se dostal kromě Žabinských Vlků (ŽV) Brno i domácí celek, SK Amor Kloboučky Vyškov, dále tým z nižší soutěže (Čížovky Boskovice) a hodonínské TANGO, které nakonec po dobrých výkonech postupuje do finále, kde na něj čeká ligista z krajského města - Helas Brno!

1. UTKÁNÍ:

FC TANGO HODONÍN – SK AMOR KLOBOUČKY VYŠKOV 5:0 (1:0)

V prvním utkání FC TANGO HODONÍN si poradilo s domácím celkem poměrně hladce 5:0. Jinak všechna utkání se hrála 2x25 minut hrubého času a druholigista z Hodonína potvrdil, že když se sejde v optimálním složení, což byl případ i těchto dvou zápasů ve Vyškově, může se měřit po sportovní a herní stránce v podstatě s každým mužstvem v Česku, a to je dobré konstatování!

Góly a nahrávky týmu FC TANGO HODONÍN:

25. Roman Sopůšek, 29. David Šebesta (Tomáš Buršík), 30. Tomáš Buršík (David Šebesta), 33. František Lamáček (David Beneš), 40. František Lamáček (Filip Vanda).

Překvapení se konalo ve druhém semifinálovém duelu, kde vysoce favorizovaní ŽV Brno nezvládli mač s Čížovkami Boskovice, kterým podlehli na pokutové kopy 5:6, když po padesáti minutách byl nerozhodný stav 1:1!

 

2. UTKÁNÍ:

FC TANGO HODONÍN – ČÍŽOVKY BOSKOVICE 9:1 (3:1)

Ve druhém utkání TANGO doslova excelovalo, když zejména ve druhé půli mělo zápas s Boskovicemi plně pod svou kontrolou. Nakonec se borci z okresního města od řeky Moravy těšili z jasné výhry 9:1. Přitom Boskovice vedli 1:0, když gól dali při hře Hodonína bez brankáře: jinak v tomto souboji nastoupil do branky TANGA Milan Nedvědík a byl stejně jako v prvním mači mladičký gólman Matěj Kůřil oporou vítězného celku.

Ten teď čeká souboj proti ligistovi z brněnského Helasu, který by se měl podle našich informací uskutečnit v první polovině srpna 2023 (zřejmě některé pondělí navečer) v hodonínské hale TEZA!

Vítěz tohoto klání pak postoupí mezi nejlepších šestnáct týmů ve futsalu v Česku, takže určitě je o co hrát!

Branky a nahrávky HODONÍNA v souboji s Boskovicemi:

7. Roman Sopůšek (Tomáš Varmuža), 16. Tomáš Buršík (Tomáš Varmuža), 24. Tomáš Buršík (David Šebesta), 31. David Beneš (Nikola Absolon), 33. Tomáš Buršík (David Šebesta), 35. David Šebesta (Tomáš Varmuža), 43. Tomáš Ťok, 45. Tomáš Ťok (Roman Sopůšek), 49. Filip Vanda (Roman Sopůšek).

Oba zápasy TANGA HODONÍN zhodnotil pro web hodonínského klubu jeho šéf, JIŘÍ „JURA" ŠTĚRBA následovně:

„V prvním zápase narazili na sebe dva týmy, které se dobře znají z druholigové soutěže. My jsme nechali sedět na lavičce opory Sopůška s Ťokem s tím, že budou využiti na případnou hru bez gólmana, která je u nás velmi silnou zbraní! A hned ten první gól jsme dali právě při power-play. Druhá půle byla již podle našich not, soupeře jsme v podstatě k ničemu vážnějšímu nepustili a pokud se nemýlím, tak po dvou letech jsme uhráli v zápase konečně čisté konto - naposledy se tak stalo někdy v roce 2021!

Utkání ŽV Brno a Boskovic jsme samozřejmě sledovali - já jsem si více přál za soupeře ŽV z Brna, neboť jim chyběli dva špičkoví hráči (Havlín a Chrástina). Boskovice byly nadupané, v kádru měli posily z Prostějova, ale my jsme se s protivníkem skvěle vypořádali. Sice jsme prohrávali 0:1, když soupeř skóroval při naší power-play, ale ve zbytku souboje jsme jasně ovládli vyškovskou palubovku a už teď se těšíme na srpnový duel s Helasem Brno u nás v Hodoníně!"

(red.)

 
Aktuální články
FESTIVAL ZAHOZENÝCH TUTOVEK NA STRANĚ TANGA, RADOST Z POSTUPU NAKONEC V DOMÁCÍM TÁBOŘE!

MĚNÍN – Sportovní hala v Měníně u Brna patřila v pondělí večer futsalu, neboť se zde sehrálo semifinále krajského poháru,...

 
DRUHÁ FUTSALOVÁ LIGA MÁ ZA SEBOU SVÉ PRAVIDELNÉ GRÉMIUM. TANGO HODONÍN CESTUJE V PONDĚLÍ 10. ČERVNA DO MĚNÍNA K SEMIFINÁLE POHÁRU PROTI BRNĚNSKÉMU ATRAPSU

HODONÍN – Funkcionáři 2. futsalové ligy (skupiny Západ a Východ) se v úterý sešli napravidelném Grémiu v hotelu Tři věžičky ve...

 
HODONÍNSKÉ TANGO POSTUPUJE DO REGIONÁLNÍHO SEMIFINÁLE V POHÁRU FUTSALU V ČESKU!

HODONÍN – Po více jak měsíci se opět představili svým věrným příznivcům futsalisté z klubu FC TANGO Hodonín (2. liga – skupina...

 
SKVĚLÝ ZÁVĚR SEZONY V PODÁNÍ HODONÍNSKÉHO TANGA, KTERÉ NAKONEC SKONČILO NA DRUHÉM MÍSTĚ!
 
NE SEDM, ALE JEN ŠEST STATEČNÝCH FUTSALISTŮ TANGA HODONÍN NAPLNO U SOUPEŘE BODOVALO!
 
TOMÁŠ ŤOK SE MOHL STÁT HRDINOU SOBOTNÍHO KLÁNÍ VE FUTSALE, TUTO ROLI ALE V POSLEDNÍ SEKUNDĚ ODMÍTL!
 
HODONÍNSKÉ TANGO NAKONEC PŘESKOČILO V TABULCE OSTRAVSKÝ BANÍK A PO ZÁKLADNÍ ČÁSTI 1. LIGY MU PATŘÍ OSMÉ MÍSTO!
 
TANGO ŠOKOVALO ZÁPADOČEŠKY, KTERÝM UŠTĚDŘILO NEČEKANOU PORÁŽKU NA JEJICH PALUBOVCE!
 
DALŠÍ „GALA“ PŘEDSTAVENÍ ROZHODČÍCH VE 2. FUTSALOVÉ LIZE! TANGO ZÍSKALO PO ZÁSLUZE TŘI BODY!
 
HODONÍNSKÝ FUTSALOVÝ MARATON V LIZE ŽEN PŘINESL KONEČNĚ HERNÍ POSUN U DĚVČAT Z KLUBU FC TANGO HODONÍN!
 
Utkání
Muži A | sobota 10.02.2024, 19:00
15. kolo
2:4
Amor-Kloboučky - FC Tango "A"
 
Muži A | sobota 17.02.2024, 20:30
16. kolo
4:4
FC Tango "A" - Jeseník
 
Muži A | sobota 24.02.2024, 20:00
17. kolo
2:3
H.Brod - FC Tango "A"
 
Muži A | pátek 01.03.2024, 20:30
18. kolo
FC Tango "A" - FC ATRAPS
 
 

© eSports s.r.o. & FC Tango Hodonín - kontakt: tangohodonin@gmail.com RSS