Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

A tým

ZÁVĚR V REŽII DOMÁCÍHO TANGA, KTERÉ NAKONEC VYHRÁLO ROZDÍLEM TŘÍ GÓLŮ!

19.03.2019 | Jiří Štěrba

Úvod byl v režii domácích, když nejprve Marek Buc ve druhé minutě netrefil odkrytou branku soupeře, aby o minutu později Tomáš Horváth napálil ve výhodné pozici jen břevno branky Třince.

Celý článek

VÝHRA NA PALUBOVCE TÝMU Z KONCE DRUHOLIGOVÉ TABULKY

10.03.2019 | Jiří Štěrba

Větší bodový rozdíl mezi oběma týmy sice více favorizoval hodonínské Tango, ale jeho hráči cestovali na sever Moravy s menším optimismem, protože zrovna forma není u nich právě top a navíc s tímto soupeřem mají pasivní bilanci.

Přesto hosté nakonec potvrdili mírnou roli favorita, když samotný zápas byl zbytečně nervózní, na čemž měli výrazný podíl i oba rozhodčí, kteří pískali oboustranně hodně falešně!

Celý článek

NESKUTEČNÁ KANONÁDA!! TÝM VYSOKOŠKOLÁKŮ Z OSTRAVY DOSTAL NA CESTU DOMŮ 19 BANÁNŮ!!!

05.02.2019 | Jiří Štěrba

Od počátku to byla jen hra kočky s myší, když Tango dalo první branku již po jednatřiceti sekundách. Do černého zamířil Fessl, kterému zápas jinak náramně vyšel: dal pět branek a byl tak nejlepším domácím kanonýrem v tomto hodně lehkém utkání, které bylo spíše jen dobrým tréninkem.  Celý článek

PO ČTYŘECH PORÁŽKÁCH DOSÁHLO TANGO „A“ ALESPOŇ NA JEDEN DRUHOLIGOVÝ BOD!

Nedělní duel se hrál v krajském městě Zlínského kraje v hale Euronics, kde třeba hrávají své zápasy ligoví volejbalisté Zlína nebo házenkářky Zlína, startující v mezinárodní MOL lize. Celý článek

ČERNÁ SÉRIE DRUHOLIGOVÉHO TANGA NA POKRAČOVÁNÍ!

23.01.2019 | Jiří Štěrba

FC Tango Hodonín A ve druhé lize prožívá herní a především  STŘELECKOU KRIZI: v posledních čtyřech duelech Hodoňané vždy prohráli, takže na měsíce prosinec 2018 a leden 2019 nebudou v tomto klubu určitě v dobrém vzpomínat. V tomto čase si totiž Tango A zaknihovalo vždy porážku, takže bilance je 0-0-4, skóre 11:25 a z toho pramenící zisk 0 bodů!