Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

VÝLET NA LIBERECKO SE PLNĚ VYDAŘIL! Junioři vezou 6 bodů!!

24.01.2022 | Jiří Štěrba
U19

Junioři z týmu FC TANGO HODONÍN si udělali o čtvrté lednové neděli pěkný výlet do okresního města Česká Lípa, které leží na řece  Ploučnici a má něco kolem 37 000 obyvatel. Samozřejmě, že nešlo o klasický výlet, ale mladí futsalisté šli ještě zabojovat o případnou účast ve FINAL FOUR pro tuto sezonu, kam se dostanou první čtyři týmy po základní části, tedy po 7. kole. 

V 6. kole tedy čekal na TANGO nejprve Liberec a pak ve sportovní hale v České Lípě domácí Démoni. Je velká škoda, že v pátém kole ztratilo TANGO zcela zbytečně dva body v souboji s brněnským Helasem po výsledku 2:2, i když Hodonín vedl po prvním poločase 2:0. Možná právě tyto dva body budou Jihomoravanům v konečném součtu chybět, ale nepředbíhejme: je to jenom sport, v posledním kole může Liberec či někdo další ze současné čtveřice dvakrát klopýtnout a pokud TANGO zvládne naplno svá domácí utkání (Ústí nad Labem a Mělník), ŠANCE STÁLE ŽIJE!

JUNIORSKÁ LIGA – 6. KOLO:

1. UTKÁNÍ:

FC TANGO HODONÍN – FTZS LIBEREC 2:1 (1:1)

Branky vítězů: 18. František Lamáček, 40. z PK po šestém faulu Liberce se trefil Václav Rajsigl.

„Chyběli nám Michal Nechvátal (COVID-19) a Vojtěch Čech. Bylo to hodně vyrovnané utkání, ve kterém Liberec byl futsalovější. My jsme se ale dobře bránili, jen minimálně jsme ohrožovali branku protivníka. Jsem rád za tři body, které jsme získali díky proměněné penaltě čtyři sekundy před koncem zápasu, kdy se prosadil Václav Rajsigl,“ hlásil den po utkání spokojený asistent trenéra Hodonína MIROSLAV „BARY“ BARTYZAL.

 

2. UTKÁNÍ:

FC TANGO HODONÍN – FC DÉMONI ČESKÁ LÍPA 5:0 (2:0)

Góly: 16. a 34. Adam Šťastný, 22. a 33. Marek Mokruša, 15. Richard Svoboda.

„Ze začátku to byl oboustranně opatrný futsal. Nám hodně pomohl první gól v síti 21letého Daniela Válka, který má futsal jako dobrou pohybovou průpravu, neboť jeho sportem číslo jedna je zápas MMA! Po brance z nás spadla veškerá nervozita a ve zbytku zápasu jsme již na palubovce místní sportovní haly kralovali. Stále tak žije naše naděje na případnou účast ve FINAL FOUR – o tom ale rozhodne až poslední kolo, které je na pořadu o nejbližším víkendu,“ řekl MIROSLAV „BARY“ BARTYZAL.

 

POZVÁNKA:

Přijďte povzbudit naše mladé futsalisty v soubojích o VŠE:

V NEDĚLI 30. LEDNA 2022 SE V DOMÁCÍ HALE TEZA HODONÍN UTKAJÍ S RAPIDEM ÚSTÍ NAD LABEM (11:50 HODIN), ODPOLEDNE PAK HRAJÍ S OLYMPIKEM MĚLNÍK (14:20 HODIN)!

 
Aktuální články
DVĚ LEKCE FUTSALU OD VELKÝCH ČESKÝCH TÝMŮ!

Ve druhém kole 1. ligy futsalu žen cestovalo v nedělních ranních hodinách hodonínské TANGO do pražské čtvrti Řepy v Praze 17,...

 
ŠPIČKOVÁ FUTSALOVÁ PODÍVANÁ S LEPŠÍM KONCEM PRO TANGO!

Přiznám se, že již dlouho jsem neviděl takovou kvalitní sportovní podívanou, kterou nabídl fanouškům futsalu jeden ze zápasů 8....

 
NA ÚVOD VÝHRA A PORÁŽKA! V DALŠÍM KOLE SE ŽENY TANGA PŘEDSTAVÍ O NÁSLEDUJÍCÍ NEDĚLI V PRAZE-ŘEPÍCH

Po letní přestávce odstartovala o minulém víkendu 1. liga žen ve futsalu, kde startuje celkem osm týmů z Čech, Moravy a Slezska. Jih Moravy...

 
HODNĚ TVRDÉ K.O. PRO HODONÍNSKÉ TANGO!
 
SKVĚLÝ VÝKON HODONÍNSKÉHO TANGA V KRAJI VYSOČINA NA ŘECE SÁZAVĚ V HAVLBRODĚ!
 
PO JASNÉ PŘEVAZE NAKONEC CHUDOBNÁ VÝHRA HODONÍNSKÉHO TANGA!
 
DRAMA AŽ DO POSLEDNÍ SEKUNDY. PRVNÍ BOD MODŘIC V TOMTO ROČNÍKU!
 
SKVĚLÉ FUTSALOVÉ PŘEDSTAVENÍ HODONÍNSKÉHO TANGA NA SEVERU MORAVY!
 
U VÍTĚZŮ KRALOVAL STŘELEC PĚTI PŘESNÝCH ZÁSAHŮ!
 
TANGO ZTRATILO ZCELA ZBYTEČNĚ TŘI DRUHOLIGOVÉ BODY!
 
Utkání
Muži A | pátek 18.11.2022, 20:30
7. kolo
1:8
FC Tango "A" - Ž. Vlci
 
Muži A | pátek 25.11.2022, 20:30
8. kolo
7:5
FC Tango "A" - Baník
 
Muži A | sobota 03.12.2022, 19:00
9. kolo
VS.
Amor-Kloboučky - FC Tango "A"
 
Muži A | pátek 09.12.2022, 20:30
10. kolo
VS.
FC Tango "A" - Jeseník
 
 
© eSports s.r.o. & FC Tango Hodonín - kontakt: tangohodonin@gmail.com RSS