Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

DEVATENÁCTKA BODOVALA V JESENÍKU DVAKRÁT NAPLNO!!!

23.01.2019 | Jiří Štěrba
U19

Sportovní hala v Jeseníku viděla v neděli 20. ledna 2019 další mládežnické klání ve futsalu, kde se dobře prezentovaly i oba výběry z klubu FC Tango Hodonín.

JUNIORSKÁ LIGA ČESKA – KATEGORIE U19, 6. KOLO:

1. ZÁPAS

FC TANGO HODONÍN – ASM DOLNÍ LOUČKY 4:2 (1:2)

Výběr U19 v první půli tohoto souboje sice prohrával o jednu branku, nakonec ale potvrdil ve druhém dějství mírnou roli favorita, neboť třikrát pokořil defenzivu týmu z Dolních Louček (obec na okrese Brno-venkov, která leží asi pět kilometrů severozápadně od Tišnova) a naprosto po zásluze si připsal šestou výhru této sezony. Je velká škoda, že Hodoňané v úvodu této soutěže zbytečně ztráceli, takže v současné době je ztráta na medailové pozice již natolik velká, že před posledním, sedmým, kolem to nemají Jihomoravané ve svých rukách, ale budou muset čekat na případná klopýtnutí celků v současné tabulce před sebou – Slavia Praha, Vysoké Mýto nebo Interobal Plzeň ovšem za předpokladu, že Hodonín oba své poslední domácí zápasy sezony 2018-2019 vyhraje.

 

Sedmé kolo se hraje v HODONÍNĚ v SOBOTU 2. ÚNORA 2019 v hale TEZA Hodonín s tím, že Hodonín U19 hraje první zápas proti Vysokému Mýtu (od 11:40 hodin), odpoledne pak nastoupí od 15:50 hodin na duel s EP Chrudim.

 

STATISTIKA ZÁPASU:

BRANKY: Jan Hromek, Petr Bohun, Lukáš Křivák, Jan Hodonský – Bohuslav Lang, Patrik Hlavai,

DIVÁCI: 40.

 

„Prohrávali jsme 0:2, když soupeř dal ze dvou střel dvě branky. Nicméně v závěru prvního poločasu se Dolní Loučky dopustily šestého faulu a my jsme z nařízené desítky snížili na 1:2. Přitom jsme v první půli hráli především my, ale v koncovce jsme nebyli úspěšní. Ve druhém poločase jsme na palubovce již dominovali, když jsme navíc přidali pěkné góly,“ zhodnotil první duel výběru U19 předseda hodonínského klubu JIŘÍ „JURA“ ŠTĚRBA.

 

2. ZÁPAS:

FC TANGO HODONÍN – AC GAMASPOL JESENÍK 6:0 (4:0)

V tomto souboji hosté z jihu Moravy kralovali, když pohodový čtyřbrankový náskok si utvořili již v prvním poločase. Po obrátce své vedení dokázali ještě dvěma přesnými zásahy navýšit, aniž dovolili domácím borcům alespoň jednou skórovat.

Nyní ztrácí Tango Hodonín v tabulce na třetí pozici, kde se drží se 26 body Západočeši z Plzně pět bodů. Hodonín je momentálně na šestém místě s bilancí 7-0-5, má skóre 66:25 a získal zatím 21 bodů.

 

GÓLY: Jan Hromek 2, Dominik Suchánek 2, po jednom Martin Blažek a Jan Hodonský.

 

„Čekal se těžký zápas, neboť domácí tým v předchozím souboji statečně vzdoroval brněnskému Helasu, jemuž podlehl až po brance v samém závěru těsně 3:4. Naši kluci ale nic nepodcenili a tak z toho byla nakonec skvostná partie. Velká radost, protože z posledních dvou venkovních turnajů jsme odvezli domů do Hodonína vždy plný bodový zisk u obou našich výběrů (jak U17, tak i U19!). Na druhou stranu je ale velká škoda, že jsme nezvládli domácí zápasy této kategorie (U19) se Spartou, Slavií, brněnským Helasem nebo Plzní, ovšem hraje se vždy jednou a teď se to již nedá vrátit,“ hodnotí dosavadní vystoupení U19 FC TANGO HODONÍN šéf klubu JIŘÍ „JURA“ ŠTĚRBA.

 
Utkání
Muži A | Úterý 12.10.2021, 20:30
3. kolo
8:3
FC Tango "A" - České Budějovice
 
Muži A | Čtvrtek 14.10.2021, 20:30
2. kolo
6:6
FC Tango "A" - SKUP Olomouc
 
Muži A | Pátek 22.10.2021, 20:00
3. kolo
VS.
Mýto - FC Tango "A"
 
Muži A | Pátek 29.10.2021, 19:00
4. kolo
VS.
Amor-Kloboučky - FC Tango "A"
 
 
FC Tango Hodonín - kontakt: tangohodonin@gmail.com RSS