Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

FUTSALISTÉ TANGA HODONÍN SI S CHUTÍ ZASTŘÍLELI. V SOUBOJI S POSLEDNÍMI MODŘICEMI SE ČEPOVALA 11!

15.02.2022 | Jiří Štěrba

V dalším kole 2. ligy ve futsalu čekal na TANGO poslední tým tabulky z Brna-Modřic, který zatím neuhrál v letošní sezoně ani bod, což nezměnil ani souboj na hodonínské palubovce, který se hrál o druhém únorovém pátku.

Před tímto duelem se nechal slyšet šéf FC TANGO HODONÍN JIŘÍ „JURA“ ŠTĚRBA, že tento zápas je v podstatě o ničem a v této fázi sezony už jde jen o to, dohrát tak vše bez zranění a pobavit pěkným futsalem naše věrné příznivce! 

Poslední Modřice se ujaly ve třetí minutě vedení (0:1), po vyrovnání o dvě minuty později už bylo na hodonínské palubovce pouze jedno mužstvo, a to vysoký favorit z Hodonína, který si tak bez větších problémů zaknihoval osmou výhru v této futsalové sezoně! 

ŘEKL PO UTKÁNÍ:

„Myslím si, že jedenáct branek v síti Modřic je ještě pro hosty z mého pohledu až moc milosrdný výsledek. Měli jsme tam další velké příležitosti, klidně jsme mohli ještě přidat alespoň 6 či 7gólů navíc. Do naší branky se posunul po přestávce Ján Jankovič, když střídal naši jedničku Aleše Parobka, a určitě si zachytal, když musel vyřešit pár ošemetných situací před vlastní brankou, což nakonec i s úspěchem a bez inkasovaného gólu nakonec zvládl! Určitě své nadřízené nezklamal, ale zápas jinak z naší strany byl hodně uvolněný, bylo vidět, že poslední tým druholigové tabulky na víc nemá a může být rád celek z brněnské čtvrti, že u nás dostal pouze „JEDENÁCTKU!“, zhodnotil hodně bezvýznamný souboj  prezident FC TANGO HODONÍN JIŘÍ „JURA“ ŠTĚRBA. 

2. LIGA – SKUPINA VÝCHOD:

FC TANGO HODONÍN – FC ATRAPS MODŘICE 11:1 (4:1)

Góly: Roman Sopůšek 3, Tomáš Ťok 3, David Beneš 3, Marián Rehák 1, Tomáš Varmuža 1 – Gustavo Dias Azevedo 1,

řídili: Martin Kabeláč a Petr Šenkýř, delegátem byl Lubomír Rek,

sledovalo 113 diváků. 

V dalším kole cestuje TANGO na palubovku jasně vedoucího celku naší skupiny, a to do Olomouce, kde si to na férovku rozdá s místním týmem SK UP OLOMOUC (ten má nyní na 1. místě 35 bodů, na druhé pozici je Vysoké Mýto se ziskem 28 bodů)!

Zápas se hraje v Olomouci ve Sportovní hale UP v NEDĚLI 20. ÚNORA 2022 OD 19:30 HODIN!

 
Aktuální články
CHCEME SE POSOUVAT HERNĚ VÝŠ A VÝŠ, A UKÁZAT, ŽE V HODONÍNĚ JE ŽENSKÝ FUTSAL NA DOBRÉ ÚROVNI, ŘÍKÁ V ROZHOVORU KAPITÁNKA HODONÍNSKÉHO TANGA SABINA PAVKOVÁ!

HODONÍN – Po návratu z dovolené si kapitánka futsalistek hodonínského TANGASABINA PAVKOVÁ sedla k počítači, aby webu ligového týmu FC...

 
FESTIVAL ZAHOZENÝCH TUTOVEK NA STRANĚ TANGA, RADOST Z POSTUPU NAKONEC V DOMÁCÍM TÁBOŘE!

MĚNÍN – Sportovní hala v Měníně u Brna patřila v pondělí večer futsalu, neboť se zde sehrálo semifinále krajského poháru,...

 
DRUHÁ FUTSALOVÁ LIGA MÁ ZA SEBOU SVÉ PRAVIDELNÉ GRÉMIUM. TANGO HODONÍN CESTUJE V PONDĚLÍ 10. ČERVNA DO MĚNÍNA K SEMIFINÁLE POHÁRU PROTI BRNĚNSKÉMU ATRAPSU

HODONÍN – Funkcionáři 2. futsalové ligy (skupiny Západ a Východ) se v úterý sešli napravidelném Grémiu v hotelu Tři věžičky ve...

 
HODONÍNSKÉ TANGO POSTUPUJE DO REGIONÁLNÍHO SEMIFINÁLE V POHÁRU FUTSALU V ČESKU!
 
SKVĚLÝ ZÁVĚR SEZONY V PODÁNÍ HODONÍNSKÉHO TANGA, KTERÉ NAKONEC SKONČILO NA DRUHÉM MÍSTĚ!
 
NE SEDM, ALE JEN ŠEST STATEČNÝCH FUTSALISTŮ TANGA HODONÍN NAPLNO U SOUPEŘE BODOVALO!
 
TOMÁŠ ŤOK SE MOHL STÁT HRDINOU SOBOTNÍHO KLÁNÍ VE FUTSALE, TUTO ROLI ALE V POSLEDNÍ SEKUNDĚ ODMÍTL!
 
HODONÍNSKÉ TANGO NAKONEC PŘESKOČILO V TABULCE OSTRAVSKÝ BANÍK A PO ZÁKLADNÍ ČÁSTI 1. LIGY MU PATŘÍ OSMÉ MÍSTO!
 
TANGO ŠOKOVALO ZÁPADOČEŠKY, KTERÝM UŠTĚDŘILO NEČEKANOU PORÁŽKU NA JEJICH PALUBOVCE!
 
DALŠÍ „GALA“ PŘEDSTAVENÍ ROZHODČÍCH VE 2. FUTSALOVÉ LIZE! TANGO ZÍSKALO PO ZÁSLUZE TŘI BODY!
 
Utkání
Muži A | sobota 10.02.2024, 19:00
15. kolo
2:4
Amor-Kloboučky - FC Tango "A"
 
Muži A | sobota 17.02.2024, 20:30
16. kolo
4:4
FC Tango "A" - Jeseník
 
Muži A | sobota 24.02.2024, 20:00
17. kolo
2:3
H.Brod - FC Tango "A"
 
Muži A | pátek 01.03.2024, 20:30
18. kolo
FC Tango "A" - FC ATRAPS
 
 

© eSports s.r.o. & FC Tango Hodonín - kontakt: tangohodonin@gmail.com RSS