Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

MIZÉRIE PŘED VLASTNÍMI FANOUŠKY. TAK BY TO TEDY NEŠLO!

05.02.2019 | Jiří Štěrba

Domácí rezerva v pátek večer sice dvakrát vedla (1:0, 2:1), ale to je snad jediné pozitivum z tohoto jinak hodně nevydařeného souboje. Hosté z Brna přijeli k zápasu pouze se šesticí hráčů (včetně gólmana), přesto stačili odevzdaným domácím „bojovníkům“ vzdorovat po celých čtyřicet minut, navíc si ale odvezli i hodně nečekané tři body.  Podle průběhu hry je třeba ale sportovně přiznat, že výhra brněnského Kalábka je naprosto zasloužená a pro domácí to znamená za toto sportovní představení VELKÝ PALEC DOLŮ! 

15. kolo | Pátek 25.01.2019, 20:30 | Sportovní hala TEZA Hodonín
 

FC Tango Hodonín B - Kalábek Brno

3:6

1:1

Branky: jméno, jméno, ...

Žluté karty: jméno, jméno, ...

Červené karty: jméno, jméno, ...

Rozhodčí: rozhodčí - asistent, asistent

Diváci: 65
Komentář
 
 
 

DIVIZE E JIHU MORAVY – 15. KOLO:

FC TANGO HODONÍN B – FC SPORT KALÁBEK BRNO 3:6 (1:1)

Byl to ze strany Tanga „B“ pouze hodně nevydařený futsalový paskvil a chce se věřit, že podobný průběh již zápasy hodonínského Tanga nebudou mít.

Domácí Tango tak hodně nevydařeně začalo sérii tří zápasů na vlastní palubovce. Ve 23. minutě dali hosté gól z desetimetrového kopu po faulu domácího brankáře a vůbec poprvé šli v utkání do vedení – 2:3. Ve 29. minutě to bylo již 2:4, ovšem při domácí hře bez brankáře se prosadil Filip Vanda ve 34. minutě (3:4) a vrátil tak Tangu jakousi naději na možný zvrat. Ten se ale bohužel nekonal, protože chytře hrající hosté vycítili, že Tango „B“ není vůbec v herní pohodě a ještě do konce řádné hrací doby přišly dva gólové tresty Brňanů, kteří umně využili neproduktivní a hlavně hodně statickou hru domácích, kteří hráli vabank, když se rozhodli pro hru bez svého brankáře. Hrálo se v hodně komorní atmosféře – naopak vedlejší hala stolního tenisu slavila akorát obrovský úspěch žen Hodonína, které parádně zvládly první souboj ve čtvrtfinále Ligy mistryň s Berlínem (nečekaná výhra 3:1!).

 

STATISTIKA DUELU:

BRANKY: Lukáš Vrba, Filip Vanda, Filip Konečný – Martin Němec 2, Libor Tichý, Zdeněk Sára, Lukáš Němec, Vanja Logara,

ROZHODOVALI: Libor Rohrer a Jiří Vašíček,

DELEGÁT UTKÁNÍ: Zdeněk Hulcký,

DIVÁCI: 65.

Další výsledky divizního 15. kola:

Nasan Brno – Blansko 9:5 (3:2),

Dolní Loučky B – Arsenal Brno 2:3 (1:1),

Kloboučky – Amor Vyškov 13:1 (6:1).

 

POZVÁNKA:

FC TANGO HODONÍN B se v SOBOTU 2. ÚNORA 2019 představí opět doma v hale na Lipové aleji, kdy v dohrávce 5. kola hostí PRO-STATIC Blansko. Začátek utkání je v 19 hodin! 


 
 
 
Ohlasy

„Ten zápas se „B“ týmu absolutně nepovedl. Není vlastně moc co hodnotit! Žádný náš hráč nehrál dnes na své úrovni, všichni borci byli špatní a zklamali. I protivník byl z kategorie slabších, takže z toho jasně vychází, že i samotný zápas neměl prostě svou kvalitu. Takový soupeř, který měl věkový průměr cca 37 roků a váhový kolem sta kil, by nás za normálních okolností neměl porazit. My jsme ale bohužel na jejich hru nenašli recept a proto ta porážka,“ řekl hodně zklamaný předseda FC TANGO HODONÍN JIŘÍ „JURA“ ŠTĚRBA.

 
 

Utkání
Muži A | Pátek 01.02.2019, 18:50
16. kolo
FC Tango "A" - USK Ostrava
 
Muži A | Pátek 08.02.2019, 20:30
17. kolo
4:3
Opava - FC Tango "A"
 
Muži A | Pátek 22.02.2019, 20:30
FC Tango Hodonín - VOLNÝ LOS
 
Muži A | Pátek 01.03.2019, 19:30
19. kolo
VS.
Jakubčovice - FC Tango "A"
 
 
FC Tango Hodonín - kontakt: tangohodonin@gmail.com RSS