Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

ŽENY SEHRÁLY V PRAZE JEN JEDNO UTKÁNÍ, VE KTERÉM NESTAČILY NA PRAŽSKOU SPARTU!

31.01.2022 | Jiří Štěrba

V neděli cestovaly futsalistky z klubu FC TANGO HODONÍN na ligový zápas do Sportovního centra v Praze-Řepích, kde na ně čekal tým AC SPARTA PRAHA. Jihomoravanky sice bojovaly, střelecky se ale soužily a tak nakonec všechny body zůstaly v hlavním městě. 

Podle plánu rozpisu Soutěže ŽENY – 1. LIGA se mělo hrát i utkání se Slavií Praha, ale v týmu Slavie se objevil COVID-19, takže pražský klub musel jít do povinné karantény a TANGO tak získalo zadarmo tři body po kontumační výhře 5:0.

ŽENY – 1. LIGA:

AC SPARTA PRAHA – FC TANGO HODONÍN 2:0 (2:0) 

ŘEKL PO UTKÁNÍ:

„Ze začátku to nebylo vůbec špatné. Měli jsme dobrou šanci (Hana Svobodová), ale po uklouznutí Kláry Horáčkové šel protivník do přečíslení, které nakonec dokázal i gólově využít – 1:0. Za nepříznivého stavu 0:1 měla možnost skórovat naše Kristýna Daňková, ale její střelecký pokus putoval jen těsně vedle tyče do autu. Sparta nám dala branku do šatny v samém závěru první půle, kdy jsme inkasovali po zmatku v naší obraně a špatném přebrání hráček soupeře – 2:0. Ve druhé půli byla hra vyrovnaná – tady bych ale z našeho týmu určitě vyzvedl výkon gólmanky Silvie Aujeské, která chytla minimálně čtyři tutovky! Ve druhém poločase z naší strany tam byly pouze náznaky šancí, chyběla finální koncovka, přesto holky za předvedený výkon chválím,“ řekl den po utkání kouč žen týmu FC TANGO HODONÍN MICHAL BROVJÁK. 

POZVÁNKA:

V dalším dvojzápase ligy žen (samozřejmě za předpokladu, že nebudou kovidové problémy!) se hráčky TANGA HODONÍN představí doma v neděli 6. ÚNORA 2022.

Od 14:30 hodin čeká na domácí celek Sparta Praha, v 17:20 hodin pak TANGO změří síly se Slavií Praha. Hrát se bude v hale TEZA Hodonín na Lipové aleji.

Příznivci ženského futsalu, přijďte prosím povzbudit naše hráčky v boji proti pražským „S“!

 

 
Aktuální články
Utkání
Muži A | Pondělí 13.06.2022, 18:00
1. kolo
4:2
FC Tango "A" - Amor-Kloboučky
 
Muži A | Pondělí 13.06.2022, 20:00
1. kolo
1:1
FC Tango "A" - Ž. Vlci
 
Muži A | Pátek 07.10.2022, 20:00
1. kolo
VS.
Baník - FC Tango "A"
 
Muži A | Pátek 14.10.2022, 20:30
2. kolo
VS.
FC Tango "A" - Amor-Kloboučky
 
 
FC Tango Hodonín - kontakt: tangohodonin@gmail.com RSS