Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Naše U19 deklasovala v Brně úřadujícího mistra Helas 5:0!!!! 1.Juniorská liga má za sebou 4 kola. Zatím panuje spokojenost.

02.12.2019 | Jiří Štěrba
U17, U19

Na úvod jely naše týmy do dalekých Českých Budějovic, kde čekaly týmy pořadatelů a Plzně.

V obou kategoriích jsme se nejprve postavili proti Interobalu Plzeň a v obou případech jsme slavili jasná vítězství. U17 rozdrtila svoje vrstevníky 9:0 a posléze U19 vyhrála také přesvědčivě 6:1!!

Následovaly zápasy proti Budějkám, kde bohužel naše U17 utrpěla první ztrátu, když super rozehrané utkání a vedení 3:1 nakonec, po vlastních chybách, ztratila. (3:5)

U19 podobný scénář nepřipustila a po jednoznačném výkonu slavila výhru 8:3. Zde se zaskvěl Honza Hromek, který do domácí sítě poslal hned 5 svých „navštívenek“!!!

Další ligový turnaj byl na programu první prosincovou neděli v Brně. Prvního soupeře Jeseník oba naše týmy úspěšně přehrály. U17 4:1 a U19 3:1

Vrcholem dne byly naše souboje s domácím Helasem Brno.

U17 odehrála velmi kvalitní zápas, ve kterém byla lepší, ale úspěch nakonec slavila efektivita domácích hráčů, kteří vytěžili z minima šancí tři góly a ty jim stačily na těsnou výhru 3:2. Bohužel našim střelcům v tomto utkání zvlhl střelný prach a  ještě dlouho je bude mrzet, kolik střeleckých příležitostí nezužitkovali.

Na závěr dne se hrál šlágr juniorské ligy, malé jihomoravské derby, kdy se proti naší U19 postavil úřadující mistr v této kategorii Helas. Ze šlágru ale nakonec nic nebylo. Na hřišti existovalo jen jedno mužstvo a tím bylo Tango. Hráči našeho týmu podali excelentní a dominantní výkon, kterým přiváděli domácí výběr k zoufalství, depresi a vzteku. Střelecky se konečně probudil Vojta Čech, který  rozmezí od 5. do 16. minuty stihl nastřílet do brněnské branky hattrick a v podstatě určil ráz utkání. Naši borci dohráli tento zápas ve velkém stylu a nepovolili Helasu ani čestný úspěch. Vyzdvihovat jednotlivce nemá smysl, protože tohle byl jednoznačně super týmový úspěch!!!

Touto výhrou se naše U19 dostala po čtyřech kolech na průběžné vedení v celostátní lize o skóre před Slavii Praha!!!

U17 je zatím na 6. místě, takže stále může s úspěchem bojovat o FinalFour.

 
Aktuální články
CHCEME SE POSOUVAT HERNĚ VÝŠ A VÝŠ, A UKÁZAT, ŽE V HODONÍNĚ JE ŽENSKÝ FUTSAL NA DOBRÉ ÚROVNI, ŘÍKÁ V ROZHOVORU KAPITÁNKA HODONÍNSKÉHO TANGA SABINA PAVKOVÁ!

HODONÍN – Po návratu z dovolené si kapitánka futsalistek hodonínského TANGASABINA PAVKOVÁ sedla k počítači, aby webu ligového týmu FC...

 
FESTIVAL ZAHOZENÝCH TUTOVEK NA STRANĚ TANGA, RADOST Z POSTUPU NAKONEC V DOMÁCÍM TÁBOŘE!

MĚNÍN – Sportovní hala v Měníně u Brna patřila v pondělí večer futsalu, neboť se zde sehrálo semifinále krajského poháru,...

 
DRUHÁ FUTSALOVÁ LIGA MÁ ZA SEBOU SVÉ PRAVIDELNÉ GRÉMIUM. TANGO HODONÍN CESTUJE V PONDĚLÍ 10. ČERVNA DO MĚNÍNA K SEMIFINÁLE POHÁRU PROTI BRNĚNSKÉMU ATRAPSU

HODONÍN – Funkcionáři 2. futsalové ligy (skupiny Západ a Východ) se v úterý sešli napravidelném Grémiu v hotelu Tři věžičky ve...

 
HODONÍNSKÉ TANGO POSTUPUJE DO REGIONÁLNÍHO SEMIFINÁLE V POHÁRU FUTSALU V ČESKU!
 
SKVĚLÝ ZÁVĚR SEZONY V PODÁNÍ HODONÍNSKÉHO TANGA, KTERÉ NAKONEC SKONČILO NA DRUHÉM MÍSTĚ!
 
NE SEDM, ALE JEN ŠEST STATEČNÝCH FUTSALISTŮ TANGA HODONÍN NAPLNO U SOUPEŘE BODOVALO!
 
TOMÁŠ ŤOK SE MOHL STÁT HRDINOU SOBOTNÍHO KLÁNÍ VE FUTSALE, TUTO ROLI ALE V POSLEDNÍ SEKUNDĚ ODMÍTL!
 
HODONÍNSKÉ TANGO NAKONEC PŘESKOČILO V TABULCE OSTRAVSKÝ BANÍK A PO ZÁKLADNÍ ČÁSTI 1. LIGY MU PATŘÍ OSMÉ MÍSTO!
 
TANGO ŠOKOVALO ZÁPADOČEŠKY, KTERÝM UŠTĚDŘILO NEČEKANOU PORÁŽKU NA JEJICH PALUBOVCE!
 
DALŠÍ „GALA“ PŘEDSTAVENÍ ROZHODČÍCH VE 2. FUTSALOVÉ LIZE! TANGO ZÍSKALO PO ZÁSLUZE TŘI BODY!
 
Utkání
Muži A | sobota 10.02.2024, 19:00
15. kolo
2:4
Amor-Kloboučky - FC Tango "A"
 
Muži A | sobota 17.02.2024, 20:30
16. kolo
4:4
FC Tango "A" - Jeseník
 
Muži A | sobota 24.02.2024, 20:00
17. kolo
2:3
H.Brod - FC Tango "A"
 
Muži A | pátek 01.03.2024, 20:30
18. kolo
FC Tango "A" - FC ATRAPS
 
 

© eSports s.r.o. & FC Tango Hodonín - kontakt: tangohodonin@gmail.com RSS