Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Tango vyhrálo "Turnaj ČS přátelství"!!!

12.08.2017 | Jiří Štěrba

Hala TEZA v Hodoníně se stala svědkem obnovené tradice mezinárodního futsalového turnaje ČS přátelství, který před mnoha lety založily týmy Tango Brno a Baraberi Bratislava.

V sobotu se na hale v Hodoníně uskutečnil další mezinárodní turnaj. Tentokrát ve futsale. Tango dokázalo projít celým turnajem bez ztráty kytičky a v závěrečném zápase urvalo remízu i s favorizovaným týmem Démonů z České Lípy. Nejlepším hráčem turnaje se stal domácí Patrik Levčík. Organizátoři turnaje FC TANGO Hodonín a společnost ALFA FAIRS s.r.o. se již nyní připravují na další ročník turnaje, který by měl být ještě zajímavější pro všechny návštěvníky a zúčastněné.

 

Turnaj navazuje na dlouhodobou tradici turnajů, které se konaly v Brně, Bratislavě a jednou také v Hodoníně. Tentokrát si všichni účastníci dali dostaveníčko po druhé v historii v Hodoníně. Turnaj se hrál systémem každý s každým, a tak klima v domácí sportovní hale bylo přívětivé pro všechny hráče a funkcionáře. „Turnaj jsme chtěli uspořádat již několik let zpět. Teď díky dobré komunikaci s klubem TANGA, zejména s panem Štěrbou a Bartyzalem se nám to podařilo. Chceme vytvořit unikátní sportovní turnaje v Hodoníně. Již se nám to daří s florbalem a letos jsme k tomu přidali ještě hokej, nyní futsal a v září nás čeká ještě basketbalový turnaj,“ dodává jeden z organizátorů turnaje, Jiří Wagner.

 

Celý turnaj se nesl v letním duchu, ale ani to neubíralo turnaji na kvalitě. S velmi silným týmem dorazil i týmy Wild Boys a Baraberi z Bratislavy, druhý jmenovaný jen o fous nepostoupil do nejvyšší slovenské futsalové ligy. Navíc spousta klubů brala tento turnaj, jako dobrou vstupenku do letní přípravy na novou sezonu. „Mohli jsme zde vyzkoušet spoustu hráčů a nových modelů. Jsme moc rádi, že se turnaj uskutečnil a že jsme ho mohli na hale v Hodoníně uspořádat a odehrát. Těším se, kam se posuneme za rok. protože prozatímní reakce byly více než pozitivní,“ dodává šéf klubu TANGO Hodonín a další z hlavních organizátorů turnaje, Jiří Štěrba.

 

Domácí tým dokázal porazit postupně tým Baraberi 3:1 a divočáky z Bratislavy poměrem 5:3. V pomyslném finále TANGO dokázalo zremizovat zápas proti Démonům, a tak na tomto letním turnaji stanulo na prvním místě. „Turnaj měl grády a šťávu, za což patří velký dík všem zúčastněným. Věřím, že v dalším ročníku se nás sjede ještě více a turnaj tak nabere větších rozměrů,“ doufá Štěrba.

 

Součástí turnaje byl i doprovodný program pro kluby, které zůstaly v Hodoníně déle, ten si všichni náležitě užili. „Chceme z turnaje udělat do budoucna společenskou událost, nejen tu sportovní. Letošní vlaštovka nám vyšla dobře, takže se můžeme těšit na pokračování,“ dodává Štěrba.

 

Velký dík patří zejména partnerům - skupině ČEZ a FAČRu.

 

Nejlepším střelcem turnaje se stal českolipský Havrda a králem brankářů pak z téhož klubu Kirov. Nejlepším hráčem byl vyhlášen vedením turnaje domácí Levčík. „Musím říct, že to bylo neskutečné vidět, co někteří hráči dokáží s míčem,“ dodává nezaujatě bývalý florbalový reprezentant, Wagner.

 

Konečné pořadí turnaje:

1.      FC TANGO Hodonín

2.      Démoni Česká Lípa

3.      Wild Boys Bratislava

4.      R.K. Baraberi Bratislava

 
Aktuální články
Tango opět zradily penalty - postupuje Helas Brno

Ani vedení 2:0 nestačilo na postup do osmifinále. O postupu Helasu rozhodly až penalty!

 
Turnaj Česko - Slovenského přátelství se blíží!!

Začátek srpna zpestří futsalovým fanouškům další ročník tradičního turnaje Česko - Slovenského přátelství.První srpnový víkend...

 
Hodnocení uplynulé sezóny ústy předsedy.

Šéf klubu FC TANGO HODONÍN JIŘÍ ŠTĚRBA říká: Postup nám utekl bohužel hned na začátku soutěže ve druhé lize! Ex-ligista FC TANGO...

 
Béčko TANGA i s koučem Markem Jánošem v poli deklasovalo poslední tým divizní tabulky.
 
Béčko se rozloučilo s diváky gólovou přestřelkou!!
 
Černý víkend skončil debaklem "béčka" v Brně !!
 
Ztráta z úvodu sezóny se nakonec ukázala jako fatální!!!
 
Baník Ostrava odjel z Hodonína s prázdnou!! Rozhodne poslední zápas v Hradišti.
 
Béčko Tanga nadělovalo, když o jasné výhře rozhodl výtečný druhý poločas
 
Vyškov nás nezastavil!!!
 
Utkání
Muži A | Pátek 02.02.2018, 20:00
14. kolo
5:5
Atraps-Hombres - FC Tango "A"
 
Muži A | Pátek 09.02.2018, 20:30
15. kolo
6:1
FC Tango "A" - Ž. Vlci
 
Muži A | Sobota 24.02.2018, 17:30
16. kolo
2:6
Vyškov - FC Tango "A"
 
Muži A | Pátek 02.03.2018, 20:00
17. kolo
6:3
FC Tango "A" - Baník
 
 
FC Tango Hodonín - kontakt: tangohodonin@gmail.com RSS