Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Baník Ostrava odjel z Hodonína s prázdnou!! Rozhodne poslední zápas v Hradišti.

04.03.2018 | Jiří Štěrba

Tedy přesněji, rozhodne o druhém místě (v případě zaváhání VŠB Ostrava ale dokonce i o prvním). Vzhledem ke kuloárním informacím, že by právě VŠB Ostrava odmítla postup do nejvyšší soutěže, připadlo by toto právo druhému týmu v tabulce.

Před Tangem je tedy rozhodující souboj o možnost vrátit se po roce opět do 1. futsalové ligy! Podmínkou je bezpodmínečně porazit nováčka z Uherského Hradiště na jeho palubovce. Jakýkoliv jiný výsledek znamená konec naděje!! 

Veledůležitý mač se hraje v pátek 9. března od 20 hodin ve Sportovním centru Slovácké Slavie v Uherském Hradišti. Pro všechny fanoušky hodonínského Tanga dobrá zpráva:

KLUB NA TOTO UTKÁNÍ VYPRAVUJE PRO SVÉ PŘÍZNIVCE AUTOBUS ZDARMA s tím, že fanda si zaplatí pouze vstupenku na samotný souboj! Odjezd je od sportovní haly TEZA na Lipové aleji v Hodoníně – autobus odjíždí v 17:55 hodin. Přijďte včas, aby pro vás zůstalo místo!

2.CL - východ – 17.KOLO:

FC TANGO HODONÍN A – FC BANÍK OSTRAVA 6:3 (4:2)

Závěr druhé futsalové ligy nemohl mít lepší scénář a troufnu si říct, že ani významný anglický dramatik William Shakespeare by to nedokázal lépe zrežírovat! Tango si po pátečním večeru připsalo již osmou výhru, když od 17. prosince 2017 zaváhalo pouze jednou, a to 2. února 2018 na palubovce týmu Atraps-Hombres Brno, kde uhrálo remízu 5:5. Vše je tak před pátečním vrcholem otevřené a pokud vypustíme z bojů o postup zatím vedoucí VŠB Ostravu, která nemá o nejvyšší českou futsalovou ligu zájem, rozhodne se o postupu mezi trojicí Tango Hodonín, nováček z Uherského Hradiště a týmem Atraps-Hombres Brno.

Ale již k zápasu s ostravským Baníkem, do kterého nastoupili domácí bez vykartovaného Bohumíra Doubravského. Ve druhé minutě sice trefil hostující David Polášek břevno, první gól ale dalo Tango, a to ve čtvrté minutě, kdy se mezi střelce zapsal Tomáš Pospiš, který dokázal navýšit svůj střelecký festival ještě o další dva přesné zásahy. V týmu soupeře poutal pozornost výborně technicky vybavený kapitán týmu Marek Malenčík, který dvakrát pokořil gólmana Dominika Kunického, a zejména jeho první úspěch ze dvanácté minuty stál za t

 

STATISTIKA UTKÁNÍ:

Branky: 4., 18. a 22. Tomáš Pospiš, 13. z penalty Tomáš Buršík, 20. Milan Svoboda, 25. Čeněk Cenek – 12. a 20. Marek Malenčík, 28. Prokop Vantuch, bez ŽK, rozhodovali: Zdeněk Petr a Tomáš Slanina, delegátem byl Kamil Bednář, přítomno na 250 diváků.

 

SESTAVA FC TANGO HODONÍN A:

Dominik Kunický (Aleš Parobek) – Dimostenis Chadzidis, Filip Vanda, Čeněk Cenek, Milan Svoboda, Tomáš Buršík, Pavel Novotný, Tomáš Janulík, Tomáš Pospiš, Patrik Levčík.

 
Utkání
Muži A | Pátek 29.03.2019, 20:00
22. kolo
6:5
FC Tango "A" - Baník
 
Muži A | Sobota 06.04.2019, 11:45
1. kolo
2:2
FC Tango "A" - VfL 05 Hohenstein
 
Muži A | Sobota 06.04.2019, 16:45
2. kolo
3:5
KMF Banjica - FC Tango "A"
 
Muži A | Sobota 06.04.2019, 19:15
3. kolo
3:4
FC Tango "A" - KMF Požarevac
 
 
FC Tango Hodonín - kontakt: tangohodonin@gmail.com RSS