Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

FC TANGO HODONÍN „A“ SKONČILO NAKONEC NA ČTVRTÉ TURNAJOVÉ POZICI!

07.08.2019 | Jiří Štěrba

HODONÍN – O prvním srpnovém víkendu tohoto roku patřila víceúčelová sportovní hala TEZA v Hodoníně mužskému futsalu. Do Hodonína totiž zavítal již 12. ročník Turnaje Česko-Slovenského přátelství, který se odehrál ve dvou skupinách.

Mimochodem loni se radovali z prvenství futsalisté Litoměřic, dva roky dozadu pak oslavy zažil Hodonín, neboť vítězem 11. ročníku tohoto turnajového klání s mezinárodní účastí se stalo FC TANGO HODONÍN!

V A skupině se představily týmy FC TANGO HODONÍN A – ligový nováček, dva druholigové celky SK Amor Kloboučky-Vyškov a RHC Baraberi Bratislava a ligový rakouský mančaft Walzer Vienna.

***Naši kluci hned v prvním duelu jasně přehráli tým z hlavního města od našich jižních sousedů – Walzer Vienna – 8:0 (5:0), když tři branky dal Tomáš Buršík, po gólu pak přidali Marek Buc, Tomáš Horváth, Michal Jakubíček, Dominik Suchánek a Marián Rehák.

***Ve druhém turnajovém klání jsme nejtěsnějším rozdílem (1:0) pokořili celek z Klobouček-Vyškova, když jediný úspěch zaznamenal již v prvním poločase (hrálo se vždy 2x15 minut) Marek Buc.

***Ve třetím utkání se hrálo o vše: my jsme potřebovali vyhrát, abychom se dostali do finále, ovšem v zápase, který se hrál pod naší dirigentskou taktovkou, jsme měli sice daleko více ze hry, ale citelně nám chyběla přesnost ve finálním zakončení. Hosté z Bratislavy (RHC Baraberi Bratislava - hrají 2. slovenskou ligu) se v podstatě jen bránili, přesto se nakonec radovali z výhry, která pro ně znamenala nečekanou finálovou účast. Za celý zápas se dostali před hodonínskou branku v pěti případech, z toho gólově úspěšní byli hned ČTYŘIKRÁT!!!

Výsledek: FC TANGO HODONÍN A – RHC Baraberi Brastislava 3:4 (0:1), branky poražených: Michal Jakubíček 2, Marek Buc 1.

 

V základní skupině vyhrál tým z Bratislavy (při bilanci 3 – 0 – 0, skóre 14:8, 9 bodů), na druhém místě skončil domácí kolektiv – FC TANGO HODONÍN A – díky zisku 6 bodů, skóre 12:4 a zápasové bilanci 2 – 0 – 1, třetí Kloboučky-Vyškov braly tři body a bez bodů skončilo poslední mužstvo – Walzer Vienna.

 

Ve skupině B se přítomným divákům a příznivcům futsalu představil ligový celek FC Démoni Česká Lípa a tři druholigové družstva: Žabinští Vlci Brno, FC Baník Ostrava a FCK Minimax Bratislava.

Tady si nejlépe vedli brněnští borci, kteří v základní skupině třikrát naplno bodovali při skóre 21:4 a zisku devíti turnajových bodů.

 

VÝSLEDKY O CELKOVÉ UMÍSTĚNÍ:

O 7. MÍSTO:

Walzer Vienna – FCK Minimax Bratislava 2:4 (1:1),

O 5. MÍSTO:

SK Amor Kloboučky-Vyškov – FC Baník Ostrava 2:13 (1:4),

O 3. MÍSTO:

FC TANGO HODONÍN A – FC Démoni Česká Lípa 1:6 (1:2), domácí si tak krutý výsledek určitě nezasloužili, když se hrálo v podstatě hodně vyrovnané utkání: čtyři minuty před koncem prvního poločasu snižoval Marián Rehák na 1:2 z pohledu Tanga, které tak stále živilo šanci na dobrý výsledek. Za stavu 1:3 sáhla domácí lavička ke hře bez gólmana se snahou alespoň vyrovnat, ovšem po zbytečných ztrátách na polovině soupeře Tango ještě třikrát inkasovalo do prázdné branky a utrpělo tak nakonec velkou, ale přitom nezaslouženou „nakladačku“!,

FINÁLE:

Žabinští Vlci Brno – RHC Baraberi Bratislava 9:0 (3:0), jasná výhra druholigisty z krajského města, který prokázal, že v nastávající sezoně bude patřit k největším favoritům 2. ligy (skupina Východ) na postup do nejvyšší futsalové soutěže!

 

Pořadatelé vyhlásili po skončení turnaje nejlepšího brankáře (stal se jím Milen Kirov z České Lípy) a střelce, kterým byl 16gólový snajpr z týmu Žabinských Vlků Brno, Dominik Havlín, jenž hraje jinak velký fotbal za brněnskou Svratku.

 

FC TANGO HODONÍN A nastoupilo do turnaje s těmito hráči a navíc i s novým trenérem, kterým je Radim Vlček, se kterým připravujeme i první rozhovor:

BRANKÁŘI:

Aleš Parobek, Martin Němeček,

HRÁČI DO POLE:

David Fessl, Michal Jakubíček, Tomáš Buršík, David Beneš, Richard Michalec, Marián Rehák, Jan Hromek, Josef Koky, Marek Buc, Tomáš Varmuža, Tomáš Horváth a Dominik Suchánek.

 
Utkání
Muži A | Pátek 21.02.2020, 20:00
18. kolo
9:0
Olympik Mělník - FC Tango "A"
 
Muži A | Pátek 28.02.2020, 20:30
19. kolo
FC Tango "A" - Sparta
 
Muži A | Neděle 01.03.2020, 17:00
16. kolo
Chrudim - FC Tango "A"
 
Muži A | Neděle 08.03.2020, 18:00
20. kolo
8:1
Svarog Teplice - FC Tango "A"
 
 
FC Tango Hodonín - kontakt: tangohodonin@gmail.com RSS