Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Tango vyhrálo "Turnaj ČS přátelství"!!!

12.08.2017 | Jiří Štěrba

Hala TEZA v Hodoníně se stala svědkem obnovené tradice mezinárodního futsalového turnaje ČS přátelství, který před mnoha lety založily týmy Tango Brno a Baraberi Bratislava.

V sobotu se na hale v Hodoníně uskutečnil další mezinárodní turnaj. Tentokrát ve futsale. Tango dokázalo projít celým turnajem bez ztráty kytičky a v závěrečném zápase urvalo remízu i s favorizovaným týmem Démonů z České Lípy. Nejlepším hráčem turnaje se stal domácí Patrik Levčík. Organizátoři turnaje FC TANGO Hodonín a společnost ALFA FAIRS s.r.o. se již nyní připravují na další ročník turnaje, který by měl být ještě zajímavější pro všechny návštěvníky a zúčastněné.

 

Turnaj navazuje na dlouhodobou tradici turnajů, které se konaly v Brně, Bratislavě a jednou také v Hodoníně. Tentokrát si všichni účastníci dali dostaveníčko po druhé v historii v Hodoníně. Turnaj se hrál systémem každý s každým, a tak klima v domácí sportovní hale bylo přívětivé pro všechny hráče a funkcionáře. „Turnaj jsme chtěli uspořádat již několik let zpět. Teď díky dobré komunikaci s klubem TANGA, zejména s panem Štěrbou a Bartyzalem se nám to podařilo. Chceme vytvořit unikátní sportovní turnaje v Hodoníně. Již se nám to daří s florbalem a letos jsme k tomu přidali ještě hokej, nyní futsal a v září nás čeká ještě basketbalový turnaj,“ dodává jeden z organizátorů turnaje, Jiří Wagner.

 

Celý turnaj se nesl v letním duchu, ale ani to neubíralo turnaji na kvalitě. S velmi silným týmem dorazil i týmy Wild Boys a Baraberi z Bratislavy, druhý jmenovaný jen o fous nepostoupil do nejvyšší slovenské futsalové ligy. Navíc spousta klubů brala tento turnaj, jako dobrou vstupenku do letní přípravy na novou sezonu. „Mohli jsme zde vyzkoušet spoustu hráčů a nových modelů. Jsme moc rádi, že se turnaj uskutečnil a že jsme ho mohli na hale v Hodoníně uspořádat a odehrát. Těším se, kam se posuneme za rok. protože prozatímní reakce byly více než pozitivní,“ dodává šéf klubu TANGO Hodonín a další z hlavních organizátorů turnaje, Jiří Štěrba.

 

Domácí tým dokázal porazit postupně tým Baraberi 3:1 a divočáky z Bratislavy poměrem 5:3. V pomyslném finále TANGO dokázalo zremizovat zápas proti Démonům, a tak na tomto letním turnaji stanulo na prvním místě. „Turnaj měl grády a šťávu, za což patří velký dík všem zúčastněným. Věřím, že v dalším ročníku se nás sjede ještě více a turnaj tak nabere větších rozměrů,“ doufá Štěrba.

 

Součástí turnaje byl i doprovodný program pro kluby, které zůstaly v Hodoníně déle, ten si všichni náležitě užili. „Chceme z turnaje udělat do budoucna společenskou událost, nejen tu sportovní. Letošní vlaštovka nám vyšla dobře, takže se můžeme těšit na pokračování,“ dodává Štěrba.

 

Velký dík patří zejména partnerům - skupině ČEZ a FAČRu.

 

Nejlepším střelcem turnaje se stal českolipský Havrda a králem brankářů pak z téhož klubu Kirov. Nejlepším hráčem byl vyhlášen vedením turnaje domácí Levčík. „Musím říct, že to bylo neskutečné vidět, co někteří hráči dokáží s míčem,“ dodává nezaujatě bývalý florbalový reprezentant, Wagner.

 

Konečné pořadí turnaje:

1.      FC TANGO Hodonín

2.      Démoni Česká Lípa

3.      Wild Boys Bratislava

4.      R.K. Baraberi Bratislava

 
Aktuální články
Tango v prvním kole porazilo Havlíčkův Brod!!

Dlouho očekávaný start druhé nejvyšší soutěže je za námi.Tango sice vyhrálo, ale žádný koncert se nekonal, jsme rádi, že na doslova...

 
Juraj Višváder - velký rozhovor s trenérem!!!

Dnes večer to vypukne!!Ideální příležitost na rozhovor s novým lodivodem na lavičce Tanga.

 
Dvě posily pro boj o návrat mezi elitu!!

Nejprve se v týmu objevil ligový matador, bývalý hráč Nejzbachu Vysoké Mýto a Slavie Praha - Pavel NOVOTNÝ a v uplynulém týdnu se...

 
Béčko vstoupilo do sezóny zcela rozdílnými zápasy.
 
Další přípravný zápas je za námi.
 
Patrik LEVČÍK patří TANGU !!!
 
Charitativní zápas pro Vláďu!
 
Victoria cup v Rusku i s naší Koplíkovou!
 
MČR ve futsale žen se blíží!
 
Zázrak se nekonal, "A" tým Tanga padá do 2. ligy
 
Utkání
Muži A | Pátek 31.03.2017, 20:00
22. kolo
2:4
FC Tango "A" - Chrudim
 
Muži A | Neděle 15.10.2017, 19:30
1. kolo
6:3
FC Tango "A" - H.Brod
 
Muži A | Pátek 20.10.2017, 20:30
2. kolo
VS.
FC Tango "A" - Zlín
 
Muži A | Pátek 27.10.2017, 20:00
3. kolo
VS.
Jakubčovice - FC Tango "A"
 
 
FC Tango Hodonín - kontakt: tangohodonin@gmail.com RSS