Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Těsná porážka s Vysokým Mýtem nás opět posouvá o něco níž!

29.11.2016 | Ján Lahvička

V pátečním zápase proti Nejzbachu Vysoké Mýto, prohrálo Tango díky individuálním chybám 3:4. V tabulce jsme se propadli na 8. místo nicméně stále se neděje nic dramatického. Na druhé místo ztrácíme pouhých 6 bodů!

Na zápas proti pátečnímu soupeři jsme byli relativně dobře připraveni a od úvodu jsme měli zápas pod kontrolou. Díky rychlé brance Doubravského jsme se ujali vedení 1:0 a až do 15. minuty nic nenapovídalo tomu, že by Tangu hrozilo nějaké nebezpečí, Mýto marně hledalo recept na nějakou lepší šanci a spíše z kombinace hrozili hodonínští hráči. V 15. minutě se skóre změnilo hned dvakrát, nejdříve zůstal bez povšimnutí faul na Doubravského, který se dostával do dobré šance, z následné protiakce Nejzbachu se po vyšachování obránců prosadil hráč soupeře a srovnal na 1:1. Ve stejné minutě se ovšem Tangu povedlo opět dostat do vedení, kdy se po nástřelu před branku a mírné skrumáži dobře zorientoval Višváder a vstřelil branku na 2:1. Bohužel hned v následující minutě Mýto opět srovnalo, kdy po zatažení míče po pravé straně prošla nahrávka na Vladyku a ten ji velmi chytře ještě píchl na svého spoluhráče, který zakončoval do prázdné branky v momentu, kdy celá obrana Tanga hasící útok už seděla na zadku. Do přestávky jsme si bohužel neodpustili ještě jednu chybu, tentokrát zaspala čtveřice kolem Doubravského a do vedení se poprvé dostal Nejzbach. Po změně stran padl bleskově gól, když po rohu Tanga se dostal k míči Chadzidis, který nezaváhal a hned z první míč uklidil ranou do sítě Vysokého Mýta. Pak se hrál spíš opatrný futsal s mírnou převahou Tanga, ovšem pouze do doby, kdy nezvládli vzájemnou výměnu místa s prohozením míče Višváder s Doubravským a druhý jmenovaný nabídl samostatný útok soupeři. Střelec Mýty neváhal a dokázal si poradit jak s gólmanem Lupačem, tak i dobíhajícím Doubravským, který však přední tyč už zakrýt nedokázal a Mýto se ujalo opět vedení 4:3. Následně dokázalo Tango ubránit oslabení po červené kartě pro Cenka a vytvořilo si 3 nebo 4 šance v útočné powerplay, která ale ke gólu nevedla a tak si na hodonínské poměry slabší divácká návštěva nemohla vychutnat bodový zisk, všechny body si totiž odvezli hosté. Tango je pod lehkou dekou, kdy se na gól velmi napracuje a velmi lehko je dostává, nicméně nic výrazného se neděje. "A" týmu prostě nevyšlo nabitých 10 dnů, kdy jsme postupně podlehli Helasu, Litoměřicím i Nejzbachu. V tabulce jsme sice na osmém místě, nicméně tabulka je tak našlapaná, že mezi druhým a posledním je pouhopouhých 8 bodů a každé další kolo ji může výrazně změnit. Doufáme, že si diváci opět najdou cestu do ochozů a pomůžou našim klukům opět navázat na skvělý úvod sezóny.

V dalším kole zajíždíme na palubovku mistrovské Chrudimi, kde bychom se rádi pokusili o senzaci a odvezli si nějaký ten bodík - pozvánku na výjezd pro fanoušky přineseme v dalším článku.