Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

2. liga východ 2016/17 je historií, Tango "B" ukončilo ročník vítězně!

03.03.2017 | Ján Lahvička

"B" tým odehrál poslední zápas v letošním ročníku 2. ligy východ. Zvítězil v něm 8:5 na hřišti Nasanu Brno a obsadil konečné 5. místo tabulky. Divoká přestřelka výrazně poznamenaná zoufalým výkonem rozhodčích však má pro Tango i nečekané následky.

V zápase jsme splnili tím předsézónní cíl, kdy jsme chtěli hrát ve sředu tabulky. K výsledku samozřejmě pomohla i úzká spolupráce s "A" týmem a řada dalších faktorů. Ligu ovládl suverénní Jeseník, který zřejmě uvidíme v příštím ročníku v nejvyšší soutěži, na druhý Vyškov jsme ztratili pouhých 6 bodů, o to více mrzí některé nezvládnuté zápasy, na druhou stranu řada zápasů skončila příjemným překvapením. V samotném zápase s Nasanem jsme nechtěli ponechat konečný výsledek na náhodě a proto tým posilnili hned 4 hráči, kteří se o den dříve ukázali v TV duelu "A" týmu v hodonínské hale proti Helasu Brno. Tito hráči byli rozdílovými a svou kvalitou výrazně převýšili domácí hráče Nasanu, který sestavu dával dohromady jen velmi těžko. Hodonín v klidu navyšoval skóre, ovšem za stavu 4:0 pro hosty se do zápasu velmi hrubě zapojila i dvojice sudích. Zřejmě pod dojmem hrozícího debaklu a zbytečných parádiček některých hodonínských hráčů, hraničících s nesportovním chováním, se rozhodli, že tu nachýlenou rovinu vrátí do původního stavu a pak už to šlo ráz na ráz. Nejdříve vymyšlená penalta, následně neodpískaná penalta po jasném faulu na Cenka, přičemž hned z protiútoku snížil Nasan na 2:4. Krátce na to opět nesmyslně odpískaná situace 7 metrů od hodonínské branky. Domácí standartku proměňují a najednou je to už jen o jeden gól 3:4. Hodonínským hráčům Cenkovi a Doubravskému tečou nervy s tím, že druhý jmenovaný po několika vulgarismech inkasuje červenou kartu. Oslabení Hodonín ubránil a následně začíná hrát powerplay, z čehož se hala a ani jeden z týmů příliš neraduje, ovšem je jasné,že sudí už Tango hrát nenechají a proto nám nic jiného nezbývá. Tango téměř okamžitě využívá převahu a dává branku na 3:5 při powerplay, následně na 3:6 při rovném počtu hráčů. V powerplay už zápas Tango prakticky dohrává a přidává další 3 branky s tím, že ještě 2 také inkasuje. Powerplay zkusili i domácí, ovšem konečný stav je 8:5 a Tango se usazuje pro tuto sezónu definitivně na 5. místě. Dokopaní hráči jsou rádi, že je zápas za námi a nikdo nepřijde o nohu za shovívavého přihlížení dvojice rozhodčích Vodrážky a Vaňka. Následné známky 8,4 pro oba pouze opět ukazují, že delegát je dobře placený divák a to i přesto, že sám potvrdil chyby rozhodčích v zápase, ale život si prostě komplikovat nebude. Tragikomickou tečkou je rozhodnutí disciplinárky o udělení trestu 6 zápasů stop pro vyloučeného Doubravského, kdy údajně komise zvažovala časový trest!!!!! 45 kilový Doubravský totiž údajně vyhrožoval o hlavu a půl většímu rozhodčímu. Když porovnáme tento trest s jinými, které se udělovali v obou nejvyšších soutěžích, je jasné, že je to tendenční rozhodnutí proti Tangu. Vinu nese i náš kapitán, který podepsal zápis bez toho, aby si ho přečetl. Budiž nám to dalším poučením do příště. Děkujeme všem hráčům i realizačnímu týmu za celoroční práci a zejména fanouškům za podporu. Těšíme se na příští sezónu ať už budeme hrát jakoukoliv soutěž. 

 
Aktuální články
Po pátku nemůžeme mluvit o spokojenosti.....

Dalo by se říci, téměř "Black Friday", ale ani ten bod, který urvalo áčko se Zlínem, se nedá považovat za úspěch.Béčko, po srdnatém...

 
Tango v prvním kole porazilo Havlíčkův Brod!!

Dlouho očekávaný start druhé nejvyšší soutěže je za námi.Tango sice vyhrálo, ale žádný koncert se nekonal, jsme rádi, že na doslova...

 
Juraj Višváder - velký rozhovor s trenérem!!!

Dnes večer to vypukne!!Ideální příležitost na rozhovor s novým lodivodem na lavičce Tanga.

 
Dvě posily pro boj o návrat mezi elitu!!
 
Béčko vstoupilo do sezóny zcela rozdílnými zápasy.
 
Další přípravný zápas je za námi.
 
Patrik LEVČÍK patří TANGU !!!
 
Tango vyhrálo "Turnaj ČS přátelství"!!!
 
Charitativní zápas pro Vláďu!
 
Victoria cup v Rusku i s naší Koplíkovou!
 
Utkání
Muži A | Pátek 03.11.2017, 20:00
4. kolo
6:5
VŠB TU - FC Tango "A"
 
Muži A | Pátek 10.11.2017, 20:30
5. kolo
2:2
FC Tango "A" - Atraps-Hombres
 
Muži A | Pátek 24.11.2017, 20:30
7. kolo
VS.
FC Tango "A" - Vyškov
 
Muži A | Pátek 01.12.2017, 20:00
8. kolo
VS.
Baník - FC Tango "A"
 
 
FC Tango Hodonín - kontakt: tangohodonin@gmail.com RSS