Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

HODONÍNSKÉ TANGO NEUDRŽELO NADĚJNÉ VEDENÍ A NAKONEC V OSTRAVĚ ODEVZDALO VŠECHNY BODY!

30.01.2023 | Jiří Štěrba

Ve 2. lize futsalu začala o minulém víkendu NADSTAVBOVÁ ČÁST, tedy souboje čtyř nejlepších celků po základní části, kam se dostali borci z klubu Žabinští Vlci (ŽV) Brno (loni ještě účastník nejvyšší futsalové soutěže v Česku), Baník Ostrava, FC TANGO HODONÍN a Helas Brno B. Bude se hrát systémem každý s každým vždy dva zápasy (doma, venku), což znamená, že ve hře je celkem 18 bodů pro každý celek. Body ze základní části se započítávají.

Samotný zápas začal ve Sportovním centru v Ostravě-Dubině velmi dobře pro hosty z jihu Moravy, kteří průběžně vedli 2:0, 3:2 a 4:3, přesto nakonec odešli z tohoto klání jako poražení! Ukázalo se, jak moc chyběli TANGU hráči ze základu, a to Roman Sopůšek, Tomáš Ťok, David Šebesta, Petr Bohun a Filip Vanda. 

Mužstvo z Hodonína se ale opět nevyvarovalo zbytečných hrudek v rozehrávce, které soupeř z krajského města na severní Moravě tvrdě trestal. Navíc přečíslení dva na gólmana či dva nebo tři na jednoho bránícího futsalistu z pohledu hráčů TANGA se prostě musí dávat, jinak nelze brát ze zápasu důležité body, a to bohužel znovu platilo i na ostravské palubovce. 

2. LIGA - NADSTAVBA, 1. KOLO (jinak celkově 15. kolo)

FC BANÍK OSTRAVA - FC TANGO HODONÍN 8:5 (3:3)

Branky: Martin Repa 3, Tobiáš Nieslanik 2, Denis Nieslanik 2, Filip Murín - Roman Weigl 2, Vojtěch Čech, František Lamáček, Tomáš Varmuža,

žlutá karta: Denis Nieslanik (OST.),

rozhodovali: Jan Zapletal a Jan Koláček,

delegátem byl Oldřich Závojský,

sledovalo 90 diváků.

 

SESTAVA TÝMU FC TANGO HODONÍN:

Milan Nedvědík (Matěj Kůřil) - Nikola Absolon, Radim Kleiber, Vojtěch Čech, Tomáš Varmuža, Roman Weigl, David Beneš, František Lamáček, Tomáš Buršík.

 

„Situace je taková, že jsme v klidu. Hrajeme tak, abychom si to na palubovce vždy užili. Favorit naší skupiny je jasný (Žabinští Vlci Brno), netají se návratem do 1. ligy.

Vedli jsme 2:0, ale měli jsme vést již v prvním poločase daleko větším brankovým rozdílem. Nás však srážely velké chyby v rozehrávce a naopak nedáme branku z jasných tutovek (dva hráči sami na gólmana soupeře nebo přečíslení dvou až tří hráčů TANGA na jediného bránícího borce z Ostravy), takže i proto ta zbytečná bodová ztráta. Co mě nemile překvapilo, tak to byl fakt, že po vyrovnání 4:4 ze strany Baníku odešli některým našim mladým klukům fyzické síly, domácí si potom začali více věřit a ta naše obávaná power-play bez pětice chybějících hráčů ze základní sestavy nebyla bohužel již tou silnou zbraní TANGA jako obvykle. Baníku gratuluji k výhře a pevně věřím v jinou účast na trénincích a dalších zápasech, které nás v tomto soutěžním ročníku ještě čekají," řekl webu TANGA hodně zklamaný kouč poražených STEFANOS CHADZIDIS jak z výsledku, tak i z některých herních momentů jeho mužstva..

 

TABULKA PO PRVNÍM KOLE NADSTAVBY MÁ TUTO PODOBU:

1. ŽV Brno - 38 bodů,

2. Baník Ostrava - skóre 85:63, 27 bodů,

3. FC TANGO HO - skóre 76:65, 27 bodů,

4. Helas Brno B - 20 bodů.

 

V dalším kole se TANGO HODONÍN představí znovu na palubovce soupeře, a to proti Helasu Brno B v Brně ve STAREZ aréně na Vodové ulici. Hraje se v neděli 5. února 2023, začátek utkání je v 18:30 hodin.

(red.)

 
Aktuální články
CHCEME SE POSOUVAT HERNĚ VÝŠ A VÝŠ, A UKÁZAT, ŽE V HODONÍNĚ JE ŽENSKÝ FUTSAL NA DOBRÉ ÚROVNI, ŘÍKÁ V ROZHOVORU KAPITÁNKA HODONÍNSKÉHO TANGA SABINA PAVKOVÁ!

HODONÍN – Po návratu z dovolené si kapitánka futsalistek hodonínského TANGASABINA PAVKOVÁ sedla k počítači, aby webu ligového týmu FC...

 
FESTIVAL ZAHOZENÝCH TUTOVEK NA STRANĚ TANGA, RADOST Z POSTUPU NAKONEC V DOMÁCÍM TÁBOŘE!

MĚNÍN – Sportovní hala v Měníně u Brna patřila v pondělí večer futsalu, neboť se zde sehrálo semifinále krajského poháru,...

 
DRUHÁ FUTSALOVÁ LIGA MÁ ZA SEBOU SVÉ PRAVIDELNÉ GRÉMIUM. TANGO HODONÍN CESTUJE V PONDĚLÍ 10. ČERVNA DO MĚNÍNA K SEMIFINÁLE POHÁRU PROTI BRNĚNSKÉMU ATRAPSU

HODONÍN – Funkcionáři 2. futsalové ligy (skupiny Západ a Východ) se v úterý sešli napravidelném Grémiu v hotelu Tři věžičky ve...

 
HODONÍNSKÉ TANGO POSTUPUJE DO REGIONÁLNÍHO SEMIFINÁLE V POHÁRU FUTSALU V ČESKU!
 
SKVĚLÝ ZÁVĚR SEZONY V PODÁNÍ HODONÍNSKÉHO TANGA, KTERÉ NAKONEC SKONČILO NA DRUHÉM MÍSTĚ!
 
NE SEDM, ALE JEN ŠEST STATEČNÝCH FUTSALISTŮ TANGA HODONÍN NAPLNO U SOUPEŘE BODOVALO!
 
TOMÁŠ ŤOK SE MOHL STÁT HRDINOU SOBOTNÍHO KLÁNÍ VE FUTSALE, TUTO ROLI ALE V POSLEDNÍ SEKUNDĚ ODMÍTL!
 
HODONÍNSKÉ TANGO NAKONEC PŘESKOČILO V TABULCE OSTRAVSKÝ BANÍK A PO ZÁKLADNÍ ČÁSTI 1. LIGY MU PATŘÍ OSMÉ MÍSTO!
 
TANGO ŠOKOVALO ZÁPADOČEŠKY, KTERÝM UŠTĚDŘILO NEČEKANOU PORÁŽKU NA JEJICH PALUBOVCE!
 
DALŠÍ „GALA“ PŘEDSTAVENÍ ROZHODČÍCH VE 2. FUTSALOVÉ LIZE! TANGO ZÍSKALO PO ZÁSLUZE TŘI BODY!
 
Utkání
Muži A | sobota 10.02.2024, 19:00
15. kolo
2:4
Amor-Kloboučky - FC Tango "A"
 
Muži A | sobota 17.02.2024, 20:30
16. kolo
4:4
FC Tango "A" - Jeseník
 
Muži A | sobota 24.02.2024, 20:00
17. kolo
2:3
H.Brod - FC Tango "A"
 
Muži A | pátek 01.03.2024, 20:30
18. kolo
FC Tango "A" - FC ATRAPS
 
 

© eSports s.r.o. & FC Tango Hodonín - kontakt: tangohodonin@gmail.com RSS