Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Ani ve druhém utkání tohoto týdne jsme nebodovali!

20.11.2016 | Jiří Štěrba

Dvě utkání ve třech dnech = 0 bodů pro naše mužstvo.

Nejprve bezkrevný výkon v televizním jihomoravském derby proti Helasu a potom první domácí prohra s Litoměřicemi.
Když k tomu připočteme promrhané vedení se Slavií 4:1, ze kterého jsme vytěžili jen bod, tak je jasné, že ke spokojenosti máme daleko.

Dlužno však konstatovat, že v Brně se nám zápas nepovedl a již příjezd na halu provázely obrovské dopravní komplikace v centru města. Část týmu v čele s trenérem musela dokonce na halu dojet šalinou. Helas ovládl první poločas a v podstatě rozhodl o osudu utkání. Nám se při dlouhé power-play ve druhém poločasu podařilo výsledek jen zkorigovat.

V pátek byl náš výkon na zcela jiné úrovni a přesto z toho body opět nebyly. Bohužel se potýkáme s katastrofálním proměňováním šancí, kterých si i v pátek hráči vypracovali víc než dost. Soupeř byl v tomto směru mnohem efektivnější a dvěma lacinými góly otočil výsledek, který již do konce střetnutí nepustil.
Fantastické diváci sice neúnavně hnali naše hráče za lepším výsledkem, ale nakonec odcházeli domů smutní.

Marian Berky (trenér FC Tango Hodonín): „Zápas pro nás byl důležitý. Chtěli jsme se odrazit a domácí prohra nás mrzí. V Hodoníně jsme prohráli poprvé v sezóně. Kluci bojovali a ukázali nám kus dobré práce. Škoda některých momentů, které ovlivnily zápas. V prvním poločase neodpískal rozhodčí jasnou ruku a měla být penalta. Ve druhém poločase sudí odpískal faul, ze kterého jsme dostali gól. Šlo o hrubé ovlivnění zápasu. Za stavu jedna-dva jsme šli do power play a po naší nekoncentrovanosti s přemírou snahy při nepřipravené akci jsme dostali třetí gól. Zápas byl v tu chvíli rozhodnutý. Škoda, protože kluci bojovali. Zápas mohl skončit úplně jinak. Mohli jsme se radovat nebo alespoň remizovat s dobrým soupeřem. Když se lámal zápas, tak už byli na palubovce jen Brazilci. Z mladých hráčů hrál jen Zapletal, který je velmi zkušeným hráčem.“

Vlastimil Bartošek (trenér Gardenline Litoměřice): „V prvním poločase jsem s naší hrou až tak spokojený nebyl. Chyběl mi především větší tlak na míč. Do druhé půle jsme prostřídali a udělali změnu v rozestavení. Důležité bylo, že jsme rychle odpověděli na branku domácích. Závěr utkání jsme zvládli velmi dobře a vezeme důležité body.“

Aktuální články
MÍSTO PŘEDPOKLÁDANÉ VÝHRY SI TŘI BODY ODVEZL OSLABENÝ PROTIVNÍK Z VYŠKOVA!

Tato ztráta bude ještě dlouho mrzet, protože moc slabších týmů na hodonínské palubovce letos neuvidíme, pokud vůbec nějaký.

NAPROSTO ZBYTEČNÁ ZTRÁTA BODŮ NA PALUBOVCE VEDOUCÍHO TÝMU!

Přes všechna upozornění na současnou kvalitu a formu soupeře, jsme hned od úvodního hvizdu udělali dost chyb na to, aby soupeř tuto...

Jeseník odjel s prázdnou, Tango slaví první výhru!!

Po V.Mýtu další těžký soupeř, který pomýšlí na rychlý návrat do nejvyšší soutěže.Tango však tentokrát svoji palubovku opanovalo a...

Rezerva vydřela v Brně vítězství nad Nasanem!!!

Áčko na úvod sezóny prohrálo doma s Nejzbachem V.Mýto.