Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

PORÁŽKA FC TANGO U17 S VEDOUCÍM LIBERCEM A JASNÁ VÝHRA NAD ČESKOU LÍPOU!

20.01.2020 | Jiří Štěrba
U17

U 17 – 6. KOLO:

U 17 z Hodonína nestačila na vedoucí Liberec, ktertý zatím 11x naplno bodoval a jenom v jednom souboji uhrál „pouze“ remízu. To druhý nedělní soupeř (Démoni z České Lípy) byl jen dobrým tréninkovým partnerem pro naše futsalové naděje a prokazoval i v tomto duelu, proč je na dně ligové tabulky.

Tango z Hodonína má nyní 21 bodů a tak ztrácí na čtvrtou pozici (zde je se ziskem 23 bodů Ústí nad Labem) pouhé dva bodíky.

Platí to samé, co u výběru U 19: vše rozhodne již TATO NEDĚLE a dva duely ve Sportovní hale v Chrudimi: nejdříve to bude souboj s Vysokým Mýtem (10:50 hodin), odpoledne ve 14:10 hodin pak utkání s domácí Chrudimí.

 

1. UTKÁNÍ ŠESTÉHO KOLA:

FC TANGO HODONÍN (U 17) – FTZS LIBEREC (U 17) 1:4 (1:1)

Po první půli to vypadalo pro domácí Tango ještě relativně dobře a zároveň i nadějně. Po obrátce ale soupeř ze severu Čech zapnul  vyšší obrátky a po třech brankách si připsal další turnajové vítězství.

 

„V zápase jsme prohrávali 0:1, ale Patrik Šenfelder stačil ještě do konce první půle srovnat. Důležitý moment byl k vidění na konci prvního poločasu, kdy jsme si vypracovali 100% šanci, ovšem únik v přesile tři na jednoho jsme nedokázali brankově zúročit. Následně v úvodu druhé půle dali hosté gól na 2:1 a tím se naše hra rozsypala jak pověstný domeček z karet. Zbytek duelu jsme již odehráli v křeči, soupeř si výhru jenom pohlídal,“ řekl po souboji zklamaný kouč FC  TANGO HODONÍN (U 17) MIROSLAV BARTYZAL.

 

2. UTKÁNÍ ŠESTÉHO KOLA:

FC TANGO HODONÍN (U 17) – FC DÉMONI ČESKÁ LÍPA (U 17) 9:2 (3:1)

Tady není moc co hodnotit, protože předposlední tým tabulky má jen 3 body za jedinou výhru a vysoce pasívní skóre – nyní 24:87! Hodonín si otevřel střelnice, ale až po přestávce, když poločas skončil z pohledu protivníka „jen“ 1:3.

 

„Byl to jednoznačný zápas nedělního odpoledne. Soupeř vůbec nestíhal a hrál s námi vyrovnanou partii jen do naší vedoucí branky, pak už odpadl a  soustředil se jen na úporné bránění, přesto nakonec utrpěl další velkou porážku. Myslím si, že oba nedělní zápasy nám v podstatě až tak nevyšly, jak bychom si všichni představovali. Nedařila se nám naše kombinační hra a tak chválím z celku pouze trio Adam Šťastný, který dal v utkání s Českou Lípou čtyři branky, Hynek Christopher a Václav Rajsigl,“ hodnotil nedělní šesté kolo kouč FC TANGO HODONÍN (U 17) MIROSLAV BARTYZAL.

 

 

 
Aktuální články
VELKÁ BITVA O PRVNÍ MÍSTO NAKONEC VYZNĚLA LÉPE PRO DOMÁCÍ TANGO!

V pátek večer se hrálo ve druhé futsalové lize (skupina Východ) o první flek, a musím konstatovat, že to byl vskutku kvalitní futsalový...

 
NESKUTEČNÉ DRAMA NA PALUBOVCE V OLOMOUCI!

V neděli cestovali futsalisté Hodonína na Hanou, kde na ně čekal velmi nepříjemný soupeř, který podle kouče TANGA Stefanose...

 
ŠKODA BODOVÉ ZTRÁTY V UTKÁNÍ S VÝCHODOČECHY!

Ve druhém kole 1.JUNIORSKÉ LIGY se v sobotu v Brně na Vodově ulici v hale číslo 2 (to je ta menší) utkali mladíci (U19) z klubu FC TANGO...

 
V DOHRÁVCE 4. KOLA DŮLEŽITÁ VÝHRA VE VYŠKOVĚ A TÍM I PRVNÍ MÍSTO VE DRUHOLIGOVÉ TABULCE!
 
POLOVIČNÍ SPOKOJENOST – VÝHRA NAD SLAVIÍ, PORÁŽKA V SOUBOJI SE SPARTOU!
 
DALŠÍ POSUN DRUHOLIGOVOU TABULKOU!
 
JASNÁ VÝHRA POSUNULA TANGO NA TŘETÍ MÍSTO V DRUHOLIGOVÉ TABULCE!
 
Velká BITVA – NAKONEC ALE KRUTÁ PORÁŽKA!
 
STATEČNÝ BOJ SEDMI JIŽANŮ NA PARDUBICKU!
 
PO BOJI NAKONEC DOSÁHLO TANGO JEN NA JEDEN BOD!
 
Utkání
Muži A | Neděle 21.11.2021, 19:00
7. kolo
7:8
SKUP Olomouc - FC Tango "A"
 
Muži A | Pátek 26.11.2021, 20:30
8. kolo
7:5
FC Tango "A" - Mýto
 
Muži A | Sobota 04.12.2021, 19:00
9. kolo
VS.
Amor-Kloboučky - FC Tango "A"
 
Muži A | Pátek 10.12.2021, 20:00
10. kolo
VS.
Baník - FC Tango "A"
 
 
FC Tango Hodonín - kontakt: tangohodonin@gmail.com RSS