Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Béčko vydřelo v Tišnově jednobrankovou výhru!!

06.02.2018 | Jiří Štěrba

DIVIZE E – 16. KOLO:

SAN MARINO DOLNÍ LOUČKY – FC TANGO HODONÍN B 1:2 (0:1)

DIVIZE E – 16. KOLO:

SAN MARINO DOLNÍ LOUČKY – FC TANGO HODONÍN B 1:2 (0:1)

V sobotu navečer cestoval druhý tým divizní tabulky (Tango B) do haly v Tišnově, aby poměřil futsalové umění s „domácím“ San Marinem DL (Dolní Loučky). V boji o důležité body nakonec uspěli hosté, kterým výtečně zachytal Aleš Parobek, a on to byl, kdo se velkou mírou zasadil o nejtěsnější výhru svbých barev. Během čtyřiceti minut vyřešil spoustu ošemetných situací, přičemž za svá záda pustil pouze jediný míč!

 

STATISTIKA UTKÁNÍ:

Góly: Jaroslav Šnédar – Pavel Kotásek, Ondřej Krejčiřík, žluté karty: Tomáš Zdražil – Filip Vanda, rozhodovali: Tomáš Slanina a Kamil Kuhn před zraky delegáta Marka Blažka, jedenáctou výhru hodonínského Tanga vidělo 70 diváků.

 

„Soupeř to byl kvalitní a z mého pohledu si asi porážku nezasloužil. Předčil nás určitě v množství vypracovaných vyložených šancí, které ale nedokázal proměnit a nebo narážel na naši brankářskou oporu, Aleše Parobka, který se asi dobře vyspal. Jinak to byl velmi bojovný výkon našeho týmu a pro nás bylo dobré, že domácí začali hrát nátlakově až po kontaktní brance, kterou dali v závěru druhého poločasu. První naše branka padla po akci Pavla Kotáska, který vystřelil a míč po teči gólmana s obráncem skončil v síti, ovšem i druhý gól byl tak trochu polovlastní, když do zakončení se dostal Ondřej Krejčiřík, a protože i tento pokus byl tečovaný, radovali jsme se z vedení 2:0. Výhry si ceníme, protože byla perně vybojovaná,“ hlásil den po utkání hodonínský kormidelník MAREK JÁNOŠ.

V dalším kole má FC TANGO HODONÍN B volný los!

 
Utkání
Muži A | Pátek 11.01.2019, 20:00
13. kolo
5:4
Jeseník - FC Tango "A"
 
Muži A | Pátek 18.01.2019, 20:30
14. kolo
2:9
FC Tango "A" - Ž. Vlci
 
Muži A | Sobota 26.01.2019, 12:00
15. kolo
VS.
Zlín - FC Tango "A"
 
Muži A | Pátek 01.02.2019, 20:30
16. kolo
VS.
FC Tango "A" - USK Ostrava
 
 
FC Tango Hodonín - kontakt: tangohodonin@gmail.com RSS