Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Tango „B“ vstoupilo do nové sezóny ziskem bodu v Brně!

16.10.2016 | Ján Lahvička

„B“ tým hodonínského Tanga vstoupil tento pátek do své druhé sezóny ve 2. lize východ. Soutěž pro nás začala v maloměřické hale proti nováčkovi soutěže Atraps – Hombres Brno.

Již od první minuty šlo znát, že jsme nastoupili k utkání proti kvalitnímu soupeři. V řadách soupeře jsou i bývalý hráči Tanga Brno se zkušeným trenér Brůnou na lavičce. Tango se od začátku snažilo hrát spíše zezadu, ze zajištěné obrany. Bohužel se opět projevila naše největší slabina a nedařilo se nám příliš držet míč na našich sálovkách. I přesto jsme skórovali s trochou štěstí jako první, kdy se po rohovém kopu protlačil k zakončení Vanda a s tečí bránícího hráče dostal míč za záda domácího golmana. Akcie Hodonína dlouho držel nad vodou gólman Bočánek, který likvidoval šance domácích. Právě on měl však smůlu a při jednom ze soubojů o míč utrpěl zlomeninu prstu a i když zápas dochytal, bude nám příští dva měsíce chybět. Tato nepříjemnost také ovlivnila zápas. Domácím se podařilo vyrovnat rovněž po rohovém kopu, kdy hezky sehraný signál proměnil v gól střelec na zadní tyči. V první půli jsme byli o něco slabším týmem, paradoxně se nám podařilo stav opět otočit v náš prospěch. Po závaru před bránou domácích a několika tečím přistrčil míč Janulík na Kotáska a ten se do prázdné brány nemohl zmýlit. Do konce poločasu se nám podařilo těsné vedení ubránit. Začátek druhé půle byl z naší strany o něco aktivnější a naše snaha vyústila v další branku, když se nám podařilo navýšit rozdíl skóre o dvě branky na 1:3 po pěkné individuální akci Vandy, který prošel středem hřiště přes tři hráče a naservíroval Kolaříkovi šanci na zakončení do prázdné branky. I přes neustálé nabádaní našich hráčů ke stálé aktivitě s tím, že zápas ještě není u konce a je potřeba se koncentrovat a hrát stále aktivně si naši hráči vybrali velmi špatnou pasáž.  Náš výpadek trval přibližně 5 minut a vyvrcholil ve 30. minutě, kdy jsme inkasovali 2 branky a soupeři se podařilo srovnat na 3:3. Do konce utkání se oba týmy ještě dostaly do několika nebezpečných šancí, které se střídali na obou stranách, přičemž na kontě obou týmů již bylo 5 faulů, takže ve vzduchu visela ještě navíc hrozba 10 metrového kopu. Branka už nepadla a tak se závěrečnou sirénou svítil na tabuli stav 3:3.

Z naší strany byla druhá půle lepší než první i když jsme ji paradoxně prohráli. Hráči Tanga bohužel nedokázali udržet vedení, na druhou stranu je potřeba ocenit naše hráče za bojovnost a také za to, že nesložili zbraně v nepříjemném okamžiku inkasovaných dvou branek v jedné minutě a soupeřově vyrovnání. Na úvod sezóny tak vezeme bod z venkovního zápasu, což lze považovat za úspěch.

V pátek 21. 10. přivítáme od půl deváté na domácí palubovce SK Amor Lazor Vyškov, čímž zároveň zveme všechny fanoušky hodonínského futsalu.

Aktuální články
MÍSTO PŘEDPOKLÁDANÉ VÝHRY SI TŘI BODY ODVEZL OSLABENÝ PROTIVNÍK Z VYŠKOVA!

Tato ztráta bude ještě dlouho mrzet, protože moc slabších týmů na hodonínské palubovce letos neuvidíme, pokud vůbec nějaký.

NAPROSTO ZBYTEČNÁ ZTRÁTA BODŮ NA PALUBOVCE VEDOUCÍHO TÝMU!

Přes všechna upozornění na současnou kvalitu a formu soupeře, jsme hned od úvodního hvizdu udělali dost chyb na to, aby soupeř tuto...

Jeseník odjel s prázdnou, Tango slaví první výhru!!

Po V.Mýtu další těžký soupeř, který pomýšlí na rychlý návrat do nejvyšší soutěže.Tango však tentokrát svoji palubovku opanovalo a...

Rezerva vydřela v Brně vítězství nad Nasanem!!!

Áčko na úvod sezóny prohrálo doma s Nejzbachem V.Mýto.