Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Naše U19 deklasovala v Brně úřadujícího mistra Helas 5:0!!!! 1.Juniorská liga má za sebou 4 kola. Zatím panuje spokojenost.

02.12.2019 | Jiří Štěrba
U17, U19

Na úvod jely naše týmy do dalekých Českých Budějovic, kde čekaly týmy pořadatelů a Plzně.

V obou kategoriích jsme se nejprve postavili proti Interobalu Plzeň a v obou případech jsme slavili jasná vítězství. U17 rozdrtila svoje vrstevníky 9:0 a posléze U19 vyhrála také přesvědčivě 6:1!!

Následovaly zápasy proti Budějkám, kde bohužel naše U17 utrpěla první ztrátu, když super rozehrané utkání a vedení 3:1 nakonec, po vlastních chybách, ztratila. (3:5)

U19 podobný scénář nepřipustila a po jednoznačném výkonu slavila výhru 8:3. Zde se zaskvěl Honza Hromek, který do domácí sítě poslal hned 5 svých „navštívenek“!!!

Další ligový turnaj byl na programu první prosincovou neděli v Brně. Prvního soupeře Jeseník oba naše týmy úspěšně přehrály. U17 4:1 a U19 3:1

Vrcholem dne byly naše souboje s domácím Helasem Brno.

U17 odehrála velmi kvalitní zápas, ve kterém byla lepší, ale úspěch nakonec slavila efektivita domácích hráčů, kteří vytěžili z minima šancí tři góly a ty jim stačily na těsnou výhru 3:2. Bohužel našim střelcům v tomto utkání zvlhl střelný prach a  ještě dlouho je bude mrzet, kolik střeleckých příležitostí nezužitkovali.

Na závěr dne se hrál šlágr juniorské ligy, malé jihomoravské derby, kdy se proti naší U19 postavil úřadující mistr v této kategorii Helas. Ze šlágru ale nakonec nic nebylo. Na hřišti existovalo jen jedno mužstvo a tím bylo Tango. Hráči našeho týmu podali excelentní a dominantní výkon, kterým přiváděli domácí výběr k zoufalství, depresi a vzteku. Střelecky se konečně probudil Vojta Čech, který  rozmezí od 5. do 16. minuty stihl nastřílet do brněnské branky hattrick a v podstatě určil ráz utkání. Naši borci dohráli tento zápas ve velkém stylu a nepovolili Helasu ani čestný úspěch. Vyzdvihovat jednotlivce nemá smysl, protože tohle byl jednoznačně super týmový úspěch!!!

Touto výhrou se naše U19 dostala po čtyřech kolech na průběžné vedení v celostátní lize o skóre před Slavii Praha!!!

U17 je zatím na 6. místě, takže stále může s úspěchem bojovat o FinalFour.

 
Aktuální články
DVĚ LEKCE FUTSALU OD VELKÝCH ČESKÝCH TÝMŮ!

Ve druhém kole 1. ligy futsalu žen cestovalo v nedělních ranních hodinách hodonínské TANGO do pražské čtvrti Řepy v Praze 17,...

 
ŠPIČKOVÁ FUTSALOVÁ PODÍVANÁ S LEPŠÍM KONCEM PRO TANGO!

Přiznám se, že již dlouho jsem neviděl takovou kvalitní sportovní podívanou, kterou nabídl fanouškům futsalu jeden ze zápasů 8....

 
NA ÚVOD VÝHRA A PORÁŽKA! V DALŠÍM KOLE SE ŽENY TANGA PŘEDSTAVÍ O NÁSLEDUJÍCÍ NEDĚLI V PRAZE-ŘEPÍCH

Po letní přestávce odstartovala o minulém víkendu 1. liga žen ve futsalu, kde startuje celkem osm týmů z Čech, Moravy a Slezska. Jih Moravy...

 
HODNĚ TVRDÉ K.O. PRO HODONÍNSKÉ TANGO!
 
SKVĚLÝ VÝKON HODONÍNSKÉHO TANGA V KRAJI VYSOČINA NA ŘECE SÁZAVĚ V HAVLBRODĚ!
 
PO JASNÉ PŘEVAZE NAKONEC CHUDOBNÁ VÝHRA HODONÍNSKÉHO TANGA!
 
DRAMA AŽ DO POSLEDNÍ SEKUNDY. PRVNÍ BOD MODŘIC V TOMTO ROČNÍKU!
 
SKVĚLÉ FUTSALOVÉ PŘEDSTAVENÍ HODONÍNSKÉHO TANGA NA SEVERU MORAVY!
 
U VÍTĚZŮ KRALOVAL STŘELEC PĚTI PŘESNÝCH ZÁSAHŮ!
 
TANGO ZTRATILO ZCELA ZBYTEČNĚ TŘI DRUHOLIGOVÉ BODY!
 
Utkání
Muži A | pátek 18.11.2022, 20:30
7. kolo
1:8
FC Tango "A" - Ž. Vlci
 
Muži A | pátek 25.11.2022, 20:30
8. kolo
7:5
FC Tango "A" - Baník
 
Muži A | sobota 03.12.2022, 19:00
9. kolo
VS.
Amor-Kloboučky - FC Tango "A"
 
Muži A | pátek 09.12.2022, 20:30
10. kolo
VS.
FC Tango "A" - Jeseník
 
 
© eSports s.r.o. & FC Tango Hodonín - kontakt: tangohodonin@gmail.com RSS