Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

PO JASNÉ PŘEVAZE NAKONEC CHUDOBNÁ VÝHRA HODONÍNSKÉHO TANGA!

08.11.2022 | Jiří Štěrba

Už před cestou do krajského města se nechali funkcionáři z klubu FC TANGO Hodonín slyšet, že pojedou do Brna skoro v plné palbě, proto budou chtít naplno bodovat a zápas s rezervou brněnského Helasu si jedou vlastně užít!

Výkon vítězů byl dominantní do stavu 6:1, pak začalo hrát TANGO hru bez brankáře, dvakrát zbytečně po chybách inkasovalo a najednou svítilo na světelné tabuli ve STAREZ aréně na Vodové ulici v Brně jen 6:5 pro hosty. Naprosto zaslouženou výhru nakonec potvrdil sedmou brankou minutu před koncem Čech, který je jinak se 7 góly třetím nejlepším střelcem po pátém kole 2. futsalové ligy – skupina VÝCHOD! 

2. FUTSALOVÁ LIGA – SKUPINA VÝCHOD, 5. KOLO 

HELAS BRNO B – FC TANGO HODONÍN 5:7 (0:4) 

Branky a přihrávky: 26. Patrik Lidmila (Šperka), 29. Zbyněk Špička (Lidmila), 34. Patrik Lidmila (Šperka), 36. Tomáš Šperka, 38. Petr Táborský (Milošic) – 4. Vojtěch Čech (Ťok), 11. Roman Sopůšek (Čech), 12. Richard Michalec (Ťok), 20. Tomáš Ťok, 24. Marián Rehák, 27. Tomáš Ťok (Varmuža), 39. Vojtěch Čech (Ťok), 

žluté karty: Richard Michalec a ve 28. minutě za špatné střídání Filip Vanda (oba HO), 

ČERVENÁ KARTA: ve 29. minutě po faulu na unikajícího hráče Helasu Filip Vanda, 

rozhodovali: Martin Ganaj a Radim Filipský, 

delegát zápasu: Radim Křižák, 

přítomno 80 diváků

 

„Kluci podali do stavu 6:1 naprosto dominantní výkon, přičemž další jasné tutovky jsme v zápase nedotáhli do úspěšného konce – tady mám na mysli třeba přečíslení 3 na 1 nebo 3 na 2 hráče Helasu! V prvním poločase jsme ovládli brněnskou palubovku, domácí měli jen jakési rušové náznaky. Po přestávce jsme začali hrát bez gólmana, udělali jsme ale chyby a soupeř dvakrát lehce do prázdné branky zavěsil. Domácím se dokonce podařilo snížit ve 38. minutě na rozdíl jediného gólu, ale výhru naprosto zaslouženou musel potvrdit až náš současně nejlepší střelec Vojta Čech. Nenavázali jsme na to, že při hře 4 na 4 jsme soupeře téměř k ničemu nepustili, byli jsme velmi dominantní na míči i celkově, a podle mě jsme v Brně měli vyhrát daleko vyšším brankovým rozdílem. Domácí totiž často nevěděli, co vůbec s námi mají hrát a byli doslova v některých herních pasážích bezradní! Cením si toho, že derby-utkání bylo korektně odehrané, ale pro nás je to obrovské poučení, jak příště s podobným průběhem přímo na palubovce ještě úspěšněji naložit,“ řekl pro web hostujícího klubu šéf týmu FC TANGO HODONÍN JIŘÍ „JURA“ ŠTĚRBA.

 

V DALŠÍM ZÁPASE SE TANGO ZNOVU PŘEDSTAVÍ NA PALUBOVCE SOUPEŘE, A TO V SOBOTU 12. LISTOPADU OD 19:30 HODIN V HAVLÍČKOVĚ BRODĚ.

 

DOMA HRAJE FC TANGO HODONÍN VE ŠLÁGRU 7. KOLA  PROTI EX-LIGISTOVI Z BRNA (ŽABINŠTÍ VLCI) V PÁTEK 18. LISTOPADU V HALE TEZA OD 20:30 HODIN!

PŮJDE ZAJISTÉ O HODNĚ ATRAKTIVNÍ SOUBOJ A PROTO PŘIJĎTE DOMÁCÍ FUTSALISTY POVZBUDIT!

(red.)

 
Aktuální články
DVĚ LEKCE FUTSALU OD VELKÝCH ČESKÝCH TÝMŮ!

Ve druhém kole 1. ligy futsalu žen cestovalo v nedělních ranních hodinách hodonínské TANGO do pražské čtvrti Řepy v Praze 17,...

 
ŠPIČKOVÁ FUTSALOVÁ PODÍVANÁ S LEPŠÍM KONCEM PRO TANGO!

Přiznám se, že již dlouho jsem neviděl takovou kvalitní sportovní podívanou, kterou nabídl fanouškům futsalu jeden ze zápasů 8....

 
NA ÚVOD VÝHRA A PORÁŽKA! V DALŠÍM KOLE SE ŽENY TANGA PŘEDSTAVÍ O NÁSLEDUJÍCÍ NEDĚLI V PRAZE-ŘEPÍCH

Po letní přestávce odstartovala o minulém víkendu 1. liga žen ve futsalu, kde startuje celkem osm týmů z Čech, Moravy a Slezska. Jih Moravy...

 
HODNĚ TVRDÉ K.O. PRO HODONÍNSKÉ TANGO!
 
SKVĚLÝ VÝKON HODONÍNSKÉHO TANGA V KRAJI VYSOČINA NA ŘECE SÁZAVĚ V HAVLBRODĚ!
 
DRAMA AŽ DO POSLEDNÍ SEKUNDY. PRVNÍ BOD MODŘIC V TOMTO ROČNÍKU!
 
SKVĚLÉ FUTSALOVÉ PŘEDSTAVENÍ HODONÍNSKÉHO TANGA NA SEVERU MORAVY!
 
U VÍTĚZŮ KRALOVAL STŘELEC PĚTI PŘESNÝCH ZÁSAHŮ!
 
TANGO ZTRATILO ZCELA ZBYTEČNĚ TŘI DRUHOLIGOVÉ BODY!
 
HODONÍNSKÉ TANGO SAHALO VE FINÁLE KRAJSKÉHO POHÁRU PO VÝHŘE, NAKONEC ALE NEZVLÁDLO PENALTOVÝ ROZSTŘEL!
 
Utkání
Muži A | pátek 18.11.2022, 20:30
7. kolo
1:8
FC Tango "A" - Ž. Vlci
 
Muži A | pátek 25.11.2022, 20:30
8. kolo
7:5
FC Tango "A" - Baník
 
Muži A | sobota 03.12.2022, 19:00
9. kolo
VS.
Amor-Kloboučky - FC Tango "A"
 
Muži A | pátek 09.12.2022, 20:30
10. kolo
VS.
FC Tango "A" - Jeseník
 
 
© eSports s.r.o. & FC Tango Hodonín - kontakt: tangohodonin@gmail.com RSS