Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

DALŠÍ BODOVÝ ZISK NA STRANĚ TANGA HODONÍN POSUNUL TÝM Z JIŽNÍ MORAVY NA OSMOU POZICI V SOUČASNÉ LIGOVÉ TABULCE!

17.01.2024 | Jiří Štěrba

Ligové futsalistky z klubu FC TANGO Hodonín se v sobotu představily ve Sportovní hale v pražském Edenu, kde na palubovce domácí Slavie Praha sehrály dvě utkání v rámci 6. kola. Současně se hrálo šesté ligové kolo i v Plzni, všechny výsledky pak najdete v tomto článku!

VÝSLEDKY TÝMU FC TANGO HODONÍN:

1. UTKÁNÍ

* SK SLAVIA PRAHA - FC TANGO HODONÍN 3:0 (3:0)

Góly a nahrávky: 5. Denisa Skálová (Lébrová), 7. Denisa Skálová (Folprechtová), 20. Denisa Skálová (Pitulová),

řídili: Tomáš Vaněk a Petr Šenkýř,

delegát: Michal Chyba,

30 diváků.

Pátý celek ligové tabulky si povinnou výhru zajistil již v prvním dějství, ve kterém v domácím dresu kralovala autorka hattricku Denisa Skálová!

„V zápase jsme nebyli horším týmem, ale znovu jsme vyrobili zbytečné chyby, které zkušený soupeř v osobě tříbrankové střelkyně Skálové tvrdě potrestal! Ve druhém poločase jsme změnili přeskupení na palubovce, takže domácí Slavia už se nedokázala střelecky prosadit. Vítězky byly na míči zkušenější a důraznější. Na co jsme si stěžovali, byla velká kosa v hale v Edenu, ovšem topení jelo údajně naplno, ale při nižších teplotách se prostě hala řádně nevytopila," řekl po návratu domů vedoucí týmu TANGA Hodonín MIROSLAV „BARY" BARTYZAL.

2. ZÁPAS

* TECHNIKA PRAHA - FC TANGO HODONÍN 0:1 (0:1)

Rozhodovali: Věra Soukupová a Tomáš Vaněk,

třicet diváků.

O jedinou branku se v týmu Jihomoravanek zasloužila v 15. minutě Tereza Kubicová, kterou našla spoluhráčka Klára Horáčková. TANGO si tak s posledním celkem ligové tabulky zaknihovalo druhou výhru v této sezoně, která družstvo z jihu Moravy posunula nyní na osmou pozici s bilancí 2-2-7, při skóre 13:35 a se ziskem 8 ligových bodů. Na deváté pozici je Baník Ostrava (4 body), poslední příčku drží celek Techniky Praha, který získal 3 body.

„Dobře jsme věděli, že se Slavií se budou body těžko získávat, což se i potvrdilo. Proto jsme se více soustředili na duel s pražskou Technikou, kdy o třech bodech pro náš celek rozhodla trefa Terezy Kubicová z devíti metrů, kdy propálila ještě v prvním poločase domácí gólmanku. Jinak to byl vyrovnaný zápas, ve kterém nás podržela brankářka Silvie Aujeská, která ve dvou případech zachovala klid a pevné nervy, takže říkám, zaplať pán Bůh za ty tři body," hlásil webu hodonínského klubu vedoucí družstva žen z jihu Moravy MIROSLAV „BARY" BARTYZAL.

SESTAVA CELKU FC TANGO HODONÍN:

Silvie Aujeská - Zdenka Hladká, Monika Strmisková, Sabina Pavková, Tereza Kubicová, Hana Svobodová, Kateřina Ivičičová, Ivona Aujeská, Klára Horáčková. Trenér Michal Brovják.

* Další výsledky z haly v pražském Edenu:

Technika Praha - Nástěnky Brno 1:3 (1:1), Slavia Praha - Nástěnky Brno 1:1 (0:0) a Slavia Praha - Technika Praha 5:1 (3:0).

* Výsledky z haly Lokomotivy Plzeň (hráno taktéž o druhé lednové sobotě) mají tuto podobu:

SK Interobal Plzeň - DFK Bohemians Praha 1905 2:0 (1:0), Plzeň - AC Gamaspol Jeseník 3:1 (2:0), FC Praha - Bohemians 1905 4:1 (2:0) a FC Praha - Jeseník 2:3 (2:2).

POZVÁNKA NA DOMÁCÍ TURNAJOVÉ KLÁNÍ V RÁMCI 8. KOLA:

V sedmém kole mají futsalistky FC TANGO HODONÍN volný los, představí se tudíž až v kole osmém, a to doma, ve víceúčelové hale TEZA na Lipové aleji v sobotu 2. února. Od 14 hodin nastoupí TANGO proti brněnským Nástěnkám, v 15:50 hostí hodonínské hráčky Bohemians 1905 a v 17:10 si to TANGO rozdá s týmem z Jeseníku!


(red.)

 
Aktuální články
CHCEME SE POSOUVAT HERNĚ VÝŠ A VÝŠ, A UKÁZAT, ŽE V HODONÍNĚ JE ŽENSKÝ FUTSAL NA DOBRÉ ÚROVNI, ŘÍKÁ V ROZHOVORU KAPITÁNKA HODONÍNSKÉHO TANGA SABINA PAVKOVÁ!

HODONÍN – Po návratu z dovolené si kapitánka futsalistek hodonínského TANGASABINA PAVKOVÁ sedla k počítači, aby webu ligového týmu FC...

 
FESTIVAL ZAHOZENÝCH TUTOVEK NA STRANĚ TANGA, RADOST Z POSTUPU NAKONEC V DOMÁCÍM TÁBOŘE!

MĚNÍN – Sportovní hala v Měníně u Brna patřila v pondělí večer futsalu, neboť se zde sehrálo semifinále krajského poháru,...

 
DRUHÁ FUTSALOVÁ LIGA MÁ ZA SEBOU SVÉ PRAVIDELNÉ GRÉMIUM. TANGO HODONÍN CESTUJE V PONDĚLÍ 10. ČERVNA DO MĚNÍNA K SEMIFINÁLE POHÁRU PROTI BRNĚNSKÉMU ATRAPSU

HODONÍN – Funkcionáři 2. futsalové ligy (skupiny Západ a Východ) se v úterý sešli napravidelném Grémiu v hotelu Tři věžičky ve...

 
HODONÍNSKÉ TANGO POSTUPUJE DO REGIONÁLNÍHO SEMIFINÁLE V POHÁRU FUTSALU V ČESKU!
 
SKVĚLÝ ZÁVĚR SEZONY V PODÁNÍ HODONÍNSKÉHO TANGA, KTERÉ NAKONEC SKONČILO NA DRUHÉM MÍSTĚ!
 
NE SEDM, ALE JEN ŠEST STATEČNÝCH FUTSALISTŮ TANGA HODONÍN NAPLNO U SOUPEŘE BODOVALO!
 
TOMÁŠ ŤOK SE MOHL STÁT HRDINOU SOBOTNÍHO KLÁNÍ VE FUTSALE, TUTO ROLI ALE V POSLEDNÍ SEKUNDĚ ODMÍTL!
 
HODONÍNSKÉ TANGO NAKONEC PŘESKOČILO V TABULCE OSTRAVSKÝ BANÍK A PO ZÁKLADNÍ ČÁSTI 1. LIGY MU PATŘÍ OSMÉ MÍSTO!
 
TANGO ŠOKOVALO ZÁPADOČEŠKY, KTERÝM UŠTĚDŘILO NEČEKANOU PORÁŽKU NA JEJICH PALUBOVCE!
 
DALŠÍ „GALA“ PŘEDSTAVENÍ ROZHODČÍCH VE 2. FUTSALOVÉ LIZE! TANGO ZÍSKALO PO ZÁSLUZE TŘI BODY!
 
Utkání
Muži A | sobota 10.02.2024, 19:00
15. kolo
2:4
Amor-Kloboučky - FC Tango "A"
 
Muži A | sobota 17.02.2024, 20:30
16. kolo
4:4
FC Tango "A" - Jeseník
 
Muži A | sobota 24.02.2024, 20:00
17. kolo
2:3
H.Brod - FC Tango "A"
 
Muži A | pátek 01.03.2024, 20:30
18. kolo
FC Tango "A" - FC ATRAPS
 
 

© eSports s.r.o. & FC Tango Hodonín - kontakt: tangohodonin@gmail.com RSS